I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod JorekZKosic » 19 lis 2021, 13:40

Dobrý deň, rád by som sa vyjadril k môjmu problému s jarypom, problém není len to, že ako admin má najmenej (dalo by sa povedať, žiadne) skúseností s TF2 servermi a hernými mechanikami, ale i to, že ako admin robí veľké až stupidné chybi. Príde mi to už, že chlapec, ktorý dostal admina má poriadny "POWER TRIP", a že si už pomaly vymýšľa vlastné pravidlá. Medzi základné chybi, ktoré robí sú aj to, že nedáva warny. Veľakrát som videl ako mutoval ľudí bezdôvodne, ktorí len medzi sebou komunikovali (Väčšina boli malé deti, ktoré sa bavili medzi sebou normálne, ako sa deti bavia, a však následne dostali mute za "micspam", cez to to neznamená, že mute môže dať len tak bez varovania a bez dôkazov).

Včera napríklad, taktiež upozorňoval 2 slovákov (zbytočne), za takzvaný "mic spam", i keď sa rozprávali úplne normálne. Ako som už povedal, stupidné. Taktiež menší problém so sheanom, ktorý nedávno nastal. Ban za teaming / neplnenie herného cieľu , ktorý včera vyargumentoval tým, (nevyargumentoval to on ale musel si zavolať kamaráta, ktorý povedal tento argument za neho, presne ako som povedal - nemá skúsenosti) že ten ban bol za "kazenie hry". Kazenie hry sa pomerne na Gamesites serveroch deje často, dalo by sa povedať, že si hráči kazia hru vždy, i keď sú tam admini. Napríklad spawnkilling, capping alebo autoteaming. Áno hráčom na serveroch vadí capping, i keď je to herný cieľ, obsadiť všetky pointy a vyhrať hru, cez to väčšine hráčom capping vadí. Taktiež spawnkilling, k nemu by sa dal priradiť tento problém, autoteaming. Hra má byť (ako si to predstavuje jarypo) predsa férova nie? Cez to som Xkrát videl, nemenovaných dobrých hračov byť autobalancnutých do druhého teamu a následne videl ich v chate takzvane autoteamnuť, títo hráči sa proste dali naspäť do toho lepšieho teamu aby nemuseli byť s tými slabšími, čo kompletne kazí herný balanc a kazí to hlavne hráčom hru. Ale adminom, ktorý to vidia a boli pri takýchto situáciach, to nikdy nevadilo, samozrejme aj takzvane teamovali. To znamená, že ban, ktorý dal jarypo hráčovi, nie len že bol úplne zbytočný, ale nedával podľa tých "pravidiel" zmysel.

,,Teamování se řeší jen v případech, kdy je pro hráče nereálné si normálně zahrát, přičemž by chtěl - proto to ani v seznamu pravidel není uvedeno. Admin má vědět, kdy je potřeba zasáhnout, a vzhledem k tomu, že jsi nedodal žádný důkaz, tak vlastně není co řešit. Kdyby shean admina poslechl a hrálo se normálně, nemuselo by dojít k banování."

-Nemenovaná adminka

Admini nikdy nezasahovali a zasahovať asi ani nikdy nebudú, dôkazov je každým dňom dosť a vaše úžasné pravidlá nedávajú očividne vôbec zmysel, keď ich hráči nikdy nedodržujú. // Teamování se řeší jen v případech, kdy je pro hráče nereálné si normálně zahrát // Prečo to potom není v pravidlách? Však hráči si kazia hru každý deň, týmito vecami, ktoré som už vymenoval. Cez to sa to nerieši.


,,Na serveru je třeba respektovat nařízení adminů."


Nariadenie, ako napríklad, ,,nemicspamuj!", ,,nenadavej!" alebo ,,nemluv nahlas!" rešpektujem (popravde nikto to nerešpektuje, a niektorý nemenovaný admini to ani neriešia, ale pokračujme), a tu nariadenie, ako ,,hraj takhle!", rešpektovať nebudem, a nikto by nemal. Každý hráč je svojprávny a môže si robiť gameplay aký chce, nie je nikde napísané v pravidlách, že hráč nemôže byť na serveri "friendly", alebo že má hrať tak ako mu bolo povedané. Úplná sprostosť toto vaše pravidlo .



Jarypo doslova robí zbytočné chybi ako admin, robí ešte väčšie chybi ako predošlí admini, čo boli pred ním, omnoho hlúpejšie chybi. Veď hsjw, ktorý je mladší ako on a sa objaví na serveri raz za rok, a odvedie za jeden deň lepšiu prácu ako on. Niektoré pravidlá nie sú ani dobre premyslené a jarypo ich úplne zneužíva. Odkedy bol jarypo zvolený za admina, komunita orange začala pomaly zomierať. A nie som jediný, čo si toto myslí. Hráči si hľadajú iné komunity, kvôli tímto veciam, ktoré som tu napísal. Prísahám nie som jediný, kto si toto myslí. A ľudia, čo s mojim názorom súhlasia nie sú ani moji kamaráti.
Zoberte power tripping kidovi jarypovi práva, dajte ich niekomu lepšiemu, kto si ich zaslúži, a hlavne spravte lepšie pravidlá.


Ďakujem. :(
JorekZKosic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2021, 11:36

[Zamítnuto] sťažnosť na jarypa admin teamu

od Rumcajz » 19 lis 2021, 13:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod Jabba » 19 lis 2021, 15:03

Se vším souhlasím.
Je to pravda :)
:P
Jabba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 kvě 2021, 13:51

Re: sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod 80s » 19 lis 2021, 15:12 VIP

Je to true.
TF2 admin ( 21.03 2021 - 17.06 2021)
Discord'80s#0672
TeamSpeak I'm from the '80s
Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198997687518/
Obrázek
Uživatelský avatar
80s
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 14 led 2021, 11:57
Bydliště: cp_orange

Re: sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod yungOstravak » 19 lis 2021, 15:16

Vidím, že konečně dělá někdo pořádek s tou bandou fun-police opic co věčně dělají bordel a micspamujou. Jen tak dál jarypo!
Ti dva co se vyjádřili přede mnou mají kombinované IQ tak 100, takže se s tím nějak netrap :^)
Uživatelský avatar
yungOstravak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 kvě 2020, 21:24

Re: sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod nemamradjarypa » 19 lis 2021, 15:19

naprosto souhlasim jarypo je hnusna opice
nemamradjarypa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 lis 2021, 10:55

Re: sťažnosť na jarypa admin teamu

Příspěvekod Lachyy » 19 lis 2021, 18:55

Ahoj, koukám, že sis dal snahu to sem hezky všechno sepsat, i když se jen opakuješ, ale asi tě zklamu, je to celý docela od věci.

Na jarypa si pořád stěžuje jen ta stejná skupinka lidí, které jsi pravděpodobně součástí, a zatím jsem nikde neviděl žádnou adekvátní stížnost. Všechny stížnosti jsou mimo vzor bez dodání jakéhokoliv důkazu o jeho pochybení - stejně jako ta tvoje.
JorekZKosic píše:Kazenie hry sa pomerne na Gamesites serveroch deje často, dalo by sa povedať, že si hráči kazia hru vždy, i keď sú tam admini. Napríklad spawnkilling, capping alebo autoteaming.

Tomuto se právě snažíme zabránit, a pokud nějaký admin nic takového neřeší, máš na něho dát stížnost. Vy si ale místo toho stěžujete právě na jarypa, který svoje povinnosti plní, jak se má.

Jinak capování a teamování na serveru se neřeší. Teamování se řeší jen výjimečně v případech, kdy se hráči snaží někomu úmyslně kazit hru - to je například chození ve větší skupince proti jednomu určitému hráčovi z enemy teamu, kdy nemá šanci si normálně zahrát, přičemž by chtěl. Potom už je jen každého blbost, že admina ignoruje.

JorekZKosic píše:Admini nikdy nezasahovali a zasahovať asi ani nikdy nebudú, dôkazov je každým dňom dosť a vaše úžasné pravidlá nedávajú očividne vôbec zmysel, keď ich hráči nikdy nedodržujú.

Jak jsem psal, nikde nevidím žádnou stížnost, která by k něčemu byla. Neexistuje server, kde by se všechny pravidla dodržovaly. To, že se ti ty pravidla nelíbí, ještě neznamená, že nedávají smysl. Nadávání, provokace, spam, cheatování a věci tomu podobné jsou taky proti pravidlům, a jak vidíš, hráči je nerespektují.

Doufám, že jsem ti vše dostatečně vysvětlil a třeba začnete na serveru konečně sekat dobrotu. :)

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků