I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyr.]Senorita JB

Příspěvekod L0GiC1337 » 16 čer 2019, 15:35 VIP

7:25 - Vsetky CT nadrzovali senorite - ignore
7:50 - CT je na TXT - ignore
11:07 - Admin pisal na hraca Katijku, ktora bola na txt - ignore
14:00 CT dalo FK, VD nenahlasilo, nic - ignore
18:30 - Je vudce gangu a simon chce dat dat pokemove - ignore
37:20 - Admin len tak grabuje hraca bez toho zeby nieco riesil.
41:30 - Robert ma pravdu, senorita na to mala asi 20s na to zeby splnila prikaz, nesplnila priakz ako mala tak je robert zabil. Admin nasledovne uplne zbytocne skakal do reci simonov, a tym padol zdrzoval cely server.
44:00 - Robert napise ze senorita nevie zrobit ani slepaci vyvar a adminka ho hned zato kickne. Nepride mi to ako provokacia zco moze admin uz rovno kickovat bez toho zeby hraca na nieco upozornila.
((Nasledne uz dostal ban, ale zato si moze sam lebo nadaval.))
47:15 - Bezdovodny grab, Hrac nijako neblokoval tie simon bloky ani nic.
48:00 - Oba simon a adminka videli hraca ktory nesplnil bez zdrzovania lebo sa viacero krat zastavil na mieste - Ignore
48:15 - Hrac opustil zadnu stenu, nadrzovanie - ignore
48:30 - Hrac opustil zadnu stenu, nadrzovanie - ignore
48:55 - Hrac opustil miesto urcene simonom, nadrzovanie - ignore
50-20 - Hrac opustil miesto urcene simonom, nadrzovanie - ignore

http://hltv.fakaheda.eu/20312-190616144 ... rs.dem.zip


niektore casy budu mozno bezpredmetne, to uz nehcam na hlsa
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

[Vyr.]Senorita JB

od Rumcajz » 16 čer 2019, 15:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: L0GiC1337

Re: Senorita JB

Příspěvekod asdfJB » 17 čer 2019, 20:07 VIP

L0GiC1337 píše:41:30 - Robert ma pravdu, senorita na to mala asi 20s na to zeby splnila prikaz, nesplnila priakz ako mala tak je robert zabil. Admin nasledovne uplne zbytocne skakal do reci simonov, a tym padol zdrzoval cely server.
44:00 - Robert napise ze senorita nevie zrobit ani slepaci vyvar a adminka ho hned zato kickne. Nepride mi to ako provokacia zco moze admin uz rovno kickovat bez toho zeby hraca na nieco upozornila.


Poprosím administrátorku o vyjadrenie hlavne k týmto situáciám. Taktiež VD dostalo na začiatku FK, ktorý nikto neriešil a stal sa priamo pred všetkými.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: Senorita JB

Příspěvekod Senorita » 17 čer 2019, 20:30

Situácia 1. - Simon dal atrakciu, ktorú som vyhrala a mala prežiť, následne som dostala aj výhodu a to určiť hráča, ktorý zomrie, nenapísala som žiadneho hráča a CT ma zabilo - podľa mňa je demencia v tejto situácii za tento prehrešok zabíjať.

Situácia 2. - Nebola to Robertova prvá provokačná poznámka, keďže si nedal povedať - kickla som ho. Ban dostal od iného admina. (jeho chatlog - http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... 482&page=5)

Na server si chodím, podobne ako iní hráči, či admini, oddýchnuť a zabaviť sa, nie robiť strážneho psa, avšak nabudúce budem, najmä v prítomnosti Logika, obozretnejšia ;).
Uživatelský avatar
Senorita
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 557
Registrován: 17 dub 2018, 20:21

Re: Senorita JB

Příspěvekod asdfJB » 17 čer 2019, 20:47 VIP

Nikto nežiada, aby administrátor bol strážnym psom. Všetko robíte, alebo by ste robiť mali preto, že ste sami chceli a tým, že ste administrátormi niekedy musíte obetovať PP, mód, atď. pre správny chod serverov.

Pri niečom vieme pritvoriť oko, aby sme boli ku každému objektívni, ale keď sú to chyby, za ktoré zvyčajne trestáme aj banom, tak to musíme vyriešiť tak isto objektívne.

Sťažnosť oprávnená, ale určite nie za všetky tie časy.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků