Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] TheKidsCallMeBoss | MG

Příspěvekod FrogTrainer » 26 kvě 2021, 22:18 VIP

Nick na serveru: TheKidsCallMeBoss

SID: STEAM_0:1:456102067

Sekce, na které chci práva: Minigames

Věk: 15 let

Mé HlStats: Tady
Bany, které jsem dostal:
1) Ban na minigames 1 ban
2) Bany na jb celkem 3
Všech banů lituju do dnes :(

Něco o mně: Ahoj, jmenuju se Josef, chodím do 9.třídy. Ve volném čase hodně sportuji převážně hraji florbal ale najdou se i jiné sporty, rád ještě chodím ven se psem a v poslední řadě hraju hry. Z her nejvíce teď hraji CS:GO spíš komunitní servery než normální kompety/wingmany ale občas si je i přes to zahraji.

Proč právě já: I přes svůj nižší věk než je stanovené minimum si myslím, že bych byl schopným adminem. Popř. bych si počkal.... Co si budem na MG není moc aktivních adminu tak bych trošku chtěl pomoct. Často se mi stává ,že tam někdo fakt až moc nadává a nebo se točí jak vrtule a čekat na admina a nebo až se mi vyřeší PP trvá dlouho a nejlepší možnost by byla banovat přímo na serveru a zamezit tak prodlevě při které může hříšník dále kazit hru ostatním.

Zkušenosti s CS:GO: Mám náhráno okolo 1 500 hodin, ale stejně si myslím, že mě zabije i silver.

Případné poznámky: Díky za přečtení :mrgreen:
Hope you step on lego brick. :)


Skúsenosti s CS:GO: Mám, uvedené viď vyššie 13 rokov.
Hra byla vydána 21. srpna 2012 k dispozici na Windows, OS X a na platformách Steam, Xbox Live Arcade.
Uživatelský avatar
FrogTrainer
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 11 úno 2021, 11:15
Bydliště: Město perníku (Ustí :) )

[Z] TheKidsCallMeBoss | MG

od Rumcajz » 26 kvě 2021, 22:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Město perníku (Ustí :) )

Re: TheKidsCallMeBoss | MG

Příspěvekod M1kizzek » 27 kvě 2021, 08:06

Cau

S tim vekem to neni az takovy problem (daji se udelat i vyjimky) vidim ze se dost snazis a dost nahlasujes do PP. Kazdopadne je tu jiny problem a to je tvoje chovani na serveru a tvoje bany mesic zpatky jak JB tak MG takze zadnou vyjimku prozatim delat nebudu.

Zlepsi sve chovani na serveru, neprovokuj ostatni adminy/hrace nickama.... snaz se dale, nahlasuj lidi do PP a muzes to zkusit znova za mesic

Prozatim zamitnuto.
Čím dýl to budeš vařit, tím dýl to bude dobrý.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
M1kizzek
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 218
Registrován: 25 led 2020, 13:46
Bydliště: Německo, Erfurt


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků