Volná debata o Counter Strike 2.

Re: Public D2

Příspěvekod Arbitrator » 07 črc 2016, 20:01

Zdravím,

je bezpředmětné uvažovat, že by zde dokonce mohlo dojít k alespoň dílčímu úspěchu v některé mnou zmíněné problematice. Od té doby, a že je to již pár měsíců, se řeší snad jen kemp t na spawnu, a to jen za předpokladu, že se na serveru objeví admin, jinak je toto "pravidlo" bezzubé jak kapr. Ale pokuste se mi naznačit jak to řešit bez přítomnosti admina. Zbytečné, ale o to důležitější pravidlo.
No a když se něco řeší, tak pouze to, že podrážděný admin rozdává mute za to, že se hráči baví o nevhodném postupu jistých hráčů, a není to dle jeho omezeného názoru vhodné k probírání na serveru, protože není nic důležitějšího než sprostý slovo.
Jo a mimochodem, když vám nějaký debil, což je dle serverové terminologie sprosté slovo, nepoloží bombu, a rushuje když má pokládat, což je zde vlastně taky na denním pořádku, tak to není nadávka ale fakt.

Po restartu mapy zaveďte warm up, je to o ničem hrát 2v5 a podobně směšný čísla což se posléze promítá do další hry a pozitivum jsem tam nenašel, určitě mi jej ale sdělte!!! A nějaký buy time, to je neskutečny když je půlka týmu na spawnu a rozhoduje se co má koupit když se má hrát, opět proč to tam není? A zrušte ty otravný koledy a nechte pranky dělat jiný.

A nakonec klasický postřeh: "stejně se to nevyřeší".
Arbitrator
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2016, 12:53

Re: Public D2

od Rumcajz » 07 črc 2016, 20:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Public D2

Příspěvekod justicier » 07 črc 2016, 22:40

Arbitrator píše:Zdravím,

je bezpředmětné uvažovat, že by zde dokonce mohlo dojít k alespoň dílčímu úspěchu v některé mnou zmíněné problematice. Od té doby, a že je to již pár měsíců, se řeší snad jen kemp t na spawnu, a to jen za předpokladu, že se na serveru objeví admin, jinak je toto "pravidlo" bezzubé jak kapr. Ale pokuste se mi naznačit jak to řešit bez přítomnosti admina. Zbytečné, ale o to důležitější pravidlo.
No a když se něco řeší, tak pouze to, že podrážděný admin rozdává mute za to, že se hráči baví o nevhodném postupu jistých hráčů, a není to dle jeho omezeného názoru vhodné k probírání na serveru, protože není nic důležitějšího než sprostý slovo.
Jo a mimochodem, když vám nějaký debil, což je dle serverové terminologie sprosté slovo, nepoloží bombu, a rushuje když má pokládat, což je zde vlastně taky na denním pořádku, tak to není nadávka ale fakt.

Po restartu mapy zaveďte warm up, je to o ničem hrát 2v5 a podobně směšný čísla což se posléze promítá do další hry a pozitivum jsem tam nenašel, určitě mi jej ale sdělte!!! A nějaký buy time, to je neskutečny když je půlka týmu na spawnu a rozhoduje se co má koupit když se má hrát, opět proč to tam není? A zrušte ty otravný koledy a nechte pranky dělat jiný.

A nakonec klasický postřeh: "stejně se to nevyřeší".


Ačkoliv musím říci, že jsem vždy rád za reakci, tato mě docela zklamala. Ne snad pro její obsah (ten je jasný a byl jasný i bez výše uvedeného příspěvku), ale pro způsob vyjadřování. Ačkoliv chápu do značné míry uvedený styl emotivního vyjadřování uvedeného v citovaném logu, nemyslím si, že by byl vhodný. Způsob vyjadřování přeci jen hraje také svou roli; o to více v písemném, uváženém projevu. A ruku na srdce, toto bych opravdu neoznačil za nic jiného, než za emotivní výlev.

Jsem si pochopitelně plně vědom, že druhou stranu (adminy, majitele serveru atd.) nemohu nutit k odpovědi či ke změnám, které nechtějí z jakéhokoliv důvodu (objektivního či subjektivního), ovšem raději bych debatu s argumenty a jejich postupného předávání k jedné konkrétní věci, než uvedenou citaci. Arbitratore, jsem si také plně vědom toho, že mohu být ignorován či odkázán do patřičných míst, což jsi chtěl asi naznačit svou poslední větou, a děkuji za upozornění. :-)
justicier
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 črc 2016, 17:26

Re: Public D2

Příspěvekod letec29 » 08 črc 2016, 09:33

Zdravím. Bol som nejakú dobu mimo takže som určité veci nemohol presadzovať osobne.
Chcem aby ste vedeli, že hráči sú pre nás dôležitý, resp. najdôležitejší.
práve preto sa v najbližšom čase spravia určité kroky.
Uvedomujem si, že D2 server patrí tu na GS k najhranejším a tým, že nepozeráme na to čo chcú hráči.
Určité veci sa už napravili. Oproti tomu ako server vyzeral na začiatku je toto "nebo." Lenže nie je toho dosť a stále sa vyskytujú nové a aj dlhodobé problémy... napr kemp, balanc, rôzne bugy, ktoré dostávajú prednosť.
Potom do týchto vecí zasahujú aj vnútorné veci na GS. Zmena štruktúry admin teamu, kde došlo aj k zmene aktivity, zmena servera na 64 tick... To snáď už nepotrebuje ani komentár. Lenže tieto veci už ja neovplyvním.

Máme už nejaké veci spísané. Ak niekto máte iniciatívu a chcete pomôcť, poradiť alebo len pokecať, pridajte si ma na Steame a dnes večer môžeme ísť na TS-ko a pokecať o tom trošku rozsiahlejšie.

Každopádne či sa niekto ozve alebo nie, od dnes začneme s kolegami pripravovať zmeny na servery a posnažíme sa ich v čo najkratšom čase presadiť (kemp, balanc, warmup...).

A nakoniec som veľmi potešený, že sa nájdu hráči, ktorí vedia otvorene kritizovať resp. podať kritiku aj verejne.
S Pozdravom, Letec. :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
letec29
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 997
Registrován: 08 čer 2013, 13:47
Bydliště: GS

Re: Public D2

Příspěvekod Camikk » 08 črc 2016, 14:14

Ahojte, abych se k tomu také vyjádřil ...

Vy si myslíte, že na serveru nic neděláme, ani si nevšímáme jeho chodu co se týče bugů nebo tak .. všech těchto problému jsem si plně vědom a již min. přes 2 měsíci jsem na ně upozornil kompetentní osobu aby semnou toto všechno probrala a vymyslela možnosti jak server v těchto věcech zlepšit ... ale bohužel si daná osoba za dva měsíce tento čas na mě neudělala ... Takže vás plně chápu ... mně osobně toto také vadí, ale nic s tím neudělám ... ne bez pomoci vyšších ...

+ k Arbitratorovi, když na serveru není admin a někdo kempí na spawnu, tak ho natoč a dej na fórum do PP ( porušení pravidel ), jinak tuto situaci bez přítomnosti admina nevyřešíš ... a pochybuju o tom, že ti admini mutují nebo kickují za slovo "debil", které si jednou napsal do chatu nebo řekl do voicu .. protože až tak buzerující adminy zde nemáme .. + se vám snažíme udělat nějaké kompromisy a samy víme, že někdy si člověk nějaké to slovo neodpustí ... ale když na někoho mířeně útočíš a nadáváš mu jakýmkoliv způsobem, tak je to potom tvá chyba a ne chyba admina ... kdyby někdo místo bomby rushoval, tak na to admina upozorni a on si ho ohlídá ... server se hlídá při 20 lidech blbě .. + když admin ještě nemusí být zrovna mrtvý aby si toho všiml ... a žádný admin ti nebude celou mapu čekat ve spectu a čumět ...

Takže toto ber jako radu ... upozorni admina na špatné chování nebo porušování pravidel daného hráče, pokud nebude reagovat, tak hráče nahlaš + si na admina můžeš stěžovat za to, že nezakročil ( samozřejmě s patřičnými důkazy ) a pokud si myslíš, že na server adminé chodí málo, tak si mě přidej na steam -> http://steamcommunity.com/profiles/76561198165498972/ a kdykoliv bude nějaký problém tak mi napiš, pokud nebudu zrovna v práci nebo běhat tak ti na 100% odepíšu ...
Pokud máš problém tak napiš, když ti budu umět poradit, tak poradím. ;-)
CS:GO Admin - 30.10.2015
CS:GO Server Admin -> 7.4.2016
CS:GO CheatHunter -> 14.2.2016
CS:GO Hlavní Server Admin -> 31.7.2016

*Chaos<>Kamikaze*
Uživatelský avatar
Camikk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 18 pro 2013, 13:10
Bydliště: Praha

Re: Public D2

Příspěvekod justicier » 09 črc 2016, 11:00

To Camikk

Začátek jen další zbytečný výlev. Nenapadl jsem přeci nikoho, že něco nedělá, že dělá málo apod. Pouze jsem řekl, co vidím jako jeden z hlavních problémů, které se dají vyřešit systémově, a navrhl i způsob, jakým se dají vyřešit. Proto na rozdíl od kolegy Arbitratora jsem také zvolil jeden konkrétní problém a na něj jsem se zaměřil.

Rovněž si nemyslím, že byste vyloženě nic nedělali, jak píšeš. Sám jsem administrátorem typově jiného projektu, nicméně otevřeného (public) a vím, jak to chodí. Hráči neocení (a na druhou stranu je třeba přiznat, že ani nemohou ocenit) vnitřní úpravu. Co na tom, že kód z roku 1999 - 2000 byl předělán tak, aby se dal projekt rozvíjet i v dnešní době. To, že způsobilo lepší ovládání, menší chybost atd., to prostě hráči nevidí a vidět nemohou. Tedy velký posun pro adminy, pro správce atd., ale není to viditelné pro hráče. Oni potřebují vnější změnu. Např. to, že jsme změnili grafiku, mělo hned odezvu (od někoho pozitivní, od někoho negativní), ale mělo to odezvu a hráči byli spokojeni (jedni proto, že mohou nadávat, že chtějí to staré zpět, druzí, že se jim nové líbí (těch byla naštěstí drtivá většina)). Ale systém zůstal stejný, nic se nezměnilo - nemohli využívat žádné nové funkce nic. Proto nyní volíme strategii - neviděn a být viděn. Tedy jednou za čas dáme prostě něco nového, co mohou využít (ocenit) hráči, protože to oni vidí, využívají atd. A to by mělo být i tady. Není třeba všechno hned spravit. Ani se věnovat všem problémům a pseudo-problémům hráčů, ale zaměřit se na jeden problém a ten viditelně řešit a vyřešit. A může to být i jednoduché řešení, které je ovšem vidět. To dává prostor pro správu vnitřních věcí, ale zároveň zbavuje tlaku "že se nic nedělá".
justicier
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 črc 2016, 17:26

Re: Public D2

Příspěvekod Arbitrator » 10 črc 2016, 20:36

Zdravím,

Přednesl jsem vám jisté návrhy jež by zlepšily hraní, chci znát ke každému z nich nějaké stanovisko a odpověď "nepřichází v úvahu" není odpověď, já též zdůvodňoval proč daná opatření zavést. Jo a přidám ještě, ten volný switch mezi tými je blbost jak Brno, jediný přípustný je ke slabšímu týmu, což by též mělo vliv na vyrovnání stran a nehádání se o balancu.
Arbitrator
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2016, 12:53

Re: Public D2

Příspěvekod Arbitrator » 11 črc 2016, 14:15

Zdravím,

potřebuju vysvětlit proč dotavaji teroristi slay na t spawnu, když je položena bomba, chápu když položená není, ale toto, v zásadě je to vyhodna pozice na krytí. Navíc t v splnili svoji povinnost, a to plantnou bombu. Je to opět hovadina, to si teda slay zaslouží ct, že savuje a nema snahu splnit svůj cíl. Ale kdo se v těch pravidlech vyzna že?
Arbitrator
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2016, 12:53

Re: Public D2

Příspěvekod Twincz0125 » 27 črc 2016, 08:21

Nojo , někteří hráči 5o trolli
Jmenuji se Martin
Je mi 14 (brzy mi bude 15)
Rád hraji CS:GO
Mimo CS:GO rád chodím ven a hraji fotbal, florbal
Bydlím nedaleko Brna.

Twincz0125
Uživatelský avatar
Twincz0125
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 26 črc 2016, 16:18

Re: Public D2

Příspěvekod Arbitrator » 29 črc 2016, 11:45

Zdravím,

blá blá blá, takhle přesně vypadá unifikovaná nicneříkající odpověď, smrdící alibismem.

Když teda nemáte tolika času, abyste mohli trávit reálný život, proč už tam není omezení switche mezi týmy, jak jsem už výše popisoval? Jo a ty žádosti o přesun hráčů ke slabším, to je opravdu geniální řešení, jen kdyby se nemuselo žádat každý 2 kola, protože to je vaše spoždění balancu ne? Nicméně pokud je ta zkušenost omezena na 20 min hraní denně tak je to pravdu recept na úspěch.

A s tím He, když s tím tedy opravdu souhlasíte změnilo se něco?

A abych to uzavřel, zkoušet argument o strýčku Samovi je zoufalé, jednou jste se na to dali, takže si udělejte nástup a vyřešte to jinak než slibem.

RazyCZ píše:nenajdeš server kde by se ti neproháněli číteři...nejde to vždycky hned zjistit a ovlivnit 100%.

low hráče musíš tolerovat, i oni chtějí hrát a kde jinde mají trénovat než na komunitě ? když chceme aby tam hráli nesmíme je vyhánět.

Kemp na t spawnu..to je tak..dam ti příklad: je tam 32 z 32 hráčů, a ct hráčů je tolik že to nezakempí, vezmou p90 rushnou ti long zabíjou 2 v sidech a co pak ? všechny Tčka utečou zpátky na T spawn a někteří hráči z toho spawnu ještě ani neodešli, dá se to špatně trestat a posuzovat, samozřejmě že když to je 3v3 a tčko od spawnu kempi na spawnu a čumí do doorek tak dostane trest/upozorneni

"Admini tam nejsou" - žádný admin není nonstop na serveru a má reálný život, navíc admin má práva na sekci takže v době kdy jak ty říkáš že má dovolenou tak vklidu můžeš adminovat na pubu nebo d2 mini.

vip granade - s tím souhlasím tohle je extrém, ale jinak ty vip výhody jsou vcelky vybalancovaný

Balance teamů - tohle nikdy neovlivníš, hráči si lezou kam chtějí, nebo to odpojí, nebo začnou nadávat, ale vždycky se slušně dá poprosit protější stranu aby někdo šel k vám, z vlastní zkušenosti to funguje, přímo na D2.
Arbitrator
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2016, 12:53

Re: Public D2

Příspěvekod Camikk » 29 črc 2016, 15:25

Ono pár věcí už se změnilo, ale toho jste si asi nevšimli ...

Snížilo se DMG pro VIP HE, teď už by nemělo dávat takové šlupy ...
Odebrali se Vánoční songy.
Na server byl nahrán 5-ti vteřinový freezetime, kvůli času na nákup atd, ale toto se muselo nahrát zpět na 2 vteřiny jak jsou teď, z důvodu, že to vedení zamítlo...

A ten zbytek se stále řeší a projednává se jak by to mohlo jít ... V brzké době se pokusíme to dokončit aby vše bylo tak jak to má být
Pokud máš problém tak napiš, když ti budu umět poradit, tak poradím. ;-)
CS:GO Admin - 30.10.2015
CS:GO Server Admin -> 7.4.2016
CS:GO CheatHunter -> 14.2.2016
CS:GO Hlavní Server Admin -> 31.7.2016

*Chaos<>Kamikaze*
Uživatelský avatar
Camikk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 18 pro 2013, 13:10
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků