Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] TO$HIRO / Jailbreak

Příspěvekod scarl » 12 říj 2022, 16:17

Ahoj, tak to jdu zkusit znovu po pár letech.

Nick na serveru: TO$HIRO

SID: STEAM_0:0:419098026

Sekce, na které chci práva: Jailbreak

Věk: 20

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=99025

Bany, které jsem dostal: Fuu takhle z hlavy si nevzpomenu páč už to pár let bude, ale určitě nic vážného.

Něco o mně: Takže jsem Toshiro, je mi 20 let jak se píše trochu nahoře. JB hraju už od CS1.6 a vždy sem snil o tom být v A-Teamu. Školu mám dostudovanou (Zabezpečovací technika) takže mám dost času na to se věnovat hraní (snad to nezní tak jako že jsem nolifer :D ale snad se chápeme, samozřejmně mám práci) Mám pár koníčku mezi které spáda basketbal, produkce(beatmaking) a občasné točení videoklipů/reklam a následný edit.

Proč právě já: Jak jsem zmiňoval, JB hraju už od CS1.6 takže si troufnu říct že mám dostatek zkušeností, nezním jako děcko a dokážu se smysluplně vyjadřovat. Jsem charismatický člověk takže v 96% případech se všemi vycházím a rozumíme si. Jsem ochoten jakkoliv pomoct novým lidem kteří by se rádi naučili JB a rád vysvětlim co a jak funguje, co dělat a co nedělat.

Zkušenosti s CS:GO: Dohromady na CS:GO mám náhráno kolem 5-6K hodin na všech acc's dohromady, pár účtů mohu doložit pokud budete chtít. Hrával dříve hodně LANky v skillzone s klukama, a občas jsem se příhlásili na CS:GO turnaj ale nikdy z toho nebylo nic velkého.
Případné poznámky: Snad se žádost zalíbila a budu doufat že už to tentokrát vyjde
Díkyy s láskou Toshiro <3
https://steamcommunity.com/id/younglikeking/
Ta čára je dlouhá a kus je ještě velkej
-Toshiro 2k21
Uživatelský avatar
scarl
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 srp 2017, 17:34
Bydliště: Zizkoff

[Zamítnuto] TO$HIRO / Jailbreak

od Rumcajz » 12 říj 2022, 16:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zizkoff

Re: TO$HIRO / Jailbreak

Příspěvekod Parek917 » 12 říj 2022, 18:10 VIP

Čau,
máš tady hned několik věcí, které budeš muset splnit, jestli máš zájem o admin práva:
  • PPčka máš staré 5 let, takže by se hodilo udělat nějákých 5 nových.
  • Budeš muset zapracovat na svém chatu, protože takhle by se neměl vyjadřovat někdo, kdo by chtěl být adminem.
  • Hrál si tady sice předtím, ale po tak dlouhé době si sem zavítal jenom na 6 dnů.

Za měsíc si můžeš požádat znovu.


Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků