Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto]rlz / Surf RPG (Jump)

Příspěvekod opwforall » 12 lis 2017, 16:01

Zdravím, rád by som si požiadal o práva na servery Surf RPG.

Nick v hre : rlz

Nick na fóre : opwforall

Profil na fóre : https://www.gamesites.cz/forum/opwforall-u12176.html

Vek : 18

Steam Nick : rlz

Steam ID : STEAM_0:0:178019063

HLStats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1969/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2888

Bany a prehrešky na GS : Na žiadne si nespomínam a ako tak dávam moje SID do Vašich banlistov nevidím žiadne bany, takže vyzerá to tak, že žiadne :D

Niečo o sebe : Ahoj, volám sa Vlado a študujem na SOŠE. Moje hobby je varenie, produkcia hudby (drum'n'bass/crossbreed), kedysi to bývalo aj mapping a robenie movies, teraz už nie :D Rád chodím s kamarátmi von a tak .. CS 1.6 hrávam s prestávkami od roku 2007, servery ktoré vyžadujú nejaké tie "movement skills" hrávam od roku 2010. Samozrejme že som hrával aj Classic a pri gatheroch som presedel nie malé množstvo hodín :D Taktiež som skúšal nejaké tie ligy a cwčka ale počase sa to rozpadlo alebo som sa nato vykašlal a zostal naďalej pri kreedz, hns, atď.. Taktiež som zabudol spomenúť že mám rad festivaly a klubové akcie.

Prečo by som chcel adminovať na GS? : Tak ako každý iný chcem samozrejme udržať server na poriadku bez cheaterov, spamerov, a tých čo porušujú pravidlá .. Ako som vyššie spomínal mám dlhoročné skúsenosti s jump servermi, tým pádom mi nerobí problém rozoznať cheatera od skúseného hráča. Veľmi rád pomôžem nováčikom na jump/surf serveroch a pokúsim sa ich naučiť to čo budú pre hranie určitého módu potrebovať, taktiež rád pomôžem AT, ak bude potreba.


Ďakujem za prečítanie žiadosti a prajem príjemný zvyšok dňa.
Uživatelský avatar
opwforall
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 02 čer 2013, 10:11

[Zamítnuto]rlz / Surf RPG (Jump)

od Rumcajz » 12 lis 2017, 16:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: rlz / Surf RPG (Jump)

Příspěvekod GrooS » 13 lis 2017, 00:01 VIP

Aby jsi odčinil toto - basebuilder-1-roxtedy-rlz-qeooworkowokropxla-t132819.html tak proto musíš něco udělat, nahlášení nemáš(aktuálně), snaha žadná, tak proč bych ti měl dát šanci.

Zkus akademii, sní máš větší šance, zamítnuto.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků