Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Tyranizator » 15 led 2021, 18:46

V poslednej dobe veľmi často bádam ľudí, čo radi chodia na server len šikanovať, randomovať. Skúšajú provokovať hráčov. Posledné dva dni som sa stal obeťou takýchto špekulantov. Na demo často zabúdam, kedže nie som žiaden práskač každej nadávky, čo sa na serveri napíše. Nedalo by sa prosím pridať HLTV na TTT serveri? Optimalizácia by nemala zapríčiniť zhadzovanie servera, na JB to nič nerobi! Veľmi by mi to pomohlo dosvedčovať adminom niektoré veci. Admini mi nič nechcú uveriť a dokonca sa mi doslova posmievajú za moje nariekanie a tomu chcem predchádzať už :)
Žijete nereálne životy, začnite žiť skutočný
Tyranizator
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 21 dub 2015, 20:14

Prosba o pridanie HLTV

od Rumcajz » 15 led 2021, 18:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod AZUNY » 15 led 2021, 19:22

určite súhlasím aby sa pridala HLTV stalo sa mi páru krát že som chcel niekoho nahlásiť ale zabudol som zapnúť demo HLTV by sa hodilo na TTT. bádam čo raz viac provokatérov ktorý prídu na server s myšlienkou niekoho vyprovokovať. A ked ten hráč nemá dôkaz tak nemôže nič provokatér si dalej pokračuje v tom by práve moha pomôcť HLTV zamedzilo by sa zbytočným provokáciam.
Určite súhlasím s týmto príspevkom
Prajem pekný zvyšok dňa :D
NEZAVID TVRDE TRENUJ
AZUNY
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2020, 21:51

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Brazzer » 15 led 2021, 19:46

AZUNY píše:určite súhlasím aby sa pridala HLTV stalo sa mi páru krát že som chcel niekoho nahlásiť ale zabudol som zapnúť demo HLTV by sa hodilo na TTT. bádam čo raz viac provokatérov ktorý prídu na server s myšlienkou niekoho vyprovokovať. A ked ten hráč nemá dôkaz tak nemôže nič provokatér si dalej pokračuje v tom by práve moha pomôcť HLTV zamedzilo by sa zbytočným provokáciam.
Určite súhlasím s týmto príspevkom
Prajem pekný zvyšok dňa :D
právoplatný následník Malackého trůnu
Uživatelský avatar
Brazzer
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 141
Registrován: 23 led 2016, 10:30

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Derakh12 » 15 led 2021, 22:11 VIP

Zdravím, též hlasuji za přidání HLTV na serveru. Vždy si sice točím celou mapu, ale je jasné že HLTV by nám ušetřilo práci a mnohem lépe by se prokazovali určité situace mezi hráči, které my admini na svá dema nezachytíme. Taktéž by to určitě pomohlo k omezení provokatérů, kteří se na serveru poslední dobou začali rojit jak včely v létě.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Friskyy » 15 led 2021, 22:20

Zdravím, též hlasuji za přidání HLTV na serveru. Vždy si sice točím celou mapu, ale je jasné že HLTV by nám ušetřilo práci a mnohem lépe by se prokazovali určité situace mezi hráči, které my admini na svá dema nezachytíme. Taktéž by to určitě pomohlo k omezení provokatérů, kteří se na serveru poslední dobou začali rojit jak včely v létě.

naprosto souhlasím s každou jednou větou kterou kolega Derakh napsal :D
začíná se to hemžit provokatéry co hrajou stylem provokace, dostanou ban, žádají UB a doufají, že ty jsis demo nenahrával, a mohou tě pošpinit, ztrapnit atd..

-Frisky
Bez ohledu na to jak jsi šílený, vždy existuje někdo, kdo tvoje šílenství dokončí.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198799557570/
Uživatelský avatar
Friskyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 343
Registrován: 26 bře 2020, 19:10

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Dandeenka » 15 led 2021, 22:21 VIP

Zdravím,

HLTV je věc, která sice chybí ale není možná. Jak všichni admini - a myslím, že i spousta hráčů - ví, tak na TTT není spect jako takový a na začátku kola to všechny hodí k T/CT. Byl by tam tedy problém takový, že by to HLTV házelo do hry.

Doufám, že to takhle stačí. Bohužel nezbývá nic jiného, než natáčet dema.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Prosba o pridanie HLTV

Příspěvekod Septon » 17 led 2021, 23:56 VIP

Při testech nahazování HLTV to opravdu házelo HLTV ze spectatu do hry.
Peto si nad tím lámal hlavu a nepodařilo se nám nic vymyslet.

Co se týká tvých návrhů Tyranizatore tak se ti nikdo nevysmíval. Přišel jsem na server a bučel jsi něco o tom, že nejsme schopni to zařídit. Já ti jen řekl proč to není možné zařídit.

Viz, ta karma.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků