I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] stížnost na AT

Příspěvekod APEMODE » 19 čer 2019, 17:41

https://www.youtube.com/watch?v=e79X_AO ... e=youtu.be

Názorně můžete vidět, jak AT řeší problémy, když v tom náhle začne AT dělat blbosti, a když se tam něco řeší, všichni se agresivně napadají. Přes to, když se všichni napadají, nic neřeší. (řešilo se, že se udělala v blízkosti jiné resky malá reska, kde byla past na hráče dejv456, taková, že když se připojil, zemřel). Pak majitel ( cobblestone) přišel ke své resce, a všechny zabíjel, bez toho, aniž by AT zasáhl
PS: doporučuji se dodívat do konce, a vzít si popcorn :)
Uživatelský avatar
APEMODE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 led 2018, 15:34
Bydliště: Černá Ostrava

[V] stížnost na AT

od Rumcajz » 19 čer 2019, 17:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Černá Ostrava

Re: stížnost na AT

Příspěvekod DogeTennant » 19 čer 2019, 17:46 VIP

Žádné pravidla nebyly porušeny, cobblestone a dejv spolu bojovali a dejv se odpojil na vlastní nebezpečí. cobblestone pak okolo něj postavil past, aby zajistil že mu jeho kill neuteče (to není zakázané, jelikož past byla uzavřená a nikdo z venku do ní spadnout nemohl), mimochodem to stejné udělal dejv cobblovi, když bojovali předtím a to vám očividně nevadilo :D cobblestone a baphomet vás zabíjeli u vaší resky, ale pravidlo 5ti minut se vztahuje jen na slabší hráče, vy jste měli dia armory a celkem vyrovnané věci. Až když vás zabili a byli jste dost oslabení, tak jsem upozornil cobbla a baphometa, aby odešli a také tak udělali. Resku s pastí poté zrušili (jinak reska také nebyla bezúčelná nebo nebyla vytvořená za účelem provokace, jelikož její účel byl zabití dejva což v tuhle situaci nebylo proti pravidlům)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2234
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: stížnost na AT

Příspěvekod kefr8 » 19 čer 2019, 17:56

Jedině kdo agresivně napadal byl váš kamarád dejv456, který po svých vulgarismech dostal ban. Na streamu jsi teď říkal že jsi mě chtěl uvést v této stížnosti, ale vůbec nechápu proč? Napojil jsem se docela dlouho potom co cobblestone kolem dejva postavil past který se jako zbabělec odpojil. Podle mě, by odpojování při boji mělo být proti pravidlům, protože to prakticky znemožňuje aby jedna z osob boj vyhrála.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: stížnost na AT

Příspěvekod APEMODE » 19 čer 2019, 18:01

kefr8 píše:Jedině kdo agresivně napadal byl váš kamarád dejv456, který po svých vulgarismech dostal ban. Na streamu jsi teď říkal že jsi mě chtěl uvést v této stížnosti, ale vůbec nechápu proč? Napojil jsem se docela dlouho potom co cobblestone kolem dejva postavil past který se jako zbabělec odpojil. Podle mě, by odpojování při boji mělo být proti pravidlům, protože to prakticky znemožňuje aby jedna z osob boj vyhrála.


pokuď vím, v pravidlech je napsáno, že bez povolení, nemůže cizí hráč dělat resku. Což on udělal, a bez povolení. Dále o žádný souboj nešlo, ale o provokaci majitelů resky.
Uživatelský avatar
APEMODE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 led 2018, 15:34
Bydliště: Černá Ostrava

Re: stížnost na AT

Příspěvekod genji56 » 19 čer 2019, 18:02

nechte toho prosím
The Force is all things and I am the Force
Uživatelský avatar
genji56
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 29 čer 2017, 16:09

Re: stížnost na AT

Příspěvekod kefr8 » 19 čer 2019, 18:04

APEMODE píše:pokuď vím, v pravidlech je napsáno, že bez povolení, nemůže cizí hráč dělat resku. Což on udělal, a bez povolení. Dále o žádný souboj nešlo, ale o provokaci majitelů resky.


Jak říkám, napojil jsem se docela dlouho potom co past byla vytvořena. Proto věřím verzi mého kamaráda cobblestona který mi psal na steamu že bojoval s dejv456.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: stížnost na AT

Příspěvekod DogeTennant » 19 čer 2019, 18:10 VIP

APEMODE píše:
pokuď vím, v pravidlech je napsáno, že bez povolení, nemůže cizí hráč dělat resku. Což on udělal, a bez povolení. Dále o žádný souboj nešlo, ale o provokaci majitelů resky.


b. Zareskování plochy v bezprostřední blízkosti jiného hráče za účelem provokace.

Je jediné pravidlo, které se týka resek a to se na tohle nevztahuje, jelikož reska nebyla vytvořena za účelem provokace, ale za účelem zabití hráče, který se odpojil v boji (což jak už jsem říkal neni proti pravidlům). Nic o povolení pravidla neříkají.

A prosím zbytečně tu nespamujte a počkejte ať se k tomu vyjádří někdo vyšší.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2234
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: stížnost na AT

Příspěvekod WalkCZ » 20 čer 2019, 19:15

Tvé video nedává hlavu ani patu příteli.
Veterání tajemník zombies.
Uživatelský avatar
WalkCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 444
Registrován: 23 led 2013, 17:48
Bydliště: Opava

Re: stížnost na AT

Příspěvekod Surprice » 23 čer 2019, 11:39 VIP

Na videu žiadne pochybenie admin teamu nie je vidno a tym túto sťažnosť uzatváram ako nedôvodnú.
V prípade že máš dôkazy o odportovani dejva adminom, pošli mi ich a dany admin bude potrestaný.
Lock kvôli prípadnému spamu.
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků