Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Re: SuperHero Update

Příspěvekod Zborka » 13 říj 2014, 17:28

Heleď ono kdyby na 30 lvl připadalo 3,6 milionu expu byl by to cajk rychlejší expení + více peněz + kupování expu + hero na okrádání knifem money :) A máš to vyřešený :)

A lepší rozložení potřebného expu na další lvl :)

Sory za takovou krityku jen jsem vytknul všechny nedostatky z mého pohledu :)
Uživatelský avatar
Zborka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 26 led 2013, 13:41
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Re: SuperHero Update

od Rumcajz » 13 říj 2014, 17:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Re: SuperHero Update

Příspěvekod FragONE » 13 říj 2014, 20:23 VIP

Nikdy se ničím nezavděčíme všem. Vždy se to bude někomu líbit a někomu ne. Stejně jako updaty na Zombie serverech. Není to zrovna lehké.. Udělat hrdiny aby byli vyvážení a aby nový hráči měli šanci proti naexpeným hráčům.
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42

Re: SuperHero Update

Příspěvekod MisQo94 » 15 říj 2014, 16:38

Pokojne by stačilo vratit ako to bolo neako tak...
Level 35-40 podla toho čo by bolo lepšie pre poriadok
Niektorých hrdinov uplne vymeniť aby boli aj neaký novy
Nahravanie XP trochu popohnať :D ako to bolo predtím možno tak trochu spomaliť ale nie velmi lebo teraz je to velmo zdlhave
a k tým mapám, tu by som dal neaké ine a nie tie ktoré sa hraju bežne na Public, DM atd...
Uživatelský avatar
MisQo94
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 srp 2014, 19:26

Re: SuperHero Update

Příspěvekod RiDeR1 » 15 říj 2014, 19:19

Já si pořád budu stát za tím, že level 25 je akorát...
Už jsi psal, že někdo už dosáhl levelu 25, a to není ještě od updatu taková doba. Takže proč to zrychlovat?
Hrdinů je na serveru podle mě taky dost...jestli si Frag nějaké nové zajímavé najde proč ne...ale určitě bych nepřidával nějak moc silných hrdinů...musíme dát šanci novým hráčům se chytit...
Sirena, Stylerzz, CriTicaL, TheNul, Scraper, THE|.Kill[E]R^, FFgamingTweety, GrooS, Frisko...bye my friends...
Uživatelský avatar
RiDeR1
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 417
Registrován: 23 led 2013, 17:13
Bydliště: U smeťáku

Re: SuperHero Update

Příspěvekod FragONE » 16 říj 2014, 16:08 VIP

Možná časem se přidají nějací hrdinové a s tím co napsal Rider souhlasím. Je to sice fun mod ale nesmí se to přehánět.
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42

Re: SuperHero Update

Příspěvekod MisQo94 » 17 říj 2014, 14:26

WoW.
Ja stále nechápem ten Váš negatívny a odmietavý prístup a s akým nezáujmom to robíte.
Stále len nie a nie ... To tam nieje nikto schopný kto by sa toho chytil ?
A o akých nových hráčoch to hovoríš, jaku šancu im chceš dať ? Keď na server chodia len tý istý a server musí byt dokonca doplnani botmi. Ten server vôbec nieje zaujímavý ako ma server Superhero byt.
A skontroluj si kedy ste mali posledný reset a kedy som písal že bol dosiahnutý 25 level (max) a vtedy keď som to písal tak dotyční hráč sa na server už s takým levelom napojil čiže ten level už mohol mať skôr.
Nejakých nových herov ? tých je teda dosť, už len tých čo som už spomínal a ešte ich je aj viac.
Pred resetom ste mali hráčov podstatne viac ako teraz a po resete ? Skúste sa zamyslieť či náhodou nieje niečo zle...
Na tvoju otázku by som odpovedal takto....Prečo to zrichlovať ? lebo keď príde level 25 a ostatný su 9 tak jaku máju šancu ? ani proti lvl 20+, a bolo by fér keby level 10 dohnal lvl 25, a keby bolo hrdinov viac ako predtým tak lvl 30 by lvl 15 killol, pretože už bol dostatočne silní. kedže starý hrdinovia mali viac HP ako teraz. U beasta ste z 200 či 250 spravili 175 a cola lover z 400 ma 250 ? Aspoň Superman mohol mat teda 150.
Uživatelský avatar
MisQo94
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 srp 2014, 19:26

Re: SuperHero Update

Příspěvekod FragONE » 17 říj 2014, 18:23 VIP

MisQo94 píše:WoW.
Ja stále nechápem ten Váš negatívny a odmietavý prístup a s akým nezáujmom to robíte.
Stále len nie a nie ... To tam nieje nikto schopný kto by sa toho chytil ?
A o akých nových hráčoch to hovoríš, jaku šancu im chceš dať ? Keď na server chodia len tý istý a server musí byt dokonca doplnani botmi. Ten server vôbec nieje zaujímavý ako ma server Superhero byt.
A skontroluj si kedy ste mali posledný reset a kedy som písal že bol dosiahnutý 25 level (max) a vtedy keď som to písal tak dotyční hráč sa na server už s takým levelom napojil čiže ten level už mohol mať skôr.
Nejakých nových herov ? tých je teda dosť, už len tých čo som už spomínal a ešte ich je aj viac.
Pred resetom ste mali hráčov podstatne viac ako teraz a po resete ? Skúste sa zamyslieť či náhodou nieje niečo zle...
Na tvoju otázku by som odpovedal takto....Prečo to zrichlovať ? lebo keď príde level 25 a ostatný su 9 tak jaku máju šancu ? ani proti lvl 20+, a bolo by fér keby level 10 dohnal lvl 25, a keby bolo hrdinov viac ako predtým tak lvl 30 by lvl 15 killol, pretože už bol dostatočne silní. kedže starý hrdinovia mali viac HP ako teraz. U beasta ste z 200 či 250 spravili 175 a cola lover z 400 ma 250 ? Aspoň Superman mohol mat teda 150.


Když bys teda udělal úžasný superhero mod který by byl denně plný tak prosím. Udělej kvalitní herolist, super xp systém.. Aby to bylo vyrovnaný a aby to nebylo tak, že nějaký high lvl bude AFK a nováček ho stejně kvůli Rattleru nezabije. Jsem zvědavej. Ono to není zrovna lehký.. Myslíte si, že to zabere 5 minut ale ono to zabere několik hodin všechno předělat. Proč by jsme se namáhali dělat update který by byl zbytečný?
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42

Re: SuperHero Update

Příspěvekod MisQo94 » 18 říj 2014, 10:38

No lebo tento posledný bol naozaj zbytočný...uplne stačilo dat reset, a expeniu ubrat tak o niečo málo, a to by bolo všetko.
Uživatelský avatar
MisQo94
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 srp 2014, 19:26

Re: SuperHero Update

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 23 říj 2014, 09:11

Nj uz tam maju kopu hracov 25lvl alebo aspon 20+ :( a ja 10lvl nemam sancu ! A u Ani expy nejdu :()
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: SuperHero Update

Příspěvekod Autiskoo » 06 led 2015, 08:31

Jo som evipko a lvl 25 som dal za 3 dni :-)
A aká nespravodlivosť ?? Je to váš problém že nemáte VIP/EVIP takže žiadna nespravodlivosť.
Uživatelský avatar
Autiskoo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2015, 20:45

Re: SuperHero Update

Příspěvekod Autiskoo » 06 led 2015, 08:45

A pridajte mapu de_huntic, de_rats_fabi toto su najlepšie mapy.
Uživatelský avatar
Autiskoo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2015, 20:45

Re: SuperHero Update

Příspěvekod Nighmare1469 » 25 led 2015, 12:10

Podle mě by se nejvíc hodilo přidat max. level... 25 se mi zdá málo na to jak se rychle expí... já jsem za 2 dny dal 10 a to jsem tam byl dohromady 2 hodiny. Neškodilo by odstranit buyxp do lvl 8 a přidat pár hrdinů, napadá mě třeba goku,t-900 od malého lvlu aby ta hra dostala trochu víc akčnosti... takhle tam přijde 25 se squallem a za 20 vteřin je vymalováno.
Nighmare1469
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2015, 11:59

Re: SuperHero Update

Příspěvekod FragONE » 25 led 2015, 20:37 VIP

Nighmare1469 píše:Podle mě by se nejvíc hodilo přidat max. level... 25 se mi zdá málo na to jak se rychle expí... já jsem za 2 dny dal 10 a to jsem tam byl dohromady 2 hodiny. Neškodilo by odstranit buyxp do lvl 8 a přidat pár hrdinů, napadá mě třeba goku,t-900 od malého lvlu aby ta hra dostala trochu víc akčnosti... takhle tam přijde 25 se squallem a za 20 vteřin je vymalováno.


S tím xpením souhlasím. Chtěl jsem to udělat tak, aby lvl 25 se expil aspon 20 hodin hraní. Nový hrdinové- No, to není tak lehké zase něco vymyslet aby to bylo vyvážené.. :/ Rozhodně bych ještě snížil počet výstřelů u Squallu. Ale zatím nemá smysl něco dělat.. Chce to víc názorů.
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42

Re: SuperHero Update

Příspěvekod Nighmare1469 » 27 led 2015, 14:59

fragONE píše:
Nighmare1469 píše:Podle mě by se nejvíc hodilo přidat max. level... 25 se mi zdá málo na to jak se rychle expí... já jsem za 2 dny dal 10 a to jsem tam byl dohromady 2 hodiny. Neškodilo by odstranit buyxp do lvl 8 a přidat pár hrdinů, napadá mě třeba goku,t-900 od malého lvlu aby ta hra dostala trochu víc akčnosti... takhle tam přijde 25 se squallem a za 20 vteřin je vymalováno.


S tím xpením souhlasím. Chtěl jsem to udělat tak, aby lvl 25 se expil aspon 20 hodin hraní. Nový hrdinové- No, to není tak lehké zase něco vymyslet aby to bylo vyvážené.. :/ Rozhodně bych ještě snížil počet výstřelů u Squallu. Ale zatím nemá smysl něco dělat.. Chce to víc názorů.


A určitě uděla větší rozdíly mezi levlama... Dneska jsem hrál 2 hodiny a udělal jsem 8 a půl levelu... 10 k xp na lvl je hrozně málo
Nighmare1469
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2015, 11:59

Re: SuperHero Update

Příspěvekod FragONE » 30 led 2015, 18:09 VIP

S tím počítám.. Ale chtělo by to přidat i pár hrdinů. Max. level bych asi zatím nechal na 25. Stále čekám na Vaše návrhy ohledně nových hrdinů..
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42

PředchozíDalší

Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků