Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod TomMyGS » 29 zář 2021, 21:01 VIP

Zdravím,
tímto topicem by jsem si rád zažádal pravomoce o na Jaibreak serverech.


Nick na serveru: SUik

SID: STEAM_0:1:521176735

Sekce, na které chci práva: Jaibreak

Věk: Devatenáct, zachvíli dvacet

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=108079

Bany, které jsem dostal: Při prohlížení banlistu jsem zaevidoval jeden ban. Dříve k mému účtu, když jsem jej nevyužíval, měl přístup můj menší bratr (neuměl pravidla), a proto je na tomto SID právě onen trest. K účtu již přístup nemá. Každopádně za dobu, co hraji já jsem nebyl jakýmkoliv způsobem upozorněn/potrestán.

Něco o mně: Jmenuji se Tomáš. Zanedlouho mi bude dvacet let. Nedávno jsem dostudoval střední školu se zaměřením na Informatiku v cestovním ruchu. V aktuální chvíli pracuji jako rozvozce pro Českou poštu. Volnou chvíli rád trávím převážně s přítelkyní, kamarády, cestováním, pejskem či právě na JB serverech.

Proč právě já: Na Gamesites.cz jsem již párkrát působil. Nedokáži tvrdit, že vždy v dobrém světle, ovšem nedělal jsem žádnou neplechu skrze zneužívání práv a podobně. Spíše šlo o moji nedospělost. Ovšem i to mi dalo zkušenosti, které teď mohu zužitkovat (jak se zachovat v určitých situacích...). Povahově jsem klidný, komunikativní a přátelský, myslím si, že bych zapadl. Obecně se snažím řešit všechny situace na JB i v životě s rozvahou, což by se přeneslo i do administrátorské pozice.

Zkušenosti s CS:GO: Všeobecně CSka hraji již nějakou tu dobu. Konkrétněji CS:GO jsem začal hrát kolem roku 2016/17. Vždy jsem hrál spíše komunitní server, oproti kompetetivnímu módu. Na aktuálním účtě mám nahráno circa 700 hodin.

Případné poznámky: Posledního hráče, který porušuje pravidla se pokusím ze všech svých sil donahlásit do PP. Ale vždy se snažím prvně hráči situaci vysvětlit, nikoliv jej nahlašovat.

Děkuji Vám za Váš čas a přečtení mé žádosti.

S pozdravem
SUik
Uživatelský avatar
TomMyGS
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 kvě 2015, 14:42
Bydliště: Zlínský kraj

[Přijat] SUik / Jailbreak"s

od Rumcajz » 29 zář 2021, 21:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlínský kraj

Re: SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod AwpOnly » 29 zář 2021, 21:32 VIP

berte ho, konecne tam bude niekto normalny.. Zagratulujem Vam az ho vezmete
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod ericek111 » 03 říj 2021, 14:55

Vďaka za Tvoj záujem!

Posledního hráče, který porušuje pravidla se pokusím ze všech svých sil donahlásit do PP. Ale vždy se snažím prvně hráči situaci vysvětlit, nikoliv jej nahlašovat.

Vídavam Ťa na serveri roky a viem to dosvedčiť.

Spravíš si teda testy. Napíš mi na TS, až budeš mať čas.

e. Schmett: Žiadateľ nespravil testy. Zamietnuté.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: [Z] SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod TomMyGS » 02 lis 2021, 19:20 VIP

Zdravíčko,
rád bych si k zítřejšímu dni opět obnovil žádost o pravomoce. Myslím si, že v pravidlech jsem si již jistější.

Kdyby jste se ptali na důvod snížení mé aktivity, Schmett ví.
Uživatelský avatar
TomMyGS
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 kvě 2015, 14:42
Bydliště: Zlínský kraj

Re: [Z] SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod Heppsak » 09 lis 2021, 17:21 VIP

Přijat, vítej.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Přijat] SUik / Jailbreak"s

Příspěvekod Swenticekk » 10 lis 2021, 00:05

Vítej v A-Teamu, a gratulace :)
FUJ, DOSTALA JSI POŽEHNÁNÍ OD BOHA BÝT ŽENSKÁ A TY KOUŘÍŠ PIVA A PIJEŠ BRKA VZPAMATUJ SE
Swenticekk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 20 říj 2021, 21:09


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků