Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]serif / Combat Surf

Příspěvekod Lqwxi » 30 zář 2021, 15:21

Nick na serveru: Serif
SID STEAM_1:1:219618803
Sekce, na které chci práva: Combat Surf
Věk: 16
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=37670
Bany, které jsem dostal: Na stránke Sourceban pri svojom SID som nenašiel žiadny ban, ale pár som ich dostal za slovník a za to sa opsravedlňujem...
Něco o mně: Volám sa Tomáš a mám 16 rokov. Bývam v Skalici. Tento rok som začal chodiť do prvého ročníku na strednú školu. Väčšinu svojho času trávim na počítači a zlepšujem sa, chodím von, jazdím na bickykli.
Proč právě já: Na Combat Surfe som strávil už dosť času, pred cca tromi rokmi som sem prišiel prvý krát a hral som tu nonstop takže som bol kľudne aj 8h denne online a viem pomôcť káždému kto niečo potrebuje.. A hlavne neznášam keď niekto cheatuje/griefuje atd... v CSKU, preto žiadam o admina, aby sa to tam trošku vyčištilo.
Zkušenosti s CS:GO: S cskom som začal pred 4,5 rokom takže nejaké skúsenosti som za tú dobu dostal.. Na csku mám nahraných 1500 hodin a max. rank čo som mal na matchmakingu tak bol MGE.
Případné poznámky: Som celkom výbušný typ človeka pri hrách tak snad to nevadí.
PS: v minulosti som hral za nick fokkik
Ďakujem za akékolvek názory u tohto príspevku ;)
Lqwxi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 23 čer 2019, 09:55

[Z]serif / Combat Surf

od Rumcajz » 30 zář 2021, 15:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: serif / Combat Surf

Příspěvekod DominooCz » 30 zář 2021, 17:47 VIP

Lqwxi píše:Nick na serveru: Serif
SID STEAM_1:1:219618803
Sekce, na které chci práva: Combat Surf
Věk: 16
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=37670
Bany, které jsem dostal: Na stránke Sourceban pri svojom SID som nenašiel žiadny ban, ale pár som ich dostal za slovník a za to sa opsravedlňujem...
Něco o mně: Volám sa Tomáš a mám 16 rokov. Bývam v Skalici. Tento rok som začal chodiť do prvého ročníku na strednú školu. Väčšinu svojho času trávim na počítači a zlepšujem sa, chodím von, jazdím na bickykli.
Proč právě já: Na Combat Surfe som strávil už dosť času, pred cca tromi rokmi som sem prišiel prvý krát a hral som tu nonstop takže som bol kľudne aj 8h denne online a viem pomôcť káždému kto niečo potrebuje.. A hlavne neznášam keď niekto cheatuje/griefuje atd... v CSKU, preto žiadam o admina, aby sa to tam trošku vyčištilo.
Zkušenosti s CS:GO: S cskom som začal pred 4,5 rokom takže nejaké skúsenosti som za tú dobu dostal.. Na csku mám nahraných 1500 hodin a max. rank čo som mal na matchmakingu tak bol MGE.
Případné poznámky: Som celkom výbušný typ človeka pri hrách tak snad to nevadí.
PS: v minulosti som hral za nick fokkik
Ďakujem za akékolvek názory u tohto príspevku ;)


Ahoj, ulehčím práci Hlsa a dodám tvé správné Hlstats http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_189275 ... ayer=51074 .. :) a podle chatu velmi pochybuji, že budeš přijat za admina :) být na tvém místě asi bych se nad sebou zamyslel :/
ObrázekCS 1.6 Admin
Uživatelský avatar
DominooCz
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 307
Registrován: 04 led 2019, 20:15

Re: serif / Combat Surf

Příspěvekod Wawle » 30 zář 2021, 18:00 VIP

nesplňuješ podmínky.
Tvůj chat..
Lqwxi píše:2021-09-28 22:22:49 pojeb sa aj s celym tvojim podrbanym gulometem.

Lqwxi píše:2021-09-26 18:55:57 pojeb sa§

Lqwxi píše:2021-09-26 18:55:53 pojeba sa.

Více vypisovat nemusím, očekávám lock.
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: serif / Combat Surf

Příspěvekod M1kizzek » 30 zář 2021, 19:39

Domino nevyjadruj se tam kde nemas a hled si sveho to stejny Wawle vase komentare jsou tu uplne zbytecne


Kazdopadne zamitnuto.

Zkus to znova za mesic a zlepsi sve chovani
Čím dýl to budeš vařit, tím dýl to bude dobrý.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
M1kizzek
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 218
Registrován: 25 led 2020, 13:46
Bydliště: Německo, Erfurt


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků