Vše ohledně kategorie serverů: Jump Servery

Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod scipo » 27 říj 2013, 12:08

Nazdar.
Předem se omlouvám, jestli tenhle topic je ve špatný sekci. Nevím, jestli ho hodit do týhle sekce nebo do "Ostatních", ale to je jedno, popř. to movněte, díky.

Jak už název topicu napovídá - Slide na surfu? Dřív se už řešilo, že se přesunou na jump, proč vůbec jsou na surfu? Nikdo tyhle "mapy" pokud se to tak dá nazvat nemá rád. Co na nich je? 125 fps, a dokončovat každou mapu za 10s? Tohle mi moc jako zábava nepříjde. Jo, je mi jasný že tam hrajou i horší hráči, ale i tak, i oni je nemají rádi jak to tak pozoruji. Asi jsem jeden z mála co má rád mapy typu reggin, reggin2 atp, ale slidy prostě nikoho nebavěj. Jsou 2x víc zabugovaný než klasický surf mapy (viz. slide_kzfr_grass, ...), 5x skočíš na surf, 4x tě to bugne na začátku na stejném místě. Pokud tu je někdo, koho slide "mapy" bavěj, tak bych rád slyšel proč ho bavěj, co na nich je, bla bla. Myslím, že tyhle mapy nemají na surf serveru co dělat, jelikož se to ani za surf mapu nedá považovat, když tam spadneš a běžíš si v klidu dál po zemi až do cíle. Tohle nemá se surfem nic společnýho. Surf mapy maj bejt hardcore, kde spadneš a jdeš na start, ne něco takového jako že si běžíš v klidu do cíle.

Zároveň bych poprosil, aby se buď HnS staty ze surfu smazali, nebo aby se to ukazovalo pouze hráčům, co skáčou. Vážně mě nebaví sledovat tu skvělou developer show s 200+ fps jak si skáčou 240 max, když s 100 nedaj 225 a myslej si, že jsou dobrý. Spamujou s těma statama chat. Prestrafe a všechno tam klidně nechte, ale ať se to nezobrazuje v chatu to, co kdo skočil, jelikož to tam spíš vypadá jak jump server, když nás na serveru je 10 a z toho si 7 lidí skáče s developerem LJ, potom tam s DB (DuckBhopem) spamujou "GODLIKE" s awp do chatu, což je taky celkem hrozný poslouchat, když si tam takhle skáčou 3 lidi s awp a každej druhej skok maj na godlike. Krásná developer show tam je potom.

Z topicu vyplývá: Prodiskutovat s hráčema slide "mapy" pokud je smazat/přesunout.

A zároveň aby se hns staty neukazovali v chatu, ale pouze dotyčnému co skáče.

Díky, scipo.

Btw. Sorry za nějaký chyby, ale fakt se mi u tohohle nechce moc přemejšlet. Takže píšu lidovou češtinou. Přeci jen, nemám tu hodiny ČJ.
Uživatelský avatar
scipo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 173
Registrován: 27 led 2013, 00:37

Slide na surfu? + Lj staty?

od Rumcajz » 27 říj 2013, 12:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod Symb1 » 30 říj 2013, 20:50

Ahoj, pisem az teraz lebo som bol mimo. Vacsina slide map ( 90 % ) bola odstranena po update, kde nesiel ten umelo vytvoreny timer z "bomby". Presuvat sa mali, ale nejako sa to nedoriesilo a bohuzial cisto server na slide sa robit neplanuje, kvoli nizkemu zaujmu hracov, bohuzial po poslednom steam update dost upadla komunita surfu, kedze sa menili nejake veci, ktore negativne ovplyvnili surf. Odstranit vsetky slide mapy neplanujem z toho dovodu, ze predsalen tam chodia ludia hrat len tie mapy, bud ti, ktori nevedia dobre surf, alebo ich proste nebavia ine mapy a taktiez slide mapy pomahaju s udrziavanim navstevnosti servera.
Co sa tyka toho LJ pluginu, tak to nastavim tak, aby to nespamovalo chat a ani voice chat.
Uživatelský avatar
Symb1
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 172
Registrován: 23 led 2013, 14:57
Bydliště: 6 feet under... ceiling

Re: Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod scipo » 31 říj 2013, 12:22

Mluvím o mapách typu "slide_cobkz_night" a podobný. Mapa bugovatelná, ano, sice to umíme jen my, ti lepší. Ale topku my lepši zabugujeme taky, takže to se na tom neřeší. Co je na těch mapách dobrýho, když se rozboostíš a ti co umí SGS / GS (Jakože každý lepší to umí), budeš boostit, dáš sgs k buttonu, dáš sgs až k hraně a skočích k finish buttonu, taádááááá, mapa za 1.5s hotová. Slide co nedokážu bugovat (jakože jich je tak 5) tzn. který jedeme dýl než 5s mi jsou jedno, protože pak stejně jdu na xs :lol: ale myslíš, že tyhle mapy někoho bavěj? 1.5s finish, 3s finish?

Já bych řekl že ne :roll:

Off topic: Vítej zpátky, lamičko. ;3
Uživatelský avatar
scipo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 173
Registrován: 27 led 2013, 00:37

Re: Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod GSG » 31 říj 2013, 16:27

čože to sa nemôže stať!!! Ty kokos to fakt? :ugeek:

e symb1 nespamuj somariny
HUNK
Uživatelský avatar
GSG
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 228
Registrován: 23 říj 2013, 13:27
Bydliště: Slovensko

Re: Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod Symb1 » 31 říj 2013, 17:19

scipo píše:Mluvím o mapách typu "slide_cobkz_night" a podobný. Mapa bugovatelná, ano, sice to umíme jen my, ti lepší. Ale topku my lepši zabugujeme taky, takže to se na tom neřeší. Co je na těch mapách dobrýho, když se rozboostíš a ti co umí SGS / GS (Jakože každý lepší to umí), budeš boostit, dáš sgs k buttonu, dáš sgs až k hraně a skočích k finish buttonu, taádááááá, mapa za 1.5s hotová. Slide co nedokážu bugovat (jakože jich je tak 5) tzn. který jedeme dýl než 5s mi jsou jedno, protože pak stejně jdu na xs :lol: ale myslíš, že tyhle mapy někoho bavěj? 1.5s finish, 3s finish?

Já bych řekl že ne :roll:

Off topic: Vítej zpátky, lamičko. ;3


"Odstranit vsetky slide mapy neplanujem z toho dovodu, ze predsalen tam chodia ludia hrat len tie mapy, bud ti, ktori nevedia dobre surf, alebo ich proste nebavia ine mapy a taktiez slide mapy pomahaju s udrziavanim navstevnosti servera."

Mas tam moznost hlasovat o zmenu mapy ak sa ti dana nepaci
Uživatelský avatar
Symb1
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 172
Registrován: 23 led 2013, 14:57
Bydliště: 6 feet under... ceiling

Re: Slide na surfu? + Lj staty?

Příspěvekod scipo » 31 říj 2013, 17:25

Symb1 píše:
scipo píše:Mluvím o mapách typu "slide_cobkz_night" a podobný. Mapa bugovatelná, ano, sice to umíme jen my, ti lepší. Ale topku my lepši zabugujeme taky, takže to se na tom neřeší. Co je na těch mapách dobrýho, když se rozboostíš a ti co umí SGS / GS (Jakože každý lepší to umí), budeš boostit, dáš sgs k buttonu, dáš sgs až k hraně a skočích k finish buttonu, taádááááá, mapa za 1.5s hotová. Slide co nedokážu bugovat (jakože jich je tak 5) tzn. který jedeme dýl než 5s mi jsou jedno, protože pak stejně jdu na xs :lol: ale myslíš, že tyhle mapy někoho bavěj? 1.5s finish, 3s finish?

Já bych řekl že ne :roll:

Off topic: Vítej zpátky, lamičko. ;3


"Odstranit vsetky slide mapy neplanujem z toho dovodu, ze predsalen tam chodia ludia hrat len tie mapy, bud ti, ktori nevedia dobre surf, alebo ich proste nebavia ine mapy a taktiez slide mapy pomahaju s udrziavanim navstevnosti servera."

Mas tam moznost hlasovat o zmenu mapy ak sa ti dana nepaci



Ale mě je u prdele upřímně co tam je za slide mapy, vždycky to na ně leftnu, jenže mi to jde o to, že tam máš lehce bugovatelný mapy při kterých se spíš navštěvnost zmenšuje než zvětšuje.
Uživatelský avatar
scipo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 173
Registrován: 27 led 2013, 00:37


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků