Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Vyber mapu:

Anketa končí za 04 pro 2019, 23:03

cs_assault
20
17%
cs_italy
16
14%
de_cbble
18
15%
de_dust
14
12%
de_dust4ever
9
8%
de_piranesi
5
4%
de_prodigy
6
5%
de_storm
0
Žádná hlasování
de_train
27
23%
de_vertigo
2
2%
 
Celkem hlasů : 117

Re: Public mapy

Příspěvekod Nahkriin » 28 pro 2019, 09:03 VIP

Forge je cbble, jen upravený. Více cest, menší B.
Uživatelský avatar
Nahkriin
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2349
Registrován: 14 pro 2015, 14:49

Re: Public mapy

od Rumcajz » 28 pro 2019, 09:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Public mapy

Příspěvekod Vendo » 28 pro 2019, 13:32

No to forge sa celkom da :) a ten dust by ozaj nebolo zle pridat :)) kludne este aj cbble mne napriklad ide bez problemou cbble :)
Vendo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 03 lis 2014, 16:45

Re: Public mapy

Příspěvekod Hosny » 30 pro 2019, 15:30

Nahkriin píše:Forge je cbble, jen upravený. Více cest, menší B.

A na steamu mi pise, jak je forge naprd, a tady si to pochvaluje :D :D
Uživatelský avatar
Hosny
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 25 dub 2019, 10:55

Re: Public mapy

Příspěvekod bsNq » 01 led 2020, 13:42

Italy ste niekto sledoval? To je nehlatelné za CT team.Aspoň tu u vás.Kde tí lepší
idú k T a CT len dostáva.
Pretože plant má T team bližšie ako ct.
Ct sa tam dostane tak 1/2ja .Dostanú flash a sú dead.
A takto kolo za kolom :)
Uživatelský avatar
bsNq
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 23 led 2013, 16:05

Re: Public mapy

Příspěvekod loginman88 » 19 úno 2020, 11:25

a co dát cs_assault_1337 ? je tám více vstupních cest a T nemužou tolik kempit
loginman88
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 04 úno 2020, 09:23

Re: Public mapy

Příspěvekod ecko » 04 dub 2020, 16:36

Nevim jestli je spravne udelat z hrace admina kterej prevazne hraje v overi(a ne kuli "jeho skillu" nebo ehm zkusenostem nebo hezky sepsane zadosti o prava admina)
Doufam ze "novackum" bude domluveno ze admin ma jit prikladem a zasadne se nezvyhodnovat vuci ostatnim,vcetne hrani proti slabsimu teamu a nebo vyuzivat vip nevyhod(treba behem jedneho kola ve hre pouzit dve hecka a 4 flashe)je to nefer a hodne nefer vuci hracum kteri si evip poctive koupili aby treba "podporili portal" a presto nechteji tuhle nevyhodu zneuzit a hraji poctive!
Jak rikam admin ma jit prikladem a tohle "zneuziti vip" (znova apeluju ze admin ma jit prikladem) je dost unfer a pokud admina "novacka" nasmerujete ze si to dovolit muze protoze za tohle neni postih,jak hrat v overi tak vyuzivat vip nevyhod.Dopad je vskutku smutny,napr.mapa de_italy kde musi hrac napsat adminovi u skore 19:0 ze je over,odpovedi je "D" nebo "ze brecime".
Jsem si jistej ze se novym adminum alespon pokusite domluvit,dekuju za precteni.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: Public mapy

Příspěvekod ecko » 04 dub 2020, 16:37

Pro zacatek by se mohla nadobro zrusit mapa de_italy.Treba to pomuze
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: Public mapy

Příspěvekod ANGEEL » 04 dub 2020, 18:06 VIP

Tak každý víme, ze hráči votujou italy, protože se nacpou k T.
A jediná možnost u CT je rush, jinak se nechytaj a čupěj na spawnu (u plantu) s awp..

Jestli je na serveru over, že jedna strana poráží druhou stranu bez úmrti hráčů v týmu, admin by měl zakročit.
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3452
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Public mapy

Příspěvekod Naiz » 04 dub 2020, 18:19 VIP

Není na to na serveru autobalanc, který to hlídá a hráče přehazuje?
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Public mapy

Příspěvekod Emotny » 04 dub 2020, 18:32

ecko píše:Nevim jestli je spravne udelat z hrace admina kterej prevazne hraje v overi(a ne kuli "jeho skillu" nebo ehm zkusenostem nebo hezky sepsane zadosti o prava admina)
Doufam ze "novackum" bude domluveno ze admin ma jit prikladem a zasadne se nezvyhodnovat vuci ostatnim,vcetne hrani proti slabsimu teamu a nebo vyuzivat vip nevyhod(treba behem jedneho kola ve hre pouzit dve hecka a 4 flashe)je to nefer a hodne nefer vuci hracum kteri si evip poctive koupili aby treba "podporili portal" a presto nechteji tuhle nevyhodu zneuzit a hraji poctive!
Jak rikam admin ma jit prikladem a tohle "zneuziti vip" (znova apeluju ze admin ma jit prikladem) je dost unfer a pokud admina "novacka" nasmerujete ze si to dovolit muze protoze za tohle neni postih,jak hrat v overi tak vyuzivat vip nevyhod.Dopad je vskutku smutny,napr.mapa de_italy kde musi hrac napsat adminovi u skore 19:0 ze je over,odpovedi je "D" nebo "ze brecime".
Jsem si jistej ze se novym adminum alespon pokusite domluvit,dekuju za precteni.

Hm aspon sem napíš daného admina :/
Italy nemam rád dokonca ani ja :?
15.6 2018 - Adminstrátor
Boh nikdy nedal ľudom sny , ale dal im šancu ich zrealizovať
Rita Osjanina
Uživatelský avatar
Emotny
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 476
Registrován: 29 pro 2013, 12:32
Bydliště: Veľké Leváre

Re: Public mapy

Příspěvekod Seweee » 05 dub 2020, 20:47

ecko píše:Nevim jestli je spravne udelat z hrace admina kterej prevazne hraje v overi(a ne kuli "jeho skillu" nebo ehm zkusenostem nebo hezky sepsane zadosti o prava admina)
Doufam ze "novackum" bude domluveno ze admin ma jit prikladem a zasadne se nezvyhodnovat vuci ostatnim,vcetne hrani proti slabsimu teamu a nebo vyuzivat vip nevyhod(treba behem jedneho kola ve hre pouzit dve hecka a 4 flashe)je to nefer a hodne nefer vuci hracum kteri si evip poctive koupili aby treba "podporili portal" a presto nechteji tuhle nevyhodu zneuzit a hraji poctive!
Jak rikam admin ma jit prikladem a tohle "zneuziti vip" (znova apeluju ze admin ma jit prikladem) je dost unfer a pokud admina "novacka" nasmerujete ze si to dovolit muze protoze za tohle neni postih,jak hrat v overi tak vyuzivat vip nevyhod.Dopad je vskutku smutny,napr.mapa de_italy kde musi hrac napsat adminovi u skore 19:0 ze je over,odpovedi je "D" nebo "ze brecime".
Jsem si jistej ze se novym adminum alespon pokusite domluvit,dekuju za precteni.


Tak samo si může normal hráč, který má VIP/EVIP koupit 2 HE, a dělá to hodně hráčů. Jsou to VIP výhody, ne nevýhody...to by se potom mohlo zrušit VIP/EVIP úplně ne? Ukazatel dmg, náboje, možnost mít vždy awp...to přeci taky není poctivé vůči hráčům bez těchto výhod, ne? Pokud nějaký admin kazí jakkoliv hru, nebo se nechová jak má, můžeš jej samozřejmě nahlásit s patřičnými důkazy, ale to TY víš ;)
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Public mapy

Příspěvekod Walky19 » 06 dub 2020, 15:46

ecko píše:Nevim jestli je spravne udelat z hrace admina kterej prevazne hraje v overi(a ne kuli "jeho skillu" nebo ehm zkusenostem nebo hezky sepsane zadosti o prava admina)
Doufam ze "novackum" bude domluveno ze admin ma jit prikladem a zasadne se nezvyhodnovat vuci ostatnim,vcetne hrani proti slabsimu teamu a nebo vyuzivat vip nevyhod(treba behem jedneho kola ve hre pouzit dve hecka a 4 flashe)je to nefer a hodne nefer vuci hracum kteri si evip poctive koupili aby treba "podporili portal" a presto nechteji tuhle nevyhodu zneuzit a hraji poctive!
Jak rikam admin ma jit prikladem a tohle "zneuziti vip" (znova apeluju ze admin ma jit prikladem) je dost unfer a pokud admina "novacka" nasmerujete ze si to dovolit muze protoze za tohle neni postih,jak hrat v overi tak vyuzivat vip nevyhod.Dopad je vskutku smutny,napr.mapa de_italy kde musi hrac napsat adminovi u skore 19:0 ze je over,odpovedi je "D" nebo "ze brecime".
Jsem si jistej ze se novym adminum alespon pokusite domluvit,dekuju za precteni.


Však rovno povedz, že týmto príspevkom myslíš mňa a nie nováčikov adminom :D Hmm, prevažne v overi ? To ťa musím asi žiaľ opraviť :D Vieš prečo som bol vtedy stále v overi pri skóre 19:0 ? Bolo to kvôli tebe. Mapy pred touto de_italy som trpel, že proti mne over a ani raz som sa neozval, a zrazu keď už hrám v overi tak to ti ide vadiť ? Hneď ako si mi to napísal, som sa prehodil, pretože som čakal dokým mi to napíšeš. Hej, som si vedomý, že to bolo odo mňa sebecké, ale to, že ty si predtým hral v overe to už ti nevadilo. Proste si priznaj, že ti vadím ako hráč a bude to vyriešené. A to že hrám v overi máš prosím ťa odkiaľ? Mapy ako de_inferno, de_aztec, de_nuke a ostatné podobné mapy hrám prevažne vždy za T, pričom sú to CT mapy, aspoň si pozri moje štatistiky, či hrám viac za T alebo CT. Kebyže stráviš toľko času na serveri ako ja, tak proste vieš, že v tom overi veľa nehrávam. A to, že som teraz admin, mám ako poslanie , že navždy budem hrať proti overu ? Čo to je za logiku. Som tiež hráč serveru ako ostatní. A vždy keď ti chcem niečo na serveri napísať tvoja odpoveď je: "proč mi píšeš ?" "nezaujíma ma to" a teraz tu ideš nepriamo niečo na moju osobu vypisovať ;) A o tvojom takzvanom "zneužití vip" ti už Sewee s rozumom odpísal :D Som si vedomý chyby že som bol za stavu 19:0 v overe, ale už sa to nestane a dôvod som vysvetlil ;)
Uživatelský avatar
Walky19
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 05 pro 2017, 18:16

Re: Public mapy

Příspěvekod ecko » 06 dub 2020, 20:25

Je zbytecne se snazit,kdyz pointa davno vzala roha,cestou necestou se z ni stala pouha premise,kde lze ukazat prstem.
Hrac musi vzit rozum do hrsti a poukazat na to spatne aby odmena byla "admin je reditel zemekoule".
Administrator jiz nemusi jit prikladem,musi vyuzit sve pocity co frag to rank,a uz vubec nemusi byt za nic zodpovedny,kdyz se staci schovat za vadnej plugin,nebo ukazat prstem na ch sekci.
Porad jsem pro zruseni mapy de_italy protoze jsme v sekci Publik servery.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: Public mapy

Příspěvekod ecko » 09 dub 2020, 18:21

Asi je zbytecne psat dekuju/me,ze ste adminum domluvili aby se jiz konkretni smutna sitauce neopakovala a admin mel moznost "nahradit PTB".Doufam ze vam to nepreroste pres hlavu(pres ego) a skutecne se naucite koho skutecne muzete prehodit a koho ne.
Treba se nazenou stiznosti na adminy typu proc ne on ale ja,vas adminy chrani pouze jedine a to ze jste aktivni a mate prehled,vite kdo je skutecnej skill a nehledi na skore a kdo dela opak!
Kazdopadne my publikovy hraci Vam drzime vsech deset at v tom srovnani teamu vydrzite,a doufam ze si udelate prehled a zapomenete na sve ego.
Nejsem pro zruseni de_italy nebo jinych map pokud budete rozumni.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Předchozí

Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků