Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

teleport buG

Příspěvekod WOMANIZER » 25 bře 2021, 19:12

- hodiš teleport, zabiju ťa pred dopadom teleportu, daš si respawn a si na mieste kde dopadol teleport s tym, že maš 4 sekundy ochranu a ďalši teleport vo vačku.... 4x na jednej mape som držal flagu a toto sa mi stalo.... možete hadať ake su šance, že hrač ktory takto pride o vlajku pojde s ochotou po ďalšiu
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

teleport buG

od Rumcajz » 25 bře 2021, 19:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: teleport buG

Příspěvekod Maxximus » 26 bře 2021, 17:46

Ahoj ono to není tak jednoduché jak o tom píšeš :) Zkus to vzít i z toho dle pohledu. Když je hodně hráčů na serveru tak je dost lidí i na obraně vlajkonoše a když si mezi tolika enemy tak se ta výhoda = 0.
Vím o tom poměrně dlouho 1-2roky a o tomhle ví jen pár hráčů a nemyslím si že za tu dobu by se to nějak zneužívalo ba naopak se to využívá k získání svoji vlajky což je vlastně účel hry :) Hráče to navíc stojí Adrenalín takže za mě je to v pohodě :)
„Někteří vždy budou číst Vojnu a mír jako detektivku, zatímco jiný objeví svět na obalu od žvýkačky.“
Uživatelský avatar
Maxximus
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 187
Registrován: 19 pro 2017, 12:14

Re: teleport buG

Příspěvekod JumP4FuN » 26 bře 2021, 21:57

Maxximus píše:... Když je hodně hráčů na serveru tak je dost lidí i na obraně vlajkonoše a když si mezi tolika enemy tak se ta výhoda = 0

Sorry maxim, nie až tak pravda .... ak si non VIP áno, lebo žiadne výhody, žiadna spawn ochrana a je ti ten teleport tak na dve veci. Ale VIP zo spawn ochranov to nemá tak ťažké
Maxximus píše: ... a o tomhle ví jen pár hráčů a nemyslím si že za tu dobu by se to nějak zneužívalo ba naopak se to využívá k získání svoji vlajky což je vlastně účel hry

to že vie to len pár hráčov podľa mňa blbý point (sorry Max)
Ale pokiaľ viem tak sa to používa iba ak je flag na enemy spawne a je tam skoro celý enemy team. A ani vtedy to nie je nič jednoduché sa dostať k flage, stačí jeden alebo dvaja ľudia ktorí vedia normalne rozmýšľať a jediné čo z toho mám je 50 adrenalínu v prdeli.


Každopádne, vidím viacero situácií kedy by sa to dalo zneužívať, ale žiadna mi nepríde na toľko vážna že by to rozbíjalo hru (Samozrejme záleží na mape ale to by sa muselo veľa vecí meniť ak by sme to brali od mapy k mape).
Ak by som mal navrhnúť nejaký balanc tak by som navrhol vypnúť spawn ochranu pri teleporte všetkým hráčom a bola by z bugu feature-a ... Je to chytré využitie teleportu a nie je to vôbec ťažko brániteľné.
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Re: teleport buG

Příspěvekod piggie » 27 bře 2021, 02:30

Ono ten teleport bug nie je až taká špatná vec. Je to fakt dosť užitočné ak sa držia vlajky na spawnoch a proste ju potrebuješ vrátiť.

Sorry maxim, nie až tak pravda .... ak si non VIP áno, lebo žiadne výhody, žiadna spawn ochrana a je ti ten teleport tak na dve veci. Ale VIP zo spawn ochranov to nemá tak ťažké

Je pravda, že ako VIP máš dlhšiu spawn ochranu, ale tá ťa neochraňuje pred laser mínami, teda aj napriek tomu, že ju máš ťa laser mína proste zabije. Plus to, že v momente keď vystrelíš tak ti spawn ochrana zmizne a keď je dosť hráčov čo bráni vlajkonosiča tak máš čas len na jeden kill a to práve toho vlajkonosiča a ver mi, že to nie je až tak ľahké ako sa zdá.

Ľudia na serveru si začali tejto veci všímať a preto väčšinou zvyknú utekať ďalej od teleportu čo ti opäť sťažuje situáciu ak sa tam portspawneš musíš toho proste vlajkonosiča naháňať.

Každopádne, vidím viacero situácií kedy by sa to dalo zneužívať

Ja nevidím žiadnu. Proste na to aby si to mohol použiť potrebuješ 50 adrenalínu a aj šťastie aby sa ti nikto nepostavil na teleport alebo nedopadol niekde, kde ťa to nespawne. Každopádne je na samotnom hráčovi ako svoj adrenalín využije. Buď to môže využiť na toto alebo na nejakú adrenalín výhodu.

Myslím si, že tento portspawn je veľmi užitočná vec. Podľa mňa to pridáva taký nový rozmer CTFka, kedy sa už nebudú napríklad dlho držať vlajky na spawnoch, ale máš možnosť ju rýchlejšie vrátiť a tým pádom aj získať bod pre svoj tím.
Uživatelský avatar
piggie
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 104
Registrován: 02 úno 2018, 13:31


Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků