Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Rep / 1v1 Arény

Příspěvekod Zmrzlinar » 14 dub 2023, 17:35

Nick na serveru: Rep

SID: [url]STEAM_0:0:517906603[/url]

Sekce, na které chci práva: Aim (1v1 arény)

Věk: 15

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068/hlstats.php?mode=playerinfo&player=149280

Bany, které jsem dostal: Nikdy, žádné. :shock:

Něco o mně: Zdravím, mé jméno je Ondřej. Většina hráčů mě zná pod přezdívkou Rep,pod kterou zde vystupuji už 4 rokem. Ve volném čase se věnuji právě CSGO,nebo fotbalu a občas také jízdě na kole. Těmto volnočasovým aktivitám se věnuji 6-7 hodin denně. Zde na gamesites hraji již od roku 2016,kdy jsem tu začínal už na Counter Strike 1.6. V tu dobu jsem byl ještě malej špunt a už v tu dobu bylo mým se někdy dostat na pozici admina. Tak mně napadlo proč to nezkusit právě tady. Myslím si že jsem velice klidný a pohodový hráč. Ovládám jak Český tak i Anglický jazyk a také zaklady Bulharského jazyka.

Proč právě já: Párkrát jsem si roli admina již zkusil a tak mně napadlo proč to nezkusit i zde. Chtěl bych předvést své zkušenosti co jsem nasbíral za tu celou dobu co hraji zde na Gamesites.

Zkušenosti s CS:GO: Csko hraji již od svých 11 let a od té doby jsem nahrál něco kolem 4000 hodin. Hrál jsem pár menších týmech byl jsem i na pár lankách obecně csko beru jako svou dlouholetou lásku :D

Případné poznámky: Chtěl bych na serveru omezit hráče kteří kazí zážitek ze hry jak už cheatovaním grieffováním tak i nadáváním. Myslím si že každý hrač by si měl u té hry užít co nejvíce srandy jak nejvíc to jde.

Tímto bych chtěl poděkovat za přečtení mé žádosti a přeji krásný zbytek dne.

Rep
,,Go for your goal, nothing can stop you if you really want to''
https://steamcommunity.com/id/repicek
Uživatelský avatar
Zmrzlinar
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2017, 10:46
Bydliště: Mělník

[Zamítnuto] Rep / 1v1 Arény

od Rumcajz » 14 dub 2023, 17:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Mělník

Re: Rep / 1v1 Arény

Příspěvekod tibcrois » 19 dub 2023, 20:31 VIP

Zdravíčko,

nemáš nahraný potřebný počet hodin k přijetí na admina, zároveň nevidím žádná nahlášení. ;)
Až splníš tyto požadavky, tak napiš pod tuto žádost (dřív jak za 2týdny se neozývej). Následně si tě někdo vezme na starosti a dál se uvidí.

Prozatím tedy zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: [Prozatím zamítnuto] Rep / 1v1 Arény

Příspěvekod tibcrois » 06 kvě 2023, 15:00 VIP

Bez zájmu. Vyřešeno tedy.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků