Postřehy z prostředí herního průmyslu

Torrent

Příspěvekod exit » 21 kvě 2013, 19:33

Potřeboval bych pomoc ohledně torrentu. Pokusil jsem se stáhnout jednu hru (zkoušel jsem více torrentů),ale u všech sem měl "připojování k peerum" nebo "hledání peeru" (čekal jsem nějakou dobu, ale tak po hodině se to vůbec nehnulo. Potřeboval bych radu jestli to je chyba toho "stahovače (nevím jak to mam jinak nazvat)" nebo torrentu přes který to stahuju.
Popřípadě odkaz na stránku jak ten problém vyřešit.
Děkuju
Uživatelský avatar
exit
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 dub 2013, 18:13

Torrent

od Rumcajz » 21 kvě 2013, 19:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Torrent

Příspěvekod Macho » 16 zář 2013, 22:29

Za 1 skontroluj či ma torrent seed....Ak má a aj tak nefunguje.. daj si najnovší utorrent a povol ho vo Firewall....
Uživatelský avatar
Macho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2013, 14:26
Bydliště: Topoľčany

Re: Torrent

Příspěvekod Barta » 17 zář 2013, 05:14

Macho píše:Za 1 skontroluj či ma torrent seed....Ak má a aj tak nefunguje.. daj si najnovší utorrent a povol ho vo Firewall....

Ty si mi ale aký šikovný Admin, hra nemá seed ale aj tak, keď povolí program v firewalle, tak mu to pôjde  Bullshit 
Uživatelský avatar
Barta
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 led 2013, 18:46

Re: Torrent

Příspěvekod Macho » 17 zář 2013, 11:07

Nepochopil si moju odpoveď.......Ak nema seed a up. nedokoncil svoj seed tak može stahovať aj rok ako sa to u torrentou stáva...Nepovedal som že ak nemá seed a povolí ju vo Firewall tak mu to pojde...Resp. ak nemá seed tak sa nie je čomu čudovať že mu to nestahuje .. preto som písal že:Ak má a aj tak nefunguje.. daj si najnovší utorrent a povol ho vo Firewall btw: niektoré krásne PC sú také že ak nepovolíš (utorrent,bittorrent a pod. vo firewall tak nepoju a robia iba to čo napísal) mal som to rovnaké..
Uživatelský avatar
Macho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2013, 14:26
Bydliště: Topoľčany

Re: Torrent

Příspěvekod Mattonius » 25 zář 2013, 22:39

Prostě když ti to píše že hra nemá seed- to znamená, že nikdo, kdo sdílí tento celý torent, není připojen, tudíž od něj nemůžeš stahovat. V téhle chvíli se ti stahují pouze peery, které ještě nemáš (ovšem opět za předpokladu že je někdo sdílí)
Obrázek
- Bývalý GG HLSA, v součastnosti pouze "admin"
- Potřebuješ pomoci nebo poradit? Máš dotaz ohledně Gungame serverů? Napiš mi.
Uživatelský avatar
Mattonius
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 523
Registrován: 24 led 2013, 11:27
Bydliště: Hradec Králové / Náchod

Re: Torrent

Příspěvekod JKJK123 » 29 říj 2013, 19:48

Skus si stiahnuť BitTorent je to lepšie aspon podla mňa ja ho mám a som s nim spokojny :)
Uživatelský avatar
JKJK123
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 67
Registrován: 02 říj 2013, 08:32


Zpět na Diskuze o hrách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků