Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod ChlupataNoha » 08 dub 2019, 13:28

Dobrý den, stále a furt dokola, už nevim co s tim, mi crashuje csko při 93-94-95% načtení, když to crashne tak to nenapíše žádný error, jenom jednu chvilinku mi to psalo host error recursively entered či co. Zkoušel jsem na to návody, reinstalovat csko, restartovat modem, přeměnit nějak post ip, nat type, nejaky příkazy do cmd, vymazání složky map, stáhnutí té mapy z jineho serveru nebo mapy a nahrazení vaším souborem mapy, který se stahuje pomocí fastdl a nic z toho nefunguje. Tento problém mám jenom u vašich jailbreak serverů (všech), jinak naprosto každý server od vás nebo od jineho vydavatele funguje. Jinak asi před +-2 roky mi to v pohodě fungovalo, pak jsem přestal hrát csko tak na rok a po roce jsem ho zase začal tryhardit a chtěl jsem si zahrát i ten jail, abych si připomněl vzpomínky, ale potíkám se stále s tímto problémem. Předem děkuji za pomoc.
ChlupataNoha
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 19 bře 2017, 15:19

Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

od Rumcajz » 08 dub 2019, 13:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod zima » 09 dub 2019, 07:49

Skúšal si aj odstrániť spúšťacie parametre ?

Mapu si stiahlo odtiaľto: http://fastdl.gamesites.cz/global/maps/ ?

Tiež ma napadlo použiť príkaz do konzole:
-cl_disablehtmlmotd 1
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod ericek111 » 10 dub 2019, 14:06

zima píše:Tiež mi napadlo použiť príkaz do konzoly:
-cl_disablehtmlmotd 1


MOTD okná v CS:GO nie sú.

CSko rado crashuje pri nedostatku pamäte. Potrebuješ aspoň 6 GB RAM.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod zima » 12 dub 2019, 07:29

ericek111 píše:MOTD okná v CS:GO nie sú.


Môžu byť, no u nás niesu. Moja chyba, myslel som, že to máme nahodené.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod ericek111 » 12 dub 2019, 12:31

zima píše:Môžu byť, no u nás niesu.


Nemôžu. V Panorame MOTD okná nie sú implementované.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod zima » 12 dub 2019, 14:38

MOTDgd by mal fungovať. Ja som to neskúšal.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Problém s připojením na CSGO Jailbreak servery

Příspěvekod odyseenko » 23 dub 2019, 10:11 VIP

Držte sa merítka veci.

K tvojmu problému ---> https://steamcommunity.com/app/730/disc ... 884166903/

Skús overiť integritu.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků