Vše ohledně kategorie serverů: Jump Servery

Surf RPG/BUG"s

Příspěvekod McKotzur » 13 lis 2015, 13:46

Čau na surfu posledni dobou samé bugy jak v mapach tak v hráči v poslední době se stáva že hráč má nesmrtelnost od doby spawnuti do doby umrti správně má mít nesmrtelnost po spawnuti pouze 5s..
Dále tady máme zase klasicky bug XP RPG modu asi 2dny z5 mi lidi psali co se to děje mam tam bug XP -9239813239 atd.. což by to chtělo zase opravit navíc mě se to momentálně dnes také stalo a poprosím o opravu (ss-http://leteckaposta.cz/387070418)
Posledni věc co mě opravdu trápí a zarověn zajímá proč na některých mapách se vyskytuje různe texty nebo barvy na surf blokach (nejčastěji na spawn stěnach atd..) mě osobně to štve i hráče, spawn byl většinou např. zelený ted bejva černo bílý.. Chyba není u mě dělalo to všem hráčum ptal jsem se a sami od sebe to psali do chatu to asi vše díky.
Uživatelský avatar
McKotzur
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 126
Registrován: 24 led 2013, 18:54

Surf RPG/BUG"s

od Rumcajz » 13 lis 2015, 13:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Surf RPG/BUG"s

Příspěvekod TiberSeptim » 14 lis 2015, 08:00 VIP

McKotzur píše:Čau na surfu posledni dobou samé bugy jak v mapach tak v hráči v poslední době se stáva že hráč má nesmrtelnost od doby spawnuti do doby umrti správně má mít nesmrtelnost po spawnuti pouze 5s..
Dále tady máme zase klasicky bug XP RPG modu asi 2dny z5 mi lidi psali co se to děje mam tam bug XP -9239813239 atd.. což by to chtělo zase opravit navíc mě se to momentálně dnes také stalo a poprosím o opravu (ss-http://leteckaposta.cz/387070418)
Posledni věc co mě opravdu trápí a zarověn zajímá proč na některých mapách se vyskytuje různe texty nebo barvy na surf blokach (nejčastěji na spawn stěnach atd..) mě osobně to štve i hráče, spawn byl většinou např. zelený ted bejva černo bílý.. Chyba není u mě dělalo to všem hráčum ptal jsem se a sami od sebe to psali do chatu to asi vše díky.




Ahoj ja hrajem SURF RPG dosť dlho a nevidel som žiaden bug so nesmrteľnosťou ani žiadnu zlú textúru (alebo máš zlý PC) a lvli to bude asi že si NS.
Ex Admin : All Zombie all Jump
Ex pomocnik akademie

Administrator since 4.1.2016
Uživatelský avatar
TiberSeptim
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 944
Registrován: 12 črc 2015, 20:58

Re: Surf RPG/BUG"s

Příspěvekod McKotzur » 14 lis 2015, 13:54

Septim píše:
McKotzur píše:Čau na surfu posledni dobou samé bugy jak v mapach tak v hráči v poslední době se stáva že hráč má nesmrtelnost od doby spawnuti do doby umrti správně má mít nesmrtelnost po spawnuti pouze 5s..
Dále tady máme zase klasicky bug XP RPG modu asi 2dny z5 mi lidi psali co se to děje mam tam bug XP -9239813239 atd.. což by to chtělo zase opravit navíc mě se to momentálně dnes také stalo a poprosím o opravu (ss-http://leteckaposta.cz/387070418)
Posledni věc co mě opravdu trápí a zarověn zajímá proč na některých mapách se vyskytuje různe texty nebo barvy na surf blokach (nejčastěji na spawn stěnach atd..) mě osobně to štve i hráče, spawn byl většinou např. zelený ted bejva černo bílý.. Chyba není u mě dělalo to všem hráčum ptal jsem se a sami od sebe to psali do chatu to asi vše díky.




Ahoj ja hrajem SURF RPG dosť dlho a nevidel som žiaden bug so nesmrteľnosťou ani žiadnu zlú textúru (alebo máš zlý PC) a lvli to bude asi že si NS.



Textura byla chyba ve mě jen jsem nepochopil že hráči psali že to take par x měli nevadí.. nesmrtelnost bugnuta je někdy za čas ma hráč tu nesmrtelnost více jak 20s.. lvl se bugujou často a bugovali vždycky a vždy budou chyba neni u mě ale v pluginu STEAM mám navíc tento plugin jsem sám dělal a pomahaval nahazovat na server přístup měl pouze HLS a pouze on mohl XP odbugnout do vráceného stavu jako byl před.
Uživatelský avatar
McKotzur
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 126
Registrován: 24 led 2013, 18:54

Re: Surf RPG/BUG"s

Příspěvekod hTcinfo » 17 lis 2015, 09:44 VIP

XP - kupte si steam
Stěny - update cska, stím nic neuděláme napiš na valve
Bug s nesmrtelností, zatím se mi nepoštěstilo to vidět, bylo by lepší kdyby si to natočil a postnul sem.
Verzerrte Welt - https://www.youtube.com/watch?v=1m6G10CwZpg
Uživatelský avatar
hTcinfo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1591
Registrován: 23 led 2013, 20:03
Bydliště: Brno

Re: Surf RPG/BUG"s

Příspěvekod McKotzur » 24 lis 2015, 20:45

Natočim až bude možnost
Kupte si steam? Važně? Děla to lidem i ze steamem např mě mam to bugle a musi bejt někdo kdo ma přistup do databazi aby to odbugl
Uživatelský avatar
McKotzur
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 126
Registrován: 24 led 2013, 18:54


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků