Volná debata o Counter Strike 2.

Situace JB[3]

Příspěvekod YamamotoTakes » 17 dub 2017, 16:19

Zdravím zde přítomné.
Nevěděl jsem kam lépe zařadit tento příspěvek, proto nyní leží tu.
Nedalo mi to a jelikož gamesites stále vidím jako seriozní společnost nelíbí se mi situace na serverech. Nikoliv tímto nechci vytýkat práci administrátorům. Jsou to přece jen taky lidi a nemůžou si dovolit být na serverech 24/7.
Přišel jsem takhle za čas na již zmiňovaný jailbreak 3. Nemožné co se stačilo udát za 30 minut trávení času na serveru. Nespočet freekillů, ct rozhazující zbraně, nemožná domluva mezi ct a vulgarita až na strop.
Ptám se tedy spíše hlavních zda by nebylo možné rozšířit jejich admin team aby zde alespoň někdo po ruce vždy byl.
Dále bych chtěl požádat zde působící administrátory zda by mi zde do příspěvku hodili nějaký kontakt na jejich osobu(pokud jim to ovšem nebude vadit) pro rychlejší kontaktování při problému.
Chápu že zde existuje sekce [Porušení pravidel] avšak je nepříjemné místo hraní stále jen něco natáčet, dokazovat nebo nahlašovat.
Děkuji za čas a samozřejmě za každé vyjádření + názor k této situaci. Solidnější hráči kromě těch mladších určitě tento příspěvek chápou.
Krásný zbytek dne,večera.
"Knowledge is power and i know a lot."
Uživatelský avatar
YamamotoTakes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 dub 2017, 16:00
Bydliště: Havlíčkův Brod

Situace JB[3]

od Rumcajz » 17 dub 2017, 16:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod YamamotoTakes » 17 dub 2017, 16:24

Nenacházím zde editaci tudíž přidávám ještě příspěvek pod. Jednalo se o JB 2 nikoli 3.
"Knowledge is power and i know a lot."
Uživatelský avatar
YamamotoTakes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 dub 2017, 16:00
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod KhalDenny » 17 dub 2017, 16:54 VIP

Ak potrebuješ pridáj si ma na steame :) http://steamcommunity.com/id/Dennyho/ stači napísať ak nebudem hrať lolko tak rád prídem sa na to pozrieť :)
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod YamamotoTakes » 17 dub 2017, 17:25

DennySSS píše:Ak potrebuješ pridáj si ma na steame :) http://steamcommunity.com/id/Dennyho/ stači napísať ak nebudem hrať lolko tak rád prídem sa na to pozrieť :)


Přidáno, děkuji vážím si toho.

Zde ještě zasílám nějaké ukázky situací v průběhu 1 mapy. Nechci to házet do porušování nesplnil bych veškeré požadavky. Na videu je možno vidět MFK, dohadování mezi ct, pouštění zbraní a vše co bylo v mém příspěvku vlastně zmíněno.

:oops: https://www.youtube.com/watch?v=qsMMRmv1DYU :oops:
"Knowledge is power and i know a lot."
Uživatelský avatar
YamamotoTakes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 dub 2017, 16:00
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod byLife » 17 dub 2017, 17:50 VIP

I kdyby zde bylo 80 adminů na JB, vždy se může stát situace jako teď, nehledě na to, že jsou svátky, Velikonoce, ani já jsem nebyl doma a přišel víceméně až teď. Toho Vičauta nebo jak se pořádně jmenuje jsem zabanoval za MFK, ono můžeš pomoct i ty, ať už tím porušení pravidel, nebo tak, že si požádáš o admin práva, ale dbej na to, aby si splnil podmínky
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod YamamotoTakes » 17 dub 2017, 18:28

byLife píše:I kdyby zde bylo 80 adminů na JB, vždy se může stát situace jako teď, nehledě na to, že jsou svátky, Velikonoce, ani já jsem nebyl doma a přišel víceméně až teď. Toho Vičauta nebo jak se pořádně jmenuje jsem zabanoval za MFK, ono můžeš pomoct i ty, ať už tím porušení pravidel, nebo tak, že si požádáš o admin práva, ale dbej na to, aby si splnil podmínky


Ano respektuji to, že se to může stát při jakémkoli počtu administátorů v nestřežený okamžik. Důvod tohohle topiku byla hlavně dlouhodobost problému. Administrátorská práva nepřipadají v mém případě v úvahu, jelikož nejsem tolik aktivní hráč, nicméně třeba mě to opět stáhne. Rád pomůžu přes porušení pravidel, ale pro mě je samozřejmě lepší a méně náročnější administrátorovi napsat přímo ve chvíli problému a je to pohodlnější právě i pro hráče, kteří toto časem musí trpět. Díky za tvůj čas.
"Knowledge is power and i know a lot."
Uživatelský avatar
YamamotoTakes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 dub 2017, 16:00
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod KhalDenny » 17 dub 2017, 20:49 VIP

Ako ti Life napísal :) no ale ak tomu nevenuješ moc času tak je to podľa mňa zbytočné ale ak ťa to raz chytí tak skús splniť tie podmienky a zažiadať si o admina potom splniť testy :) :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod Neha » 20 dub 2017, 23:12

Asi jsi měl zrovna smůlu, JB2 má nejlepší komunitu a to co popisuješ se tam skoro nestává.
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod kirbyas » 21 dub 2017, 05:09

[*] myslím, že pro posouzení této věci by jsi měl na serverech hrát více, jinak by jsi věděl, že se adminy snaží nabrat a proto berou každého koko..... Jinak nevím asi jsi chytil spatnej čas, JB2 komunita se řádí mezi nejlepší.
Pán

Apple 4ever
Uživatelský avatar
kirbyas
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 lis 2016, 23:01
Bydliště: Vesmír

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod Fresko » 21 dub 2017, 06:08 VIP

Možno iba nevie pravidla.
Nebudu se stále vyjadřovat kam nemám.
Nebudu se vyjadřovat kam nemám.
[HGR] You don't have permission to use grab.

http://imgbank.cz/images/2017/10/01/48mb3Mz.png
Uživatelský avatar
Fresko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 341
Registrován: 27 bře 2016, 02:43
Bydliště: Nitra

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod KalvinJB » 21 dub 2017, 07:22 VIP

Většinou je to tak, že když napíšeš nějakému adminovi, tak příjde, vyřeší vše o co byl žádán a pak se odpojí na jiný server, bohužel po jeho odchodu si všichni řeknou že konečně odešel a začne to znova. Psal si mi že si mě přidáš a napíšeš ve chvíli problému ale ještě jsem od tebe žádnou zprávu neviděl :lol: :lol:
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod noblemar » 21 dub 2017, 07:31

Mam v hlavě jednu věc jak tomu pomoci ale to budem muset poresit s garlinem az budeme mít oba tak 5 hodin zbytečného času :)
Uživatelský avatar
noblemar
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1356
Registrován: 23 led 2013, 15:13

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod kirbyas » 21 dub 2017, 10:53

Kenny tak přemýšlíš trochu? Píšeš, že sis ho přidal ale on ti ještě nic nenapsal a napadlo tě třeba, že od té doby na serveru nikdo nic nedělal nebo on nehrál?
Pán

Apple 4ever
Uživatelský avatar
kirbyas
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 lis 2016, 23:01
Bydliště: Vesmír

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod KhalDenny » 21 dub 2017, 12:28 VIP

kirbyas píše:[*]že se adminy snaží nabrat a proto berou každého koko.....


Nič proti tebe ale keď chcú zobrať každého koko.... tak by ťa zobrali hneď a nemusel by si robiť akadémiu :) nabuduce si 4 krát premysli čo napíšeš :) inač s takýmto chovaním sa nikdy na admina nedostaneš :*





Prajem pekný deň
Denny
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Situace JB[3]

Příspěvekod BrooKlyGS » 21 dub 2017, 15:44 VIP

Nějaký hádky tady? :twisted:
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků