Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod Tirpitzz » 09 črc 2019, 21:37

Název topicu: Tirpitzz ban za WH / Jailbreak
Vaše SID: STEAM_1:0:460081034
Odkaz banu z banlistu: http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... vType=name
Popište co se stalo: Hrál jsem a dělal zlé věci na jb s kamarádem jako asi každej večer, teda teď už asi ne, to přiznávám, ale to, že bych používal WH určitě není pravda. Ano, určitě jsem věděl o ostatních hráčích, ale kvůli tomu, že jsem ghostoval jako asi každý kdo hraje s někým JailBreaky. Proto bych chtěl poprosit o unban na JB a aspoň se omluvit za ten ghosting. Snad se to dobře a úspěšně vyřeší. Děkuji. :cry:
Tirpitzz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 24 bře 2016, 13:18

[V] Tirpitzz/UNBAN

od Rumcajz » 09 črc 2019, 21:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod Krakin » 09 črc 2019, 23:02 VIP

S Tirpitzzem jsem ban již řešil v PM a navrhl mu, aby případně napsal zde.

Hráč byl zabanován mnou na základě dema uvedeném v tomto nahlášení. Na začátku dema při HVD věděl přesně, kde se Téčka nacházejí. Zvážil jsem i možnost, že by se mohlo jednat o ghosting. Nicméně jsem se přiklonil k banu za WH, neboť si myslím, že při ghostingu by hráč nereagoval tak rychle, jak je vidět v demu.
CS:GO Admin 7.3.2018 - 7.3.2020
Uživatelský avatar
Krakin
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 29 srp 2013, 17:41

Re: Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod Gustik » 18 črc 2019, 03:48 VIP

Krakin píše:Na začátku dema při HVD věděl přesně, kde se Téčka nacházejí. Zvážil jsem i možnost, že by se mohlo jednat o ghosting. Nicméně jsem se přiklonil k banu za WH, neboť si myslím, že při ghostingu by hráč nereagoval tak rychle, jak je vidět v demu.

Prosím o reupload dema na leteckoupostu. Bohužel GOTV už tam není.

Byl ti udělen dočasný unban, než se to vyřeší.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod Krakin » 18 črc 2019, 12:29 VIP

CS:GO Admin 7.3.2018 - 7.3.2020
Uživatelský avatar
Krakin
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 29 srp 2013, 17:41

Re: Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod Krakin » 23 črc 2019, 20:18 VIP

Hráč po udělení unbanu pokračuje s úmyslným kažením hry a nevhodným chováním. BL

Přikládám demo, kde se v čase 11:20 v podstatě přiznal k tomu, že WH používal.
http://leteckaposta.cz/662786479
CS:GO Admin 7.3.2018 - 7.3.2020
Uživatelský avatar
Krakin
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 29 srp 2013, 17:41

Re: Tirpitzz/UNBAN

Příspěvekod ericek111 » 24 črc 2019, 00:27

Po opätovnom zhliadnutí a posúdení dema viacerými CHH sme sa rozhodli pre obnovenie permabanu.

Ďakujeme Krakinovi za dobre odvedenú prácu.

Vyriešené. Môžeš vymeniť VIP za unban. Či však Tvoje súčasné bany nebudú predlžené, aby sa zamedzilo "robeniu zlých vecí, asi ako každý večer", to záleží len na Gustíkovi.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků