Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] TF2 Admin - Kapkan

Příspěvekod Kapkanovski » 22 zář 2019, 18:32

Jméno na serveru: Kapkan
Odkaz na můj steam profil: https://steamcommunity.com/id/kapkanovski/ Můj ID STEAM_0:0:88803584
Server na který by jsem chtěl práva: Orange X4 Only <2>
Můj věk: 17 Let
Můj HLStats http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_154120/hlstats.php?mode=playerinfo&player=70094
Moje bany: Samo mě to překvapuje ale žádný ban jsem dosud nedostal. :lol:

O mě: Tož zdravím pěkně moje jméno se kterým mě lidi nejvíce lidi oslovují je Kapkan či Sk4py pokud mě někdo zná déle a pomatuje si moje staré jméno :D Jak jsem tvrdil výše je mě 17 let příštím rokem v Dubnu dosáhnu 18.Bydlím ve vesnici v okolí Olomouce a nečekaně v České Republice.Co dále rád hraju hry typicky ale rád se i věnuji Airsoftu apod.

Proč právě já bych měl být vybrán?: Jsem občas vemeno na řešení věcí ale s lidma se vždy dokážu domluvit ať už po dobrým s tím že si nakonec s dotyčným ještě s radostí pokecám o věcech a nebo po té druhé straně v tom případě ho jednoduše ignoruji,mutnu si ho atd. pokud my nic jiného nezbývá nebo se mu to nadávání snažím vymluvit což hej potěší když se to nakonec povede :lol: Samozřejmě nic se nebere na lehkou váhu nikomu nic neupřednostňuji ale přesto dokážu pomoct pokud je to v mích silách a nebudu tím ovlivňovat ostatní.Rád si s lidma pokecám když mají špetku rozumu a samozřejmě i smyslu pro humor a vždy rád pomůžu když je to třeba. (Samozřejmě pokud toho ten dotyčný nevyužívá) Můžu přijít skoro kdykoliv kdy jsem na pc (Což jsem hodně často pokud nejsem na Praxích nebo jednoduše né venku nebo někde s rodinou) obzvlášť o víkendu to máte hlídku i do půlnoci pokud fakt nemám co dělat. :lol: Samozřejmě pak s lidma co jednoduše na serveru cheatují se ani není potřeba bavit hej.

Moje zkušenosti s TF2: Nemůžu říct že jich mám hodně ale ani né málo TF2 jsem začal hrát rokem 2014 a od té doby ho hraju do teď hrál jsem skoro všechny mody co šly ať už od Dogeballu tak po Saxtona potkal jsem zde desítky možná i stovky lidí který přišly a někdy i odešly a samozřejmě si udělal takové ty kamarády "proti srsti" ale hej každý má někoho takového né snad? Na Orangy takhle už jsem také nahrál více než dost času (až mě to občas překvapuje co dělám se s vím životem :lol: ) mnoho se zde přiučil (třeba občasné bouchnutí si do stolu) a opět se seznámil s novou skupinou lidí.

Poznámky: Pokud chcete je potřeba vědět o mě něco víc stačí se zeptat.

Zdarec!
https://steamcommunity.com/id/justrave_/
Uživatelský avatar
Kapkanovski
TF 2 admin
TF 2 admin
 
Příspěvky: 28
Registrován: 22 zář 2019, 11:51

[Přijat] TF2 Admin - Kapkan

od Rumcajz » 22 zář 2019, 18:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TF2 Admin - Kapkan

Příspěvekod Gustik » 23 zář 2019, 20:50 VIP

Kontaktuj mě na TS. (Gustiksarapatka)
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Přijat] TF2 Admin - Kapkan

Příspěvekod Gustik » 27 zář 2019, 03:08 VIP

Vítej tady u nás.

Přijat.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků