Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Public/DD2 ONLY

Příspěvekod KARMA1337 » 24 říj 2018, 16:53

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli gamesites neplánuje udělat nějaký Public server nebo aspoň dd2 only, protože je škoda že zrovna gamesites tento server neposkytuje, myslím si že by to hrálo dost hráču. Ať se daří, s pozdravem Karma.
BLÁZEN
Uživatelský avatar
KARMA1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2018, 20:16

Public/DD2 ONLY

od Rumcajz » 24 říj 2018, 16:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Public/DD2 ONLY

Příspěvekod Twixo38 » 24 říj 2018, 17:22 VIP

Server už bol a nehral sa. Nabudúce takéto niečo píš do sekcie Public servery !
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Public/DD2 ONLY

Příspěvekod chcanka » 03 črc 2019, 14:30

Ahoj,

poslední dobou se často potýkám s problémem switchování týmu na serveru při změně zbraně.
Co tak koukám, tak se to stává dost lidem a dost často. A po každý změně mapy se reconnectovat je opruz, co si budem povídat.
Na serveru mi bylo řečeno, že je to bug cska, ale stává se mi to jen u Vás na publicu, na jiných Vašich serverech ne.

Díky za odpověď a případnou opravu.

S láskou,
Vaše chcanka <3
Chalo se, chčije a chcát se bude!
Uživatelský avatar
chcanka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2018, 12:42
Bydliště: Domov pro seniory Dům u Agáty

Re: Public/DD2 ONLY

Příspěvekod polskasila » 03 črc 2019, 14:45 VIP

chcanka píše:Ahoj,

poslední dobou se často potýkám s problémem switchování týmu na serveru při změně zbraně.
Co tak koukám, tak se to stává dost lidem a dost často. A po každý změně mapy se reconnectovat je opruz, co si budem povídat.
Na serveru mi bylo řečeno, že je to bug cska, ale stává se mi to jen u Vás na publicu, na jiných Vašich serverech ne.

Díky za odpověď a případnou opravu.

S láskou,
Vaše chcanka <3

Ahoj,
pokud přijdeme na to, co přesně tuhle chybu způsobuje, samozřejmě ji co nejdříve opravíme. Bohužel v tuto chvíli není jisté, proč se to přesně buguje, nemáš náhodou čas, abych si stáhnul GOTV demo? Pluginem to nejspíš nebude.
Adresuji hráče na autobalance od Valve, protože to mi bylo řečeno od více hráčů, jestli je to ta pravá příčina, ovšem nevíme.

Pokud se ti to (nebo někomu jinému) stane znovu, prosím, pošli sem čas + mapu, my se na to podíváme.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official


Zpět na Public servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků