Volná diskuze o našich serverech a módech.

Skyblock zpestření hry

Příspěvekod MaraBiceps123 » 09 kvě 2018, 17:09

Na skyblock by se mohla přidat taková menší věcička... Všiml jsem si že není přehledný chat... tak mě napadlo že by se mohly přidat přezdívky před nick... ale takové že když dosánu ukolu udělej /is level 10 tak bych dostal tu houbu kterou bych položil třeba na zem a dala by mi před jméno Trosečník další lvl 75 by mi dal robinson pak osadník dál pánostrova a dál pánskyblocku atd dál a dál každá jiná hodnost by měla jinou barvu písma v chatu...dál by něco navíc o proti těm nižším třeba ta poslední by mohla jít do endu zabít draka každý hráč třeba jen max 1....myslím že by takhle se více hráčů snažilo dostat větší hodnost a soutěžily by... v tom případě více lidí.... Dal bych i na server vip né na vždy ale na měsíc protože ten kdo by tam hrál dýl by kupoval vip pořád a měli by ste více peněz než jen za 1 vip.... zatím na tomhle skyblocku nejsou žádné spawnery atd... takže si myslím že časem když se budou přidávat nové věci další např mobarenu.. atd... tak ten skyblock se dostane do topu :)Děkuji

Hráč:MaraBiceps
MaraBiceps123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2018, 16:50

Skyblock zpestření hry

od Rumcajz » 09 kvě 2018, 17:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků