Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Stížnost na pana admina jménem Jendoslav neboli vrchní borec

Příspěvekod Bleklajfsmetr » 23 dub 2021, 13:41

dobrý den absolutně nechápu chování tady pana admina vubec to neni adekvatni a vlastne jsem jakoby chctel pozadat aby tady pan admin obcas zasel do sprchy a trochu se oplachl, vlastne mel jsem meno peecus a byl s tim nejaky problem z nejakeho duvodu, pan jarypo a just domgamer s tim absolutne nemeli problem ale to uz je jina. Kazdopadne jsem si jmeno zmenil na neco s cernochem s tim byl taky problem to chapu, takzvane jsem dostal kick s duvodem priste bude ban coz je hezky duvod musim rict. No a jakoby pak jsem si zmenil jmeno na Duvod:priste bude ban a s tim byl taky problem coz nevidim v tomto duvod jakoby a tak jakoby bych jakoby chtel aby pan Jendoslav trosku krotil sve emoce dekuji<3
Uživatelský avatar
Bleklajfsmetr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 zář 2020, 15:12

Stížnost na pana admina jménem Jendoslav neboli vrchní borec

od Rumcajz » 23 dub 2021, 13:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stížnost na pana admina jménem Jendoslav neboli vrchní b

Příspěvekod Bleklajfsmetr » 23 dub 2021, 13:59

ještě bych chtěl dodat že jsem vlastně jakoby dostal ban za to že jsem se pojmenoval provokcace neunosna možná pan jendoslav neni moc v poradku coz chapu prece mozna by tento pacient nemel byt admin ale to je samozrejme na vas kdo je admin a kdo ne
Uživatelský avatar
Bleklajfsmetr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 zář 2020, 15:12

Re: Stížnost na pana admina jménem Jendoslav neboli vrchní b

Příspěvekod AwpOnly » 23 dub 2021, 14:50 VIP

Porusovat pravidla, nevediet napisat staznost do spravnej sekcie, nevediet napisat staznost podla vzoru a podat staznost kde sa priznas ako porusujes pravidla. :lol:

Doporucujem vo vlastnom zaujme : https://bohnice.cz
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků