Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

:/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 12:45 VIP

Ahoj...
Za normálních okolností nemám potřebu psát takové příspěvky ani na sociální sítě, ani nikam jinam.
Ale po poslední době, co jen poslouchám a proč jsem odešel mě docela dost mrzí, že se tady dějí věci jaké se tu dějí.

To, že mě někteří z vedení JB sekce odepsali úplně, to je jejich rozhodnutí.

Ale spíš na zamyšlení. Upřímně nejsem člověk, který by vyvolával konflikty, nejsem člověk, který by dělal různé blbosti ani nic podobného. Jo zanadává si každý, vyfakuje sem tam taky někdo.
Upřímně nevím, co jsem udělal vedení JB sekce, že se zachovali jak se zachovali, ale i přes to všechno tady píšu, protože nikdo mi není schopný odpovědět do sz nějak rozumně a srozumitelně.

Příklady chatu:
Rajty: Stojí vám to za to ty p**oviny?
Admin No. 1: Děkujeme za názor, posíláme klíčenku.
Rajty: ok očividně se tu nemůžu s nikým o ničem bavit normálně
Stejný Admin No.1 si mě poté zablokuje na steamu.


Arogamce ze strany hráčů je docela vysoká, nebudu lhát ale nikoho se nebudu zastávat ani z hráčů. Ale když se lidi v A týmu chovají úplně stejně, nebo kolikrát i hůř, tak jako pardon, ale o čem to svědčí.
Ego, které vyrostlo pravděpodobně (bez urážky) z životních neúspěchů a já obyčejný člověk, který se živí tak, že mám dva stabilní příjmy, kdy denně chodím do práce a o víkendech vydělávám jako DJ, nevím jestli si úplně takové chování ze stran lidí, kdy někteří z nich se mi snažili lozit do zadku jen proto, abych je mohl pochválit a pohladit jejich ego.

Nechci vyvolávat nějaké rozbroje, hádky, diskuze apod. Klidně někdo z vyšších ten topic pak lockněte.
(I když mám poznámku - máte psáno, že v rámci VIP výhod na webu je lock vlastních témat, což nefunguje, tak nevím)

Chtěl bych jen poukázat, že i když JB nebude to, co byl, tak chci vědět, koho z A týmu to potom baví.
To nedává logiku, admin tam dává pozor na to, aby se hráči bavili a nikdo tam nekazil hru, ale úplně ten stejný admin nemá rád lidi a o každém řekne, že je dement.

Nemusí tu nikdo odpovídat, jen doufám, že dotyční mi alespoň nějak rozumně můžou vysvětlit proč jim jeblo v palici, protože mi tu hru upřímně úplně znechutili.
Je mi jasné, že mi tu někdo z A týmu napíše, že píšu krásně ale dlouho a že to stejně nikoho nezajímá, nebo mi doručí zase nějakou klíčenku (kdyby něco, pošlu adresu na kterou ji zaslat :D ) a nebo se mi naopak nevyjádří nikdo z těch, kterých se to nějakým způsobem týká, protože budou brečet, co jsem si to tady dovolil napsat, jak jsem se mohl opovážit.
Ale já fakt nevím. Nerozumím ničemu a chtěl bych vědět odpovědi.
Pokud je to natolik tajné, tak to beru tak, že je to bezdůvodně, protože jsem nikomu z admin týmu ani vedení nic neprovedl ani neudělal, nebo aspoň o tom nevím.
A nejde jen o mě, zamyslete se trochu nad tím...

Na otázku "Proč to píšu tady" rovnou odpovím - je to topic na volnou debatu, takže ho chci nějak využít k urovnání nějakých "dobrých" vztahů, když není už jiné cesty. Ne, že by mi na tom nějak záleželo úplně na max, ale nebudu lhát - dost mě to štve, jelikož mě to bavilo ale úplně se mi to znechutilo taky že už ani na servery vůbec nechodím, ale moc rád bych zase začal hrát.

Díky, Rajty.

Příspěvky typu "děkujeme za názor" za 3,2,1....
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

:/

od Rumcajz » 15 dub 2022, 12:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: :/

Příspěvekod Naiz » 15 dub 2022, 13:10 VIP

Věcné, normální odpovědi být tebou neočekávám. Jak už je to tady zvykem ;)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: :/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 13:13 VIP

Naiz píše:Věcné, normální odpovědi být tebou neočekávám. Jak už je to tady zvykem ;)


Tady je neočekávám taky, očekávám alespoň rozumnou zprávu v SZ od dotyčných.
Tady se nedá nic očekávat (viz komunikace s Bobbynem, tu kdyby jste viděli, tak za ní zaplatíte klidně stejně, jako by jste platili třeba vstup do kina na nějakou komedii), a rozhodně jsem nic z toho nechtěl vytahovat ven, a i když jsem tu napsal, tak i přes to jsem tady nenapsal všechno, co by se ven dostat nemělo, narozdíl od některých mám totiž pořád za to, že 1+1 se rovná 2.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: :/

Příspěvekod byLife » 15 dub 2022, 13:24 VIP

řešíte hovadiny jako by vám bylo 15

a ano, ani jsem to nedočetl, moc dlouhý text
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: :/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 13:28 VIP

byLife píše:řešíte hovadiny jako by vám bylo 15

a ano, ani jsem to nedočetl, moc dlouhý text


Když mě něco nezajímá, tak to nekomentuju, bylo mi jasné, že se budou vyjadřovat všichni ostatní random admini krom těch, kterých se to týká.
Proti tobě nic nemám, ale ten příspěvek je určený určitým osobám, a psal jsem tam, že klidně můžete dát lock, s čím taky počítám, jen chci vědět, zda se mi dotyční ozvou nebo se schovají někde do kouta s kapesníčkem v ruce, že jsem si dovolil napsat něco na jejich adresu.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: :/

Příspěvekod Bobbyyn5 » 15 dub 2022, 13:39

Je pravda,že vyšší člověk z JB by měl odpovídat normálně na otázky,když se ho člověk ptá a chce dostat rozumné vysvětlení. Viz jak píše Rajty: děkujeme za názor,posíláme klíčenku. Poté klíčenky došli a přišlo dokonce už i na hrníčky. Co se týče celé JB sekce,tak se to vážně dost změnilo. Dostat zprávu typu: co se týče Jailbreak sekce, tak už o práva žádat nemusíš. Po roce a něco,když jsem si povinnosti plnil a hráči se mnou byli spokojeni,že jsem vše řešil s chladnou hlavou a snažil se dělat na těch serverech srandu a nebral jsem to tolik vážně,tak mi tahle věta přijde dost divná,ale co už. Třeba časem se to změní a bude to jako dříve. To už záleží na vedení a hráčích,jak s tím naloží.
Není důležité, co se si stane,ale jak na to zareaguješ.
Uživatelský avatar
Bobbyyn5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 07 dub 2020, 19:33
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: :/

Příspěvekod byLif3 » 15 dub 2022, 13:56

Chapu ze jsem obycejny hrac a topic se me netyka, ale musim jen souhlasit. :x
Za dob Knedlajse a asdf (cca 2018-2021) byla asi nejlepsi doba JB. Dobrej admin team, ktery nebyl arogantni a pomohl, komunita byla dobra a ne tak toxicka jako dnes, protoze si ji admini udrzovali. Ted? Taco, VonBraun a Kozlak uplne zkurvili JB. Pravidla se porad meni, do Admin teamu se porad verbujou arogantni prasata. Byl sem jednou s Kozlakem v Teamspeak roomce + sem s nim hral gather, a vic retardovaneho cloveka sem pres voice program nepotkal :D Demence level over 9000.

byLife píše:řešíte hovadiny jako by vám bylo 15

a ano, ani jsem to nedočetl, moc dlouhý text

Veril bych, ze kdybys admin nebyl, tak by tvoje odpoved byla uplne jina ;) Je potreba asslickovat sve nadrizene no
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: :/

Příspěvekod F3N0M3N » 15 dub 2022, 13:59 VIP

Je škoda, že jako nestranný neovlivněný divák absolutně netuším, oč tu běží.

Z celého textu jsem se bohužel dozvěděl pouze, že Rajty má 2 práce a tím pádem i stabilní příjem a že s ním admini nechtějí jednat upřímně a narovinu. (Můžete použít jako při rozboru na maturitní zkoušku z češtiny, kdyby se vám to nechtělo číst).

byLife píše:a ano, ani jsem to nedočetl, moc dlouhý text


A nebo jsi ty moc krátký a text je v pohodě ty prcku :D

byLif3 píše:
byLife píše:řešíte hovadiny jako by vám bylo 15

a ano, ani jsem to nedočetl, moc dlouhý text

Veril bych, ze kdybys admin nebyl, tak by tvoje odpoved byla uplne jina ;) Je potreba asslickovat sve nadrizene no


Lajfe, proč si tu pořád píšeš ze dvou účtů? To poznáme, když změníš jedno písmenko za podobný číslo...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: :/

Příspěvekod xwiid » 15 dub 2022, 14:00 VIP

Chapu ze jsem obycejny hrac a topic se me netyka, ale musim jen souhlasit. :x
Za dob Knedlajse a asdf (cca 2018-2021) byla asi nejlepsi doba JB.


Z týmto možem len súhlasiť.
První facka, pak panika - prosím hoši mam strach
Okej budeme v pohodě,
jen nám řekni, kde to máš
Uživatelský avatar
xwiid
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 350
Registrován: 11 úno 2020, 19:30

Re: :/

Příspěvekod byLife » 15 dub 2022, 14:03 VIP

za dob knedlajse a asdf ?

i když nevím o co jde, tak tě opravím
Nejlepší jb byl nástupem Spinnieho, kdy měl na starost jb on a Awee
To tam chodil dělat i Garlin blbosti

Od té doby to pak už nebylo nikdy to co předtím
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: :/

Příspěvekod Katijkaa » 15 dub 2022, 14:05

Zrušte KOZLAKA ďakujem nemá čo robiť na poste SA nezvláda si spraviť ani tousty nie to sa starať ešte o adminov ďakujem dajte tam niekoho normálneho čo to má v hlave poriadku a neposiela nonstop kľúčenky lebo ešte ani jedna mi neprišla, xy oprávnene žiadosti ktoré on zamietol a boli oprávnené len aby hráči boli za dementov toto je SA ?
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Re: :/

Příspěvekod byLif3 » 15 dub 2022, 14:07

byLife píše:za dob knedlajse a asdf ?

i když nevím o co jde, tak tě opravím
Nejlepší jb byl nástupem Spinnieho, kdy měl na starost jb on a Awee
To tam chodil dělat i Garlin blbosti

Od té doby to pak už nebylo nikdy to co předtím


Jo za dob Knedlajse a asdf to JB jeste stalo za to :D Nikoho nezajima Spinnie a Awee, v te dobe bylo vsechno uplne jinak jak bylo v 2018 a dnes. Jen ty a zbytek co sem uvedl kurvite to posledni co na JB zustalo.
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: :/

Příspěvekod Rajtyy » 15 dub 2022, 14:11 VIP

Fenomen píše:Je škoda, že jako nestranný neovlivněný divák absolutně netuším, oč tu běží.


Ono, zas nebudu kopat tady kolem sebe vecma které se řeší. Já nemám v plánu poškozovat někoho nebo dělat negativní reklamu apod. věci. Napsal jsem to takhle schválně, aby se mi dotyční mohli ozvat.
Což se jak koukám stejně nestane, protože by jim to asi snížilo morálku, protože nesnesou, že mám pravdu a oni ne.
Jestli tě skutečně zajímá o co go, tak jak jsem psal - vše řeším skrz PM, nemám potřebu tady někoho konkrétního špinit veřejně, i když bych to úplně s ledovým klidem mohl udělat a udělal bych to moc rád. Ale stejně to neudělám.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 682
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: :/

Příspěvekod PanRed3ull » 15 dub 2022, 14:14 VIP

byLife píše:za dob knedlajse a asdf ?

i když nevím o co jde, tak tě opravím
Nejlepší jb byl nástupem Spinnieho, kdy měl na starost jb on a Awee
To tam chodil dělat i Garlin blbosti

Od té doby to pak už nebylo nikdy to co předtím

Tak tu musím súhlasiť za dôb spinnieho to bolo neskutočne ale možno to bude aj vďaka tomu že sa tou hrou vtedy ľudia zabávali a neriešili to tak ako teraz, aj tie pravidla boli ináč nastavené, žiaľ doba sa mení a vďaka tomu sa menia aj hráči aj pravidla no :cry:
Uživatelský avatar
PanRed3ull
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 303
Registrován: 23 črc 2013, 12:20

Re: :/

Příspěvekod Katijkaa » 15 dub 2022, 14:17

rajty nikoho nešpiniš on to pošpinil keď prišiel a začal sa pchať každému do riti lebo jedine čo vo svojom živote dokázal je post SA asi ho to aj živí
Ale nie tieto hlsa čo sú sú fakt hrozne mali by tam dať niekoho nového kto to dá zase do poriadku
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků