Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Re: :/

Příspěvekod Bobbyyn5 » 15 dub 2022, 14:18

Rajty tady se odpovědi nedočkáš. Když ses ji nedočkal na steamu,tak tady už vůbec ne. Nebavme se o tom,jak to vypadalo před x lety,ale pojďme se pobavit o tom,co se tu děje teď. Kvůli tomu byl založen tento topic.
Není důležité, co se si stane,ale jak na to zareaguješ.
Uživatelský avatar
Bobbyyn5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 07 dub 2020, 19:33
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: :/

od Rumcajz » 15 dub 2022, 14:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: :/

Příspěvekod byLife » 15 dub 2022, 14:21 VIP

Bobbyyn5 píše:Rajty tady se odpovědi nedočkáš. Když ses ji nedočkal na steamu,tak tady už vůbec ne. Nebavme se o tom,jak to vypadalo před x lety,ale pojďme se pobavit o tom,co se tu děje teď. Kvůli tomu byl založen tento topic.


SPINNIE A AWEE ZPATKY NA JB HRAD
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: :/

Příspěvekod byLif3 » 15 dub 2022, 14:22

PanRed3ull píše:možno to bude aj vďaka tomu že sa tou hrou vtedy ľudia zabávali a neriešili to tak ako teraz, aj tie pravidla boli ináč nastavené


Presne tak, buzerujete male deti a hrace ze neumi pravidla nebo kdyz neco udelaj spatne, honite si tam nad nima triko, prehazujete a banujete vsechno co muzete i kdyz je 90% moc prehnana a zbytecna :D Viz novej admin team.

diamondovykral píše:Ono, zas nebudu kopat tady kolem sebe vecma které se řeší. Já nemám v plánu poškozovat někoho nebo dělat negativní reklamu apod. věci. Napsal jsem to takhle schválně, aby se mi dotyční mohli ozvat.
Což se jak koukám stejně nestane, protože by jim to asi snížilo morálku, protože nesnesou, že mám pravdu a oni ne.


Je dobry ze si s Bobbynem odesel, nenechal bych se buzeratovat od cloveka jako Kozlak :D
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: :/

Příspěvekod Bobbyyn5 » 15 dub 2022, 14:23

Abych tě opravil. Podle všeho tu koluje to,že já a Rajty jsme neodešli,ale že jsme byli zrušený :d tak jen pro upřesnění
Není důležité, co se si stane,ale jak na to zareaguješ.
Uživatelský avatar
Bobbyyn5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 07 dub 2020, 19:33
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: :/

Příspěvekod aomineeeee » 15 dub 2022, 14:29

kozlak by měl bejt u bejra ve videích a né se tu starat o virtuální věznici
aomineeeee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2022, 18:16

Re: :/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 14:29 VIP

Bobbyyn5 píše:Abych tě opravil. Podle všeho tu koluje to,že já a Rajty jsme neodešli,ale že jsme byli zrušený :d tak jen pro upřesnění


Tak o tom ani nevím, četl jdem jen něco na IG, ale tak aspoň se zasměju no xD
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 681
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: :/

Příspěvekod eX3mPlary » 15 dub 2022, 14:31

Jb nebude jako dřív pokud se budou dávat tyto retardovane, arogantní opice na posty adminu, sa, hlsa, viz. Kozlák. Jb má být mód na zabavení ne kde budeš hrotit každou píčovinu. Přijde mi že nové hlsa opice tou hrou žijí. Hlavně že nabírají dementy kteří nejsou schopni hráči pomoct a i když napsali krásnou žádost s 2098474 slovy o tom jak moc chtějí pomáhat hráčům a udržovat pořádek na serveru tak to jediné co dělají je že arogantně odpovídají na otázky nebo je úplně ignorují. Včera třeba jsem si byl zahrát a hráči tam nadávali, Simon byl nějaký neandrtalec který mlel hovna a admin za celou tu dobu nebyl schopen nic udělat, hlavně že se pak odpojil se slovy ať jdeme na forko že situaci řešit nebude :). Admini nevyužívají práva k tomu aby tvořili zábavu a udržovali pořádek na serveru ale aby se cítili jako něco víc i když jsou to obyčejna kostata
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: :/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 14:32 VIP

eX3mPlary píše:Jb nebude jako dřív pokud se budou dávat tyto retardovane, arogantní opice na posty adminu, sa, hlsa, viz. Kozlák. Jb má být mód na zabavení ne kde budeš hrotit každou píčovinu. Přijde mi že nové hlsa opice tou hrou žijí. Hlavně že nabírají dementy kteří nejsou schopni hráči pomoct a i když napsali krásnou žádost s 2098474 slovy o tom jak moc chtějí pomáhat hráčům a udržovat pořádek na serveru tak to jediné co dělají je že arogantně odpovídají na otázky nebo je úplně ignorují. Včera třeba jsem si byl zahrát a hráči tam nadávali, Simon byl nějaký neandrtalec který mlel hovna a admin za celou tu dobu nebyl schopen nic udělat, hlavně že se pak odpojil se slovy ať jdeme na forko že situaci řešit nebude :). Admini nevyužívají práva k tomu aby tvořili zábavu a udržovali pořádek na serveru ale aby se cítili jako něco víc i když jsou to obyčejna kostata



Já byl hodný :( :(
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 681
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: :/

Příspěvekod Bobbyyn5 » 15 dub 2022, 14:33

I já byl hodný :cry: :cry:
Není důležité, co se si stane,ale jak na to zareaguješ.
Uživatelský avatar
Bobbyyn5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 07 dub 2020, 19:33
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: :/

Příspěvekod bedrichzhul » 15 dub 2022, 15:21

Jako nevim vis co,
furt je ten jb napicu tem adminum musis proste nadavat vzdyt to jsou kreteni :D

Ani se nedivim dipkarum ze tam behaj, aspon nejaka zabava :D
Uživatelský avatar
bedrichzhul
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 75
Registrován: 20 úno 2015, 20:56

Re: :/

Příspěvekod Dushan » 15 dub 2022, 19:29

Ja byl taky hodný !
Zaujímavé veci sa tu dejú no :lol: . Vždy sem rád prídem a čítam si tie skvosty čo niektorí ľudia píšu a neskutočne sa na tom smejem :)
Jablkové rožky a marhuľové broskyne.
Obrázek
Uživatelský avatar
Dushan
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 560
Registrován: 06 srp 2020, 11:36
Bydliště: Kopec srandy

Re: :/

Příspěvekod ReQeNN » 15 dub 2022, 20:08

souhlasím s rajty, předtím admini bylo v pohodě, teď jim narostlo ego neumí odpovídat normálně a pak se divíte ze na serveru je bordel... např life,kozlak atd.. neumějí odpovídat a dávají ban/kick za nesmysly takový lidi by měli dělat jen akademii.. nebo ať se vzpamatují když něco řeší, chápu ze každej ma komplexy v životě ale neznamená ze to budete vylivat na serveru+nebýt arogantní a vyřešit v klidu natož banovat něco za co je upozornění, měli byste v sekci A teamu se zamyslet nad sebou, ubohý co dělat a jak vám vstouplo ego,co psal rajty je fakt, polovina adminu na jb dipkari, dělají mínus u starých adminu a pak se nedivte ze vám odchází adminy smutné co se teď děje jak u hráču tak i adminu příklad:life napsal ze není povinen ukazovat atrakci u který může umřít, přitom ostatní admini ukazují a říkají ze musí, měli by jste si i srovnat pravidla neno dohodnout mezi sebou Fakt máte bordel na serveru.
LEGENDA+
2nd iNFerN0xiD
Uživatelský avatar
ReQeNN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 22 úno 2017, 18:27

Re: :/

Příspěvekod l0wShine » 16 dub 2022, 14:06

byLife píše:
Bobbyyn5 píše:Rajty tady se odpovědi nedočkáš. Když ses ji nedočkal na steamu,tak tady už vůbec ne. Nebavme se o tom,jak to vypadalo před x lety,ale pojďme se pobavit o tom,co se tu děje teď. Kvůli tomu byl založen tento topic.


SPINNIE A AWEE ZPATKY NA JB HRAD



O.K., príjmam výzvu :!:
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava

Re: :/

Příspěvekod byLife » 16 dub 2022, 14:16 VIP

l0wShine píše:
byLife píše:
Bobbyyn5 píše:Rajty tady se odpovědi nedočkáš. Když ses ji nedočkal na steamu,tak tady už vůbec ne. Nebavme se o tom,jak to vypadalo před x lety,ale pojďme se pobavit o tom,co se tu děje teď. Kvůli tomu byl založen tento topic.


SPINNIE A AWEE ZPATKY NA JB HRAD



O.K., príjmam výzvu :!:


Ruku na srdce, když jste tu byly vy dva, jb byl prostě v tom nejlepším kde mohl být a tak to prostě je
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: :/

Příspěvekod PEto » 20 dub 2022, 19:15

diamondovykral píše:Ono, zas nebudu kopat tady kolem sebe vecma které se řeší. Já nemám v plánu poškozovat někoho nebo dělat negativní reklamu apod. věci. Napsal jsem to takhle schválně, aby se mi dotyční mohli ozvat.
Což se jak koukám stejně nestane, protože by jim to asi snížilo morálku, protože nesnesou, že mám pravdu a oni ne.
Jestli tě skutečně zajímá o co go, tak jak jsem psal - vše řeším skrz PM, nemám potřebu tady někoho konkrétního špinit veřejně, i když bych to úplně s ledovým klidem mohl udělat a udělal bych to moc rád. Ale stejně to neudělám.


Rad by som obdrzal PM s tymi spinavymi vecami. Dalej by som si poprosil aj ja jednu klucenku. 8-)
Uživatelský avatar
PEto
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 3085
Registrován: 10 led 2013, 16:03
Bydliště: ts.gamesites.cz

PředchozíDalší

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků