Zde můžete najít rady a návody k LOLku.

Re: Syndra

Příspěvekod lorddragon » 31 pro 2013, 01:24

lager852 píše:
pajtekk píše:Co to je Pouke?


Pouke je, když nepříteli dáš nějaký dmg.


Mohl bych si Vás mistře dovolit opravit? Pouke je tzv držení hráče od těla, například omezení mu lasthitovat creepy.. ale to je zas jiný příběh.
Uživatelský avatar
lorddragon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2013, 18:19

Re: Syndra

od Rumcajz » 31 pro 2013, 01:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Syndra

Příspěvekod pajtekk » 31 pro 2013, 01:28

Hele občas koukám na PRO rankedy a oni chodí Syndru na Top a zas Top chodí na Mid a pak se třeba po pár minutách vyměněj máte to snad nějaký smysl nebo to je jen tak ?
JailBreak 1 -> Admin
CS:GO Public
CS:GO D2 Only
Uživatelský avatar
pajtekk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 23 led 2013, 15:37

Re: Syndra

Příspěvekod lager852 » 31 pro 2013, 01:32

pajtekk píše:Hele občas koukám na PRO rankedy a oni chodí Syndru na Top a zas Top chodí na Mid a pak se třeba po pár minutách vyměněj máte to snad nějaký smysl nebo to je jen tak ?


Tohle se dělá z důvodu, že třeba ty jsi první pick a pickneš na mid Syndru. Potom je na picku enemy a ten si pickne třeba fizze. Tak si hráči v tom teamu řeknou, že: "Já nechci hrát proti fizzovi, totálně mě rozbije, countruje moji ultimu atd.." Tak se dohodnout třeba s topem, nebo s botem, že by si prohodily lajny a tak by to bylo pro něho výhodnější. Nevím, jestli jsem ti to dobře vysvětlil.

Prostě se mění kvůli tomu, že enemy hráč ho vycountroval a tak si vymění lajny.
Uživatelský avatar
lager852
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 25 úno 2013, 15:16

Re: Syndra

Příspěvekod pajtekk » 31 pro 2013, 01:35

Jo tahkle to funguje a já myslel už z jiného důvodu..
Hele když si na midu a jestli víš jak tam v jungli jsou vlci myslim, že je tam 1 velkej a 3 malé a abych ho předehnal v goldech tak se tam vyplatí občas chodit? Nebo radši mám být na midu a neztrácet tam ani miniona ?
JailBreak 1 -> Admin
CS:GO Public
CS:GO D2 Only
Uživatelský avatar
pajtekk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 23 led 2013, 15:37

Re: Syndra

Příspěvekod lager852 » 31 pro 2013, 01:45

pajtekk píše:Jo tahkle to funguje a já myslel už z jiného důvodu..
Hele když si na midu a jestli víš jak tam v jungli jsou vlci myslim, že je tam 1 velkej a 3 malé a abych ho předehnal v goldech tak se tam vyplatí občas chodit? Nebo radši mám být na midu a neztrácet tam ani miniona ?



Nejsou to vlci, ale wraiti (nebo jak se to píše). Ti co chcou mít více csek, goldů či expů tak hned po tom, co pozabíjí miniony na lajně, tak jdou něco zabít do jungle, než jim na lajnu příjde další várka minionů. Tohle dělají už +- lepší hráči lolka, že využívají "campy" příšer, které jsou umístěny vedle mid linky. Jestli jsi začátečník, tak bych ti to moc nedoporučoval. Raději se zaměř na svoji lajnu a snaž se co nejlépe lasthitovat.
Uživatelský avatar
lager852
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 25 úno 2013, 15:16

Re: Syndra

Příspěvekod iKarl0s » 31 pro 2013, 12:07

nauč se její range a hraj ji se smartcasty, dost ti to práci zjednoduší, po pár desítkách hrách zjistíš, že to je vlastně jen složitejší faceroll náročnej na pozici kvůli koulím
Uživatelský avatar
iKarl0s
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 28 úno 2013, 20:24

Re: Syndra

Příspěvekod lager852 » 02 led 2014, 00:12

iKarl0s píše:nauč se její range a hraj ji se smartcasty, dost ti to práci zjednoduší, po pár desítkách hrách zjistíš, že to je vlastně jen složitejší faceroll náročnej na pozici kvůli koulím



J to je pravda, aby si dobře ovládal tuto postavu, tak spelly bys měl mít na smart castech. Já mám smart casty na všechn spellech krom ultimy.
Uživatelský avatar
lager852
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 25 úno 2013, 15:16

Re: Syndra

Příspěvekod iKarl0s » 02 led 2014, 18:34

ponechávám si qčko bez smartcastu
Uživatelský avatar
iKarl0s
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 28 úno 2013, 20:24

Re: Syndra

Příspěvekod Gustik » 24 bře 2014, 15:55 VIP

lorddragon píše:Mohl bych si Vás mistře dovolit opravit? Pouke je tzv držení hráče od těla, například omezení mu lasthitovat creepy.. ale to je zas jiný příběh.


Poke = hitování enemy
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Syndra

Příspěvekod kidrauhl » 30 bře 2014, 14:29

Syndra nieje lahky champion ale hlavne kup niečo aj na armor a HP :) a max ability :)))
Uživatelský avatar
kidrauhl
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 23 bře 2014, 10:54

Re: Syndra

Příspěvekod Malkin » 31 bře 2014, 18:36

Hard champion :D Jak netrefíš stun můžeš jit spat :D
[CS 1.6 Admin] All CTF *11.3.2014
Obrázek
Uživatelský avatar
Malkin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 948
Registrován: 03 bře 2014, 14:26

Re: Syndra

Příspěvekod GAIZEN » 31 bře 2014, 22:25

Malkin píše:Hard champion :D Jak netrefíš stun můžeš jit spat :D


Nevidím dôvod aby netrafený stun zruinoval tohto champa , má tam predsa ďalší slow a v combe ten stun prakticky až taký veľký dmg nedá a pokial ho hráč chasuje tak má veľmi dobrú pozíciu ho zabiť kedže presne vie kam vedie jeho pohyb.

Ďalšia vec je že nechápem prečo by malo byť Q výnimkou smart castu resp. quick castu , oberá ťa to o drahocenné stotiny a sekundy pri každom fighte ;) takže odporúčam to na každý spell tak ako aj ultinu , ultinu nemá na skill shot takže je stupidné si to nedať na quick cast ,pokiaľ stým hráč vie hrať ;)
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: Syndra

Příspěvekod woody12 » 22 dub 2014, 07:00

pajtekk píše:potřeboval bych pomoct se syndrou.
Nevím co za ní mám kupovat a maxovat a jestli se mi vůbec vyplatí kupovat
děkuju za radu :)




Takže 1. Ze začátku maxuj Q a postupně přecházej k maxování E a nakonec W.
2. Co za ní máš kupovat? To je težké, neřikej mi, že budeš kupovat ty stejné věci, které stavíš proti ahri a pak je postavíš proti Zedovi. Ale dobře, když chceš nějakej basic build, ať je po tvém...
Full build by jsi měl mít aspoň takto: Sorcerer's Shoes, Seraph's Embrace, Rabadon's Deathcap, Deathfire Grasp, Void Staff, Zhonya's Hourglass.

Místo té Zhonya's Hourglass můžeš postavit klidně i Guardian Angel ( když tě hodně focusujou) . Já to tak taky někdy stavím.
Bývalý:
LOL Support
MC Support
MC Admin
Uživatelský avatar
woody12
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 21 říj 2013, 16:35

Re: Syndra

Příspěvekod tweety » 23 dub 2014, 16:13

odporučuju buď mobafire nebo youtube :)
Uživatelský avatar
tweety
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 06 bře 2013, 20:48

Re: Syndra

Příspěvekod Feak » 25 dub 2014, 11:04

GAIZEN píše:
Malkin píše:Hard champion :D Jak netrefíš stun můžeš jit spat :D


Nevidím dôvod aby netrafený stun zruinoval tohto champa , má tam predsa ďalší slow a v combe ten stun prakticky až taký veľký dmg nedá a pokial ho hráč chasuje tak má veľmi dobrú pozíciu ho zabiť kedže presne vie kam vedie jeho pohyb.

Ďalšia vec je že nechápem prečo by malo byť Q výnimkou smart castu resp. quick castu , oberá ťa to o drahocenné stotiny a sekundy pri každom fighte ;) takže odporúčam to na každý spell tak ako aj ultinu , ultinu nemá na skill shot takže je stupidné si to nedať na quick cast ,pokiaľ stým hráč vie hrať ;)


Přesně tak:)
honorare resolvere invictum
Uživatelský avatar
Feak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23 led 2013, 18:29
Bydliště: Mladá Boleslav

Předchozí

Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků