Nevíte si rady? Ptejte se zde.

soubory .wad

Příspěvekod Flendis22 » 28 led 2024, 19:25

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu :) Na tvorbu mapy jsem použil různé .wad z jiných map, např. (jb_snow, jb_community), ale z jb_community jsem použil třeba jen 1-2 textury.. Přijde mi potom zbytečné, abych k mapě kompiloval kompletně celý .wad obsah, když jsem využil např. jen jednu texturu.. Je nějak možné, abych ty použité textury přesunul do jednoho .wad souboru, abych následně měl všechny použité textury jen v tom jednom .wad?? Díky za odpověd a přeji pěkný zbytek dne :)
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

soubory .wad

od Rumcajz » 28 led 2024, 19:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: soubory .wad

Příspěvekod SupreRer » 28 led 2024, 21:48 VIP

Možné to určitě je :)

- Docílíš toho tak, že si ve Wally otevřeš soubory z kterých to chceš vyjmout.
- Najdeš si v každém tom souboru tu danou texturu, klikneš na ni pravým tlačítkem myši a z nabídky zvolíš "Export...".
- Vyskočí ti okno, ve kterém si vybereš umístění souboru ( doporučuju si vytvořit složku třeba na ploše, bude stejně jen dočasná ), dále si změň název textury ( kdyby jsi měl texturu se stejným názvem ve dvou .wadech, dělalo by ti to potom pří replacování textur problémy ) a jako poslední je ve vyskakovacím okně typ souboru, ten nech .bmp ( Windows Bitmap ).
- Když budeš mít všechny potřebné textury exportované, vytvoříš si ve Wally nový soubor a tyto textury si tam vložíš ( v podstatě pokračuješ podle tohoto návodu ).
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: soubory .wad

Příspěvekod Flendis22 » 28 led 2024, 22:03

Díky moc šéfe :twisted: ;)
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12


Zpět na Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků