I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] TTT/Kaskader108, VOSAM, lakr

Příspěvekod lukasek03 » 13 říj 2021, 17:29

Dobry den, prisel jsem si zahrat na ttt co jsem ho prestal hravat aktivne a ihned mam spatne zkusenosti s adminy, takze vycasovani:
03:08 lakr narazky transgender, hele kdyz jsem byl mensi, tak jsem tez chtel byt holcicka, takze se me to celkem dotyka nebudeme si nic. K adminum vubec nevzhlizim jako k prumernym lidem co sirou nahodou dostaly prava, to vubec. Vnimam je jako takove polobohy serveru, takze kdyz se nekdo dotkne takhle citliveho tematu, tak vim, ze by to mohlo nekomu ublizit, treba lidem ktery jsou cleny lgbt a jdou zde adminy. Decka si takovyhle lidi berou jako vzor a nevim jestli je vzor si delat srandu z nekoho kdo je clenem lgbt nebo je trans.
04:15 napsal jsem gdpr dostal jsem instamute 10minut naprosto nechapu za co, chtel jsem svemu kamosovi staflikovi neco napsat do pm omylem jsem to napsal do chatu a ne do pm protoze na discordu byt nemuzeme protoze mi nejde mikrofon a na steamu si ho pridat tez nemuzu protoze jsem nonprime a proste ja se pripojim a INSTA DOSTANU MUTE NA 10MINUT ZA SLOVO KTERY NENI ANI SPROSTY HALO :?: :?: :?:
04:32 rika lakr ze mi ten mute nedal,pritom dal. MA BYT KOMPLETNE TRANSPARENTNI SEMNOU A NE LHAR
04.42 nechapu proc rikal ze to nemame zminovat
kolem 04:50 dostal borik za vysloveni gdpr tez mute pritom to pouzil uplne v jinem kontextu nez lakr myslel (asi, nevim co se odehravalo predtim, co rika lakr teda)
mimochodem nevidim logy banu na demu takze musim hadat kde to asi presne bylo, tez behem celeho dema padly nadavky celkove ale admini asi upozornovali idk nechce se mi to casovat (myslim nword coz je tez citlivy tema protoze mam cerny kamarady tak chvala pani doufam ze ta to admini dalI nejaky upozorneni)
09:20 vosam rika luigymu nebrec jak kdyby byl normalni hrac a ne admin (polobuh, above average person)
10:45 kaskader grabuje a pta se me proc jsem dal random traitorovi, kaskaderovi nemuzu odpovedet protoze mam 10minut ban za nadavky male coz bylo NEPRAVEM PROTOZE JSEM SE PRIPOJIL A NAPSAL SLOVO GDPR A INSTA DOSTAL 10MINUT JEN TAK nechapal jsem totalni haluz. No, takze kaskader neznalost toho, kdyz mate chatban tak nemuzete odpovedet adminovi protoze mikrofon jsem nemel a jinak nez pisemne jsem mu to povedet nemohl coz ani neslo. TAKZE CELKOVE NEZNALOST TOHO JAK FUNGUJE GRAB VSECH ADMINU CO BYLI PRITOMENY. Mimochodem https://ctrlv.cz/rLLt Pokud je Kaskader vycerpanej tak by na serveru nemel nic delat, protoze pak jde videt jeho funkce v akci (psal to v ten den co byl craftroom)
12:30 nechapu proc kazdej na serveru rika i admin lakr ze muzu odpovidat kdyz jsem mel chatban a odepisovat jsem nemohl (znalost funkci) a prosim klidne si to
otestujte kdyz ma nekdo chatban tak nemuze psat do chatu i presto ze ma povoleny mikrofon (ktery ja nemam)
12:38 Hráč Wan rekne ze nekdo poucuje admina, a i vosam se smeje do chatu pritom ani jednoho z nich nenapadne ze kdyz mate chatban tak nemuzete odpovidat v grabu i presto ze admin
povoli mikrofony protoze povoli jenom mikrofony a neda vam to nejaky freeze na mute
13:16 vosam opet jako vseznamy pasivne agresivni clovek neustale nekomu opet nadava do chatu a zesmesnuje ho a pise mu at nebreci, pravdepodobne dostal kick od vosama protoze
se dotkl jeho ega (luigy nepravem)
14:36 lakr pise do chatu ze jsem mu mohl odpovedet ale opravdu kdyz mate chatban nemuzete jakkoliv rict adminovi cokoliv jenom pres mikrofon ktery jsem nemel protoze rozbitej
(neni moje povinnost mit funkci mikrofon, max admini musej mejt povinej mik ale kdyz slysim ten jejich tak to tez stoji za jednu). Opet lakrova neznalost pravidel a jak funguje grabu
14:50: Vosam pise proc lzu pritom jeho neznalost grabu je tu tez videt, *kaskaderova tez ale ten je v polospanku* viz screen nahore, +++ lakr mi vyhrozuje ze mi da 12h mute za spam
pritom se jen branim ze jsem dostal nepravem -25 a nemohl jsem mluvit
14:56 vytizenej kaskader mi pise ze nemam nadavat potom by se to nestalo OZNAMUJU OPET ZE JSEM DOSTAL MUTE NA 10MIN ZA SLOVO GDPR BEZ JAKEHOKOLIV KONTEXTU STEJNE JAKO BORIK, A NEVEDEL
JSEM CO SE DEJE.
14:58 unavenej kaskader pise ze to je moje chyba ale opet nic nevim
15:16 nepochopil jsem lakruv prikaz ze to nemame rikat a proc?
15:27 lakr mi vyhrozuje ze pokud se jeste zminim o tom ze jsem nemohl psat do chatu tak mi da rovnou 12hodin coz jsou nadavky velke
15:38 BORIK LEGENDA TTT ma unmute potom co dostal nepravem mute jako ja za slovo gdpr nepouzito v jakemkoliv kontextu
15:56 nechapu o cem mluvi ja tam prisel za svym kamosem pofelit a zeptat se PRAVE CO SE DELO TU MINULOU MAPU akorat jsem mu to nemohl napsat do pm a na discordu a skypu nemuzeme volat
:/// nemam mikrofon
16:20 lakrova neznalost steamu, pokud clovek ma nonprime a muj kamarad staflik taky tak nemuzu mu to napsat na steamu
16:28 BORIK PLIVE FAKTA
17:47 VOSAM urazi nejakeho pepu a nechava se unest emocemi vuci nejakemu pepovi nechapu
18:55 DOSTANU NEPRAVEM MUTE ZA GDPR OPET 12HODIN JAKO NADAVKY VELKE
18:58 lakr napomina hrace wana uz po treti za OPRAVDICKE NADAVKY VELKE CO BY MELY BYT NA 12H ale protoze je lakr kamos s wanem (coz vyplejvalo z jejich reci na serveru) tak mu nadrzoval a nechal ho byt
19:36 pise se pojd a ne pod proc admini neumi ani gramaticky dobre psat?? ??
20:24: zde hitnu vosama a ano nechal jsem se unest emocemi protoze jsem opet dostal nepravem 12h mutu a nemuzu nic delat na druhou stranu vosam to zna moc dobre oba jsme na hlavicku
20:39 VOSAm me grapuje a provokativne a agresivne se me pta proc jsem ho hitl pritom dobre odzacatku hry vi ze nemam mikrofon a mam dalsi mute na 12h a nemuzu nijak odpovedet
A DOSTANU -100 KARMY JEN TAK
-100 bez upozorneni ci odebrani karmy z nejakeho jineho randomu ci random hitu, ano dostal jsem -25 coz bylo tez nepravem protoze pepega stal vedle traitora a ja jsem nemohl v grabu
se nejak branit a rict ze to random nebyl (uz jsem vysvetloval)
***Na zaver bych chtel podotknout aby jste nebrali do a teamu lidi ktery maj gpa 2,3 a maj krehky ego. Dekuju :oops:
ODKAZY NA ADMINY:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198916903441
https://steamcommunity.com/profiles/76561199110710693
https://steamcommunity.com/profiles/76561199063391033

DŮKAZ: http://mysharegadget.com/900960851
DATUM: 12.10.2021 18:48:14
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

[Zamítnuto] TTT/Kaskader108, VOSAM, lakr

od Rumcajz » 13 říj 2021, 17:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT/Kaskader108, VOSAM, lakr

Příspěvekod GuHHH666 » 13 říj 2021, 18:21 VIP

Ahoj,

vůbec nechápu co touhle dlouho stížností chceš vůbec řešit, akorát si mi ztratil hodinu času, protože se cítíš uražen za to, že se neumíš na serveru chovat a máš za potřebí akorát provokovat.
Moc dobře víš o co se jednalo ohledně slova "gdpr", moc dobře víš že si tím provokoval, na minulé mapě si byl kde se to řešilo!

Akorát co z téhle stížnosti je, že lakr a vosam se začnou trošku lépe chovat k hráčům, v určitých chvílích se fakt nehodí říct nebreč nebo jiné věci o jste řekli. (ale nic zas tak strašného to na druhou stranu nebylo)
A lakre příště přiznej že si mu dal ban. (tohle byl nejhorší přestupek co si tak vyčasoval)

To je za mě vše...

Zamítnuto!
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites

Re: TTT/Kaskader108, VOSAM, lakr

Příspěvekod lukasek03 » 13 říj 2021, 18:54

GuHHH666 píše:Ahoj,

vůbec nechápu co touhle dlouho stížností chceš vůbec řešit, akorát si mi ztratil hodinu času, protože se cítíš uražen za to, že se neumíš na serveru chovat a máš za potřebí akorát provokovat.
Moc dobře víš o co se jednalo ohledně slova "gdpr", moc dobře víš že si tím provokoval, na minulé mapě si byl kde se to řešilo!

Akorát co z téhle stížnosti je, že lakr a vosam se začnou trošku lépe chovat k hráčům, v určitých chvílích se fakt nehodí říct nebreč nebo jiné věci o jste řekli. (ale nic zas tak strašného to na druhou stranu nebylo)
A lakre příště přiznej že si mu dal ban. (tohle byl nejhorší přestupek co si tak vyčasoval)

To je za mě vše...

Zamítnuto!


ahojky guhhu, no hele ale koukal si na to ze borik legenda ttt tez dostal mute nepravem a ze ja jsem nemohl odepsat v grabu? Opravdu se o randomy nejednalo a -100 karmy jsem si od vosama nezaslouzil kvuli jednomu random hitu do nej. A nadrzovani by se mohlo tez odpustit zde
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

Re: TTT/Kaskader108, VOSAM, lakr

Příspěvekod GuHHH666 » 13 říj 2021, 20:05 VIP

lukasek03 píše:ahojky guhhu, no hele ale koukal si na to ze borik legenda ttt tez dostal mute nepravem a ze ja jsem nemohl odepsat v grabu? Opravdu se o randomy nejednalo a -100 karmy jsem si od vosama nezaslouzil kvuli jednomu random hitu do nej. A nadrzovani by se mohlo tez odpustit zde


Borik mute neprávem nedostal, a to že ty si dostal mute a nemohl si tím pádem komunikovat s adminem, za to si můžeš sám,
a to že ti dal vosam rovnou -100 se nedívím, jelikož si ho začal hned hitovat po tom co si dostal 12h mute.

Nevím co tu řešíš...
Nesnaž se hrát na poškozeného když moc dobře víš že si provokoval a nechoval se tak jak máš ......

Pro případný další spam lock.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků