Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod Greennovis » 25 úno 2023, 00:50

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit proč, když simon dá zákaz hýbat myší v celách a pak nás posle na caru, tak proč se ten zákaz ruší, když na to abych došel na čáru tak nemusím hýbat myší? Vysvětlení od admina co jsem dostal bylo že nechápe co nechápu a že to tak prostě je. Díky za vysvětlení.
Greennovis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 čer 2016, 13:59

Pusťte myš + pohyb

od Rumcajz » 25 úno 2023, 00:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod StarMaster » 25 úno 2023, 01:30 VIP

Ja nechápem :D Povedal som že máte pustiť myš, nie že máte zákaz hýbať myšou...
"My heart is a 3 point star"

Máš rád mapy? Joinuj sem a hlasuj o nových mapách a reworkoch: https://discord.gg/4PGqt8Htfp

STEAM_1:0:116162903
Uživatelský avatar
StarMaster
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 16 pro 2018, 18:23
Bydliště: jb_lego_prison

Re: Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod Greennovis » 25 úno 2023, 02:45

StarMaster píše:Ja nechápem :D Povedal som že máte pustiť myš, nie že máte zákaz hýbať myšou...


To je to samé =D Můžu jít na čáru bez toho abych se hýbal myší. Já chci jenom vědět proč konkrétně se ten příkaz zrušil.

Protože třeba když mám pustit K a M a pak dá příkaz simon ať se někam podívám tak příkaz pustit K stále platí.
Greennovis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 čer 2016, 13:59

Re: Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod StarMaster » 25 úno 2023, 08:00 VIP

Greennovis píše:
StarMaster píše:Ja nechápem :D Povedal som že máte pustiť myš, nie že máte zákaz hýbať myšou...


To je to samé =D Můžu jít na čáru bez toho abych se hýbal myší. Já chci jenom vědět proč konkrétně se ten příkaz zrušil.

Protože třeba když mám pustit K a M a pak dá příkaz simon ať se někam podívám tak příkaz pustit K stále platí.



No ja neviem či mám plakať alebo sa smiať, ale ak si myslíš, že príkaz a zákaz je to isté, tak to ide s tebou z kopca xd A k tej tvojej situácii...: Simon povie: Zakazujem stáť, skákať, boxovať, robiť animácie. Pustite K a M. Novis, pozri sa na môj výstrel. Pozrieš sa a už si čupneš, pretože príkaz pustiť k a m bol povedaný naraz. Možno keby povieš osobitne pustite k a pustite m tak by to bolo rozdielne, ale pre tento prípad je to takto, tu som si na 100% istý.

Ja vlastne neviem načo sa tu vyjadrujem, aj tak ti to koniec koncov SA/HLSA/Punkáč zase vysvetlia, lebo toto je taká otázka ako keď sa budeš so mnou hádať, že ti netreba zasvietiť v aute svetlá, lebo ty si bystrozraký a vidíš aj v tme alebo ja neviem už som úprimne zúfalý z teba :D

Potom si myslíš že príkaz je to isté čo zákaz.. hej hej.. skús ísť autom v nejakej rýchlosti, ale pridaj tak, že dupneš celou silou na brzdu, však to je to isté čo plyn nie? Už si to pochopil prosím? :D A nie, bez myši technicky nemôžeš íst na čiaru, pretože splniteľnosť príkazu sa neberie podľa toho, či máš vybudovanú fotografickú pamäť alebo či to vieš nájsť na radare. Nováčik nič takéto nemusí ovládať, preto logicky už nemusíš mať pustenú myš aby si miesto na ktoré ťa simon posiela dokázal nájsť :)

A príkaz za rušil preto lebo vo všeobecnosti príkaz ruší príkaz ak nie je doplňujúci k tomu predchádzajúcemu príkazu. Príklad č. 1: Simon povie: Choďte na čiaru (príkaz č.1), Poďte za mnou (príkaz č.2). Normálne porušíš prvý príkaz a poslúchneš druhý lebo tak to aj dáva zmysel. Simon už nechce aby si bol na čiare. Príklad č.2: Simon povie: Poďte na čiaru (1), Doplňujte bližšie k zbrojke (1.2). V tomto prípade ostaneš na čiare, keďže je to tvoje miesto určené simonom a budeš z čiary doplňovať k zbrojke. Ak to už z tohoto nepochopíš, oficiálne sa vzdávam.
"My heart is a 3 point star"

Máš rád mapy? Joinuj sem a hlasuj o nových mapách a reworkoch: https://discord.gg/4PGqt8Htfp

STEAM_1:0:116162903
Uživatelský avatar
StarMaster
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 16 pro 2018, 18:23
Bydliště: jb_lego_prison

Re: Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod jarypo » 25 úno 2023, 09:14 VIP

Pokud se přesouváš z místa na místo, tak je blbost aby jsi nemohl používat myš, jelikož máš jít pokaždé přímou cestou a bez koulaní se kam jdeš by to asi bylo o dost težší.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: Pusťte myš + pohyb

Příspěvekod Decoyyy » 25 úno 2023, 09:47 VIP

Ahoj,
Jarypo ti to tu napsal.

Jen ti dám takový příklad:

Budeš se v cele koukat na okno a ne na dveře (mapa: summerjail) - Šimon ti řekne ať se nehybes s myší / pustís mys (je to ten samej příkaz) - následně ti poví ať jdeš na čáru - tady chci vidět jak otočeny dokážeš jít přímou cestou na čáru, aniž by ses otočil.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník