[Z] Ruprecht - žádost o akademika.

Příspěvekod Rupr3chT » 24 dub 2022, 10:26

• Nick ve hře
Ruprecht

• Steam profil

• Sekce
JailBreak

• Věk
20 let

• Steam ID
STEAM_1:0:63901666

• HLstats

• Proč chci akademika
Dokončení akademie mi bylo doporučeno od admina kvůli mé hlouposti.

• Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem 4. ročníku střední školy se zaměřením na automatizaci a robotiku. Tento rok maturuji a mám v plánu pokračovat ve studiu na vysoké škole. To ale nezmění moji aktivitu na JailBreak serverech.
Mezi mé koníčky patří florbal a hlavně fotbal.
Sám o sobě si myslím, že jsem vtipný a hodný člověk, který se nesnaží vyvolávat konflikty, ale spíše vše řešit v klidu.
Velice rád bych pomáhal hráčům na Gamesites od otravných lidí, kteří jen škodí a porušují pravidla.

• Moje prohřešky na GS nebo jinde
Přibližně před 3 lety mi byla zamítnuta žádost na admina (v tu dobu mi bylo +-15 let) a já jsem si řekl, že na vše kašlu. Zajímalo mě, jaké to je hrát se skiny, protože v tu dobu jsem neměl stálý příjem, a proto jsem si stáhnul skinchanger - a to byla největší chyba, kterou jsem mohl udělat. Vytvořil jsem si nový účet na Steamu a hrál jsem si kompetitivní zápasy, ale také JB. Za týden VAC přišel na to, že mi běží program na pozadí hry a já jsem dostal VAC ban. Zároveň jsem ale hrál na JB a tam jsem dostal ban za stejnou věc (konzole ban). Ihned jsem se přihlásil na svůj hlavní účet kde jsem zjistil, že jsem dostal ban za obcházení. Netušil jsem, že existuje něco jako unban, a proto jsem si občas vytvořil nový účet, kde jsem se snažil připojit na JB - marně.
Nedávno jsem to zkusil znova a povedlo se mi připojit se na JB. Přibližně 2 týdny jsem si užíval, ale jednoho rána, když jsem zapnul hru, tak jsem dostal ban za "neověřený účet" - pokud si člověk, který si vytvoří více účtů v určitém časovém intervalu neověří účet, tak bude zabanován. Spojil jsem se s adminem Whoik, vše jsem mu vysvětlil a následně jsem si zakoupil unban v hodnotě 500,- Kč.

Byla to obrovská hloupost, které upřímně lituji. Doufám, že akademie mi i v tomto věku pomůže v tom, abych všem ukázal, že nemám žádné špatné úmysly.

Děkuji.
Rupr3chT
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 20 bře 2022, 22:36

[Z] Ruprecht - žádost o akademika.

od Rumcajz » 24 dub 2022, 10:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ruprecht - žádost o akademika.

Příspěvekod Evangelista » 30 dub 2022, 17:32 VIP

Ahoj,
přidej si mě na steamu, pořešíme to tam.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: Ruprecht - žádost o akademika.

Příspěvekod Rupr3chT » 30 dub 2022, 19:41

Evangelista píše:Ahoj,
přidej si mě na steamu, pořešíme to tam.


Ahoj,
odeslal jsem ti žádost.
Rupr3chT
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 20 bře 2022, 22:36

Re: Ruprecht - žádost o akademika.

Příspěvekod Evangelista » 01 kvě 2022, 14:14 VIP

Zamítnuto
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků