Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod Tomasek159 » 21 črc 2021, 22:09

Čau, môžem sa spýtať, prečo nemusí byť slovo pri reakcii na napísanie slova, gramaticky správne? :D
Keď simon povie napríklad slovo "kočička", tak ako je v pohode, že to napíše väzeň kocicka a simon ho uzná za výhercu? Mi to nejako nesedí, tak sa radšej uistím, aby som prípadne nerobil chyby predošlých simonov.
Díkyy
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Prvá reakcia na napísanie slova ..

od Rumcajz » 21 črc 2021, 22:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22


Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod AwpOnly » 21 črc 2021, 22:33 VIP

Gramatika tam je vzdy, diakritika nemusi. Hraci s Anglickou klavesnicou by boli v nevyhode. Na Anglickej totizto nenapises hacky a carky. ;) Tzn. Kocicka = plati
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod mallyS » 21 črc 2021, 22:37 VIP

Mně včera borci řekli, že u jájsemmrtvý může napsat slovák jasommrtvy a uzná se to.. Takže u slova kočka můžete napsat mačka a uzná se vám to, to stejný u auto -> car :)
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod Matesz » 21 črc 2021, 22:47

mallyS píše:Mně včera borci řekli, že u jájsemmrtvý může napsat slovák jasommrtvy a uzná se to.. Takže u slova kočka můžete napsat mačka a uzná se vám to, to stejný u auto -> car :)


cotoe za blbost XD slovo kočka je furt slovo kočka, slovo pes je furt slovo pes :lol: :ugeek:
Obrázek
what is it that you truly desire?

Obrázek
Uživatelský avatar
Matesz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 29 pro 2017, 14:38
Bydliště: Brno

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod mallyS » 22 črc 2021, 00:05 VIP

Matesz píše:cotoe za blbost XD slovo kočka je furt slovo kočka, slovo pes je furt slovo pes :lol: :ugeek:


To si rikej tem jb opicim, co si vymysli pravidla a maji goldy :lol:
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod mallyS » 22 črc 2021, 00:12 VIP

Matesz píše:cotoe za blbost XD slovo kočka je furt slovo kočka, slovo pes je furt slovo pes :lol: :ugeek:


To si rikej tem jb opicim, co si vymysli pravidla a maji goldy :lol:
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod Decoyyy » 22 črc 2021, 05:58 VIP

mallyS píše:Mně včera borci řekli, že u jájsemmrtvý může napsat slovák jasommrtvy a uzná se to.. Takže u slova kočka můžete napsat mačka a uzná se vám to, to stejný u auto -> car :)


nope, takhle to neplatí

Napište slovo "kočka" musíš napsat kočka, i Slováci.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod BarryAtua » 22 črc 2021, 06:46



Tohle je outdated, ještě to někdo neupravil, ale má to platit tak, že u reakce na slovo platí vždy jen slovo, ne věta, tudíž v "Napište do chatu slovíčko 'mám rád rohlíky'" platí jen "mamradrohliky", ne "Mám rád rohlíky.".
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod mallyS » 22 črc 2021, 10:48 VIP

Decoyyy píše:
nope, takhle to neplatí

Napište slovo "kočka" musíš napsat kočka, i Slováci.


Já vím, že to takhle neplatí.. :D Jen jsem říkal co si jb hráči vymýšlí :roll:
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod Tomasek159 » 22 črc 2021, 11:45

jaaj jasne dakujem chalani a môže simon dať takú podmienku že: Musí to byť s diakritikou? :D Či kvôli tej anglickej klávesnici by to bol teda neplatný príkaz.
Inak fajn.

A mal by som ešte jednu otázočku. :D
Jeden simon nás presviedčal na serveri, že keď ideme na nejaký výstrel, pri žiadnej stene, proste rovná podlaha a povie že: Doplnajte sem, tak ja som teda automaticky šiel tam a on ten simon že sme sa mali čo najviac nahnúť k tomu výstrelu, neísť tam, ale tam kde stojíme, tak čo najbližšie k tomu výstrelu, rozum sa mi zastavuje. :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod Evangelista » 22 črc 2021, 11:59 VIP

Tomasek159 píše:A mal by som ešte jednu otázočku. :D
Jeden simon nás presviedčal na serveri, že keď ideme na nejaký výstrel, pri žiadnej stene, proste rovná podlaha a povie že: Doplnajte sem, tak ja som teda automaticky šiel tam a on ten simon že sme sa mali čo najviac nahnúť k tomu výstrelu, neísť tam, ale tam kde stojíme, tak čo najbližšie k tomu výstrelu, rozum sa mi zastavuje. :D


Pochopil jsem to tak, že myslíš tu situaci, kdy simon střelí na zem a pošle vás tam. Potom střelí jinde a řekne ať tam doplňujete.
Tvoje místo určené simonem je výstřel, tudíž máš doplňovat z toho výstřelu a nikam nechodit.

Pokud jsem to špatně pochopil, tak se klidně ještě zeptej :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod AwpOnly » 22 črc 2021, 12:00 VIP

Tomasek159 píše:jaaj jasne dakujem chalani a môže simon dať takú podmienku že: Musí to byť s diakritikou?


Pride mi to ako blbost :lol: A vzdy by sa to malo pisat bez diakritiky (samozrejme kto pouziva diakritiku tak to moze pisat aj s diakritikou). Ale aby simon daval podmienku aby to bolo diakriticky spravne mi pride blbost, ale nie som si nejak isty, mozno ti na to odpovie niekto kto to vie. Kazdopadne sa mi za posledne roky na jb nestalo aby simon chcel diakritiku, vzdy to je reakcia na napisanie nejakeho slova atp.

Tomasek159 píše:Jeden simon nás presviedčal na serveri, že keď ideme na nejaký výstrel, pri žiadnej stene, proste rovná podlaha a povie že: Doplnajte sem, tak ja som teda automaticky šiel tam a on ten simon že sme sa mali čo najviac nahnúť k tomu výstrelu, neísť tam, ale tam kde stojíme, tak čo najbližšie k tomu výstrelu, rozum sa mi zastavuje. :D


Ak vas simon posle na vystrel, ktory podla teba ako pises nie je na stene a potom simon povie doplnujte sem, tak mas ostat na predoslom vystrele (na tom vystrele mas urcene miesto simonom).
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod FurtiveCz » 22 črc 2021, 13:32

AwpOnly píše:Gramatika tam je vzdy, diakritika nemusi. Hraci s Anglickou klavesnicou by boli v nevyhode. Na Anglickej totizto nenapises hacky a carky. ;) Tzn. Kocicka = plati

Hraju na volantu, taky mě to znevýhodňuje, chci reakce o to kdo dřív sešlápne plyn. :(
Uživatelský avatar
FurtiveCz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 200
Registrován: 26 srp 2018, 11:48

Re: Prvá reakcia na napísanie slova ..

Příspěvekod AwpOnly » 22 črc 2021, 14:15 VIP

FurtiveCz píše:Hraju na volantu, taky mě to znevýhodňuje, chci reakce o to kdo dřív sešlápne plyn. :(


to ma mrzi
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků