[Z] Survival / whitercz / Admin

Příspěvekod whiter » 07 črc 2019, 18:40

Ahoj,

1) Nick na serveru: whitercz

2) Věk: 16 let.

3) Aktivované VIP: Ano.

4) Denní aktivita: 2 - 3 hodiny, jelikož jsou prázdniny a teoreticky je více času. (Mám i brigádu, ale nijak mi to nezasahuje v hraní, protože odpoledne jsem už doma).

5) Přestupky na Gamesites: Byl jsem zabanován na 1.6 na Knifu za aimbot, sám si myslím že jsem nic nepoužil, bo knife jsem v životě nehrál, ale to už je jedno, pak ještě mám zákaz hrát gathery na goučku za wallhack - to jsem použil, to uznávám.

6) Přestupky mimo Gamesites: O ničem nevím.

7) Něco o sobě: Jmenuji se Petr, je mi 16 let. Po prázdninách jdu na SŠ IT, příjmačky jsem dal podle mě dobře. Momentálně přes léto mám zase brigádu, stejně to zas utratím za oblečení ale to je jedno. :D Věnuji se momentálně work-outu a posilování (a všechno okolo toho). Adminem jsem už na MC byl přes rok a půl, nechal jsem se 17.10. zrušit protože mě to už přestalo bavit.

8) Proč právě ty: Jelikož jsem už zde dělal MC Admina a nemyslím si, že bych byl problémový, stížnost byla jenom jedna za dob, co jsem Adminoval, takže si myslím že by znova problém být neměl, i když teď mé bany mě docela naštvaly, ale co se dá dělat.. :roll:

*Jinak přiznávám se Surpricovy že jsem teď 2 hodiny afkoval, zapomněl jsem si vypnout PC. :(*
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

[Z] Survival / whitercz / Admin

od Rumcajz » 07 črc 2019, 18:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Survival / whitercz / Admin

Příspěvekod ErbiCZ » 08 črc 2019, 22:30 VIP

Většinou, když tě vidím na serveru, tak afkuješ.

Jestli máš opravdu zájem, ,tak začni hrát aktivně, pomáhej hráčům a většinu času neafkuj.


Zamítnuto
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Survival / whitercz / Admin

Příspěvekod whiter » 08 črc 2019, 23:03

ErbiCZ píše:Většinou, když tě vidím na serveru, tak afkuješ.

Jestli máš opravdu zájem, ,tak začni hrát aktivně, pomáhej hráčům a většinu času neafkuj.


Zamítnuto


Věčně jen nepíšu do chatu, afkoval jsem jen ty 2 hodiny kdy jsem zapomněl vypnout PC a radit se snažím, ale věčně je někdo rychlejší a nebo píše rovnou adminovy, tak za měsíc no. :D
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků