Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamítnuto] tf2 - Zadost o unban

Příspěvekod pyrospy » 29 srp 2019, 12:07

Omlouvam se ze nepisu z hackama atd... ale nemam Ceskou klavesnici.

Nick: tf2 - https://steamcommunity.com/id/8541864518/
Server: Vsechny Gamesites TF2 servery
Admin: Nevim

Popis situace:
Hral jsem na jednom CZ/SK serveru (ne gamesites) a myslim ze nakej admin mi napsal "Chces ban tedka nebo potom" a "Mas Wallhack ja to vidim", na tom serveru jsem hral cheat vs cheat oproti ag. neboli Piskotovy, Piskot pozadal at zapnu cheaty a jdu hrat hvh proti nemu. Potom jsem se z toho serveru odpojil a chtel jsem se pripojim na Gamesites server a ukazalo to ze mam ban. To jsem vubec nepochopil protoze na Gamesites Orange chodim vzdicky kdyz hraju TF2 a nikdy jsem tam nedelal bordel nebo cheatoval / podvadel. Pak jsem se pripojil na dalsi CZ/SK TF2 herni server a tam mam ban taky, nepochopil jsem to. Kouknul jsem se na banlist a nic, zadny zaznamy proste nic. Poprosil bych prosim o Unban.
pyrospy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2019, 12:01

[Zamítnuto] tf2 - Zadost o unban

od Rumcajz » 29 srp 2019, 12:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: tf2 - Zadost o unban

Příspěvekod dsK » 29 srp 2019, 12:30

takže tvrdíš, že hraješ s hackama ale ne na GS? Jak ti můžeme věřit že jsi nikdy cheaty nezapl na GS, když jsi je v poho zapl na jinačím serveru :D
Obrázek
haha
Uživatelský avatar
dsK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 07 čer 2017, 15:27
Bydliště: FTP

Re: tf2 - Zadost o unban

Příspěvekod pyrospy » 29 srp 2019, 14:33

dsK píše:takže tvrdíš, že hraješ s hackama ale ne na GS? Jak ti můžeme věřit že jsi nikdy cheaty nezapl na GS, když jsi je v poho zapl na jinačím serveru :D

Nehraju s hackama, mam hacky na PC a pouzil jsem jenom kvuli piskotovy protoze mel hacky a chtel hack vs hack, nechci kazit zabavu ostatnim a proto cheatuju pouze jenom na serverech kde to je povoleny, (piskot je admin a povolil mi to)
pyrospy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2019, 12:01

Re: tf2 - Zadost o unban

Příspěvekod Gustik » 29 srp 2019, 17:16 VIP

Zde je tvůj první ban za aimbot a následně ses ho snažil 3x obejít, proto jsi dostal ban.

Unban žádost zamítnuta.

Dsk se nebude vyjadřovat tam kam nemá.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků