Cokoliv vás napadne na našem TS serveru

TeamSpeak / Identita

Příspěvekod Forst » 21 kvě 2019, 08:19

Zdravím, nedávno jsem si pořídil nový počítač a k dnešnímu dni jsem se rozhodl obnovit si TS3, mám uloženou starou identitu z 3.11.2017 kde bych měl mít VIP a tucet ikonek, jenže ať dělám co dělám podle sepsaného návodu nefunguje mi to.
Přihlásí mě jako nového uživatele, i když jsem zvolil svoji zálohovanou identitu jako default. Bohužel registrovaný na TS3 jsem nebyl, zaregistroval jsem se až dnes. Nemá s tím někdo zkušenost? Děkuji za rady.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

TeamSpeak / Identita

od Rumcajz » 21 kvě 2019, 08:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TeamSpeak / Identita

Příspěvekod Naiz » 21 kvě 2019, 23:51 VIP

Ahoj,
pokud máš někde uložený soubor té identity (ve formátu .ini) tak je postup jednoduchý.
Na TS nahoře v liště: Tools :arrow: Identities (CTRL + I) :arrow: klikneš do tabulky Local Identities a tam zvolíš Import.
Podle názvu vybereš identitu, potvrdíš a máš to. S žádným jiným způsobem nemám zkušenost. ;)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: TeamSpeak / Identita

Příspěvekod Forst » 22 kvě 2019, 06:49

To jsem právě dělal, přesně podle návodu zde na GS, ale když jsem se připojil na ts.gamesites.cz tak jsem byl stále jako nový uživatel.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: TeamSpeak / Identita

Příspěvekod Forst » 22 kvě 2019, 06:54

Tak jsem to zvládl, já jsem měl ještě schovanou na externím disku jednu zálohu z roku 2016, kde mi to už šlo takže ta první nejspíš byla prázdná. Děkuju za radu.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: TeamSpeak / Identita

Příspěvekod R4gn4r0K » 23 kvě 2019, 12:15

eXcision píše:Tak jsem to zvládl, já jsem měl ještě schovanou na externím disku jednu zálohu z roku 2016, kde mi to už šlo takže ta první nejspíš byla prázdná. Děkuju za radu.

a odporucam si vytvorit myteamspeak konto... tam sa Ti synchronizuju zalozky a identity... po reinstalacii sa iba cez klienta prihlasis a mas vsetko ako pred reinstalaciou....
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42


Zpět na Rady a Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník