Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]Sťažnosť

Příspěvekod LoveSKY » 28 led 2024, 16:54

Mne je zle po tom čo som včera pisal o unban žiadosť. Jedinu vec ktoru ste my zistili je že mam na samej ipčke perma a to všetko meni dramaticky celu situaciu. Tak tiež som pisal Derekhovi o tom prečo a za čo a dozvedel že mne treba nie že kupiť jeden unban na učet SKY aby su moholo slobodne hrat na zombie serveroch ale i na Violet učet kde su si kupil unban za 8 kreditov čo je asi 8 ečiek a hned prišiel a dal my tu permu takže, namiesto 8 eur za 1 unban my teraz treba kupit 2X unbany v hodnote 16 ečiek? Jedine čo s toho vyplýva je že chcete vytiahnuť z nevinnych ludi peniaze z ničoho. Mal som o tejto stranke slušnu reputaciu aka je dobra ale teraz hroza des, kupim si unban 8 dostanem permu, treba kupit na obidve učty SKY a Violet (s unbanom predtym) 16 ečiek teraz. Takže teraz som stratil zbytočne kvoli chudobnemu rozhodovaniu a manažovanie adminov 8 eur len tak? Fuha... Dakujem vam Gamesties.Cz a hlavne D3nis spoločne s Derekhom. Dufam že sa polepšite v buducnosti čo sa tyka rozhodvania či je tento čin hodny perma banu alebo nie.
LoveSKY
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 led 2024, 20:42

[V]Sťažnosť

od Rumcajz » 28 led 2024, 16:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Sťažnosť

Příspěvekod Derakh12 » 28 led 2024, 17:01 VIP

Já sem tento systém nevytvořil. Já se jim pouze řídím. Vysvětloval sem ti to i v PM. Pokud by ses rozhodl tenkrát hned koupit UB, tak by to bylo bez problémů. Místo toho ses rozhodl ban obcházet..

Pokud máš zakázán přístup na server z jednoho účtu, tak tě logicky nenecháme být na serveru s jiným účtem. Bohužel si nyní musíš zakoupit unban na oba dva účty (Violet a Sky) aby si mohl klidně hrát na serveru. V opačném případě vždy dostaneš ban za obcházení.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Sťažnosť

Příspěvekod Whh » 29 led 2024, 16:26 VIP

Derakh12 píše:Pokud máš zakázán přístup na server z jednoho účtu, tak tě logicky nenecháme být na serveru s jiným účtem. Bohužel si nyní musíš zakoupit unban na oba dva účty (Violet a Sky) aby si mohl klidně hrát na serveru. V opačném případě vždy dostaneš ban za obcházení.


Vše zásadní bylo řečeno.

Zde máš možnosti jak získat UB:
chces-unban-ihned-t61717.html
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník