Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

TTT nápady na zmeny

Příspěvekod sedated » 01 črc 2018, 09:27

Nejaké nápady na zmeny,pretože ten server je úplný zmetok :D

- V pravidlách sa píše že Detektiv musí mať mikrofon ale nie každý hráč má mikrofon,takže hráč ktorého hra vybere za detektiva a nemá mikrofon vlastne porušuje pravidla? Treba to prepísať :roll:

- Lepší pomer traitorov a Detektivov - Teraz je to asi tak že na 2 traitorov je 1 detektiv a na 4 sú 2...Spravil by som to 1:1,pretože je to celkom nuda keď je na serveri 20 hráčov a možno 4-6 majú z toho zaujímavú rolu

- Viac traitorov - Všimol som si že asi na 8 hráčov je 1 traitor ale na 10 už sú 2,na 15 asi už 3 a na 20 sú 4 (Neviem či to je presne,píšem približne čo som videl),každopádne by ich mohlo byť trocha viacej

0-5 hráčov - 1T & 1D
5-10 hráčov -2T & 2D
10-15 hráčov - 3T & 3D
15-20 hráčov -4T & 4D
+20(Ak bude) -5T & 5D

-Aby hráč,ktorý zabil hráča ktorý práve zabil innocenta stratil menej karmy (= Ide o sebeobranu keď do ňho striela nejaký idiot lebo si myslí čo chce a že dotyčný je traitor) - môže ísť o situáciu kde sa 2 týpci strielajú lebo si myslia že sú Triatori ale v skutočni sú obaja Innocenti a hráč ktorý to sleduje zhora tak vidí že jeden z nich je pravdepodobne Traitor a logicky zabije toho ktorý ostane(Počítajme s tým že mrtvy hráč je oskenovaný a je vidno že je Innocent) - V tomto prípade hráč ktorý zabil zhora stratí karmu ale vlastne nespravil nič zlé,nie ? Videl ako hráč zabil innocenta.

- Permanentné bany za radenie (Cez ts3 alebo tak) - Hra je presne o tomto,pokiaľ toto niekto robí tak si zaslúži permu a nič iné,ak to bude takto tak sa to hneď obmedzí :roll: :idea:

- Ešte v pravidlách sa píše že je zakázané podávať falošné info ale predsa o tom to je,nie ? Traitor sa pretvaruje že je innocent a obviňuje ostatných že sú to oni.Napr. zabije niekoho a obviní toho čo je najbližšie pri mrtvole.Prečo je to potom zakázané ?

Ak som na niečo zabudol tak to pripíšem do komentárov :lol:
rokkazSedated - s1xty_nine - SinatraVII
Obrázek

https://www.youtube.com/rokkazmvm


Former CSGO Admin,CSGO Support & GTA Admin
Uživatelský avatar
sedated
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 06 črc 2015, 12:44

TTT nápady na zmeny

od Rumcajz » 01 črc 2018, 09:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod ZelezoBeton » 01 črc 2018, 23:10 VIP

Hráč ktorý nemá mikrofón by si mal nastaviť v /drules aby ho to nevyberalo.

Ten pomer T D I by ti možno objasnil Yoda. Nastavené to je ale dobre, pred zavedením VIP si mohli T kúpiť všetci a to si videl že keď si mal len o 1-2 T navyše bol to pre nich ez win. Bohužiaľ väčšina musí hrať za Ino inak to nejde, to je ako by si chcel dať na jaile pomer 1:1

Tento prípad sa stáva často ale kto najprv strieľa a až potom sa pýta má smolu, prinajhoršom stratíš karmu ktorú si v ďalších kolách získaš späť. Ja osobne som v živote nebol zabanovaný za karmu a to to hrám od začiatku.

K tým permám sa môže vyjadriť Yoda alebo Kibba ale pochybujem že by sa to dalo do banovacieho poriadku :D + Ghosting sa veľmi ťažko zisťuje a nikdy nemáš 100% istotu či sa nejednalo o random a trestať random permou by bolo trocha cez čiaru.

T má vyhrať tým že všetkých zabije nie tým že sa všetci pozabíjajú navzájom zatiaľ čo on bude sedieť v rohu mapy a kričať že je každý traitor. Nehovoriac o tom že by to spôsobovalo ešte väčší chaos vo voice chate ako je tam teraz.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod TheKibaa » 01 črc 2018, 23:47

1. To pravidlo je správné, detektiv musí mít mikrofon, jak psal Yoda tak tam máš na to v menu tabulku, která se ti už určitě ukázala

2. Poměr 1:1 mi nepřijde pro tento mód jako zrovna dobrý nápad :D A i za innocenta můžeš vést zábavnou a kreativní hru pokud chceš a umíš to

3. To k tomu bohužel patří, zabil si někoho aniž by si znal kontext situace a to se ti může vymstít. Pokud si ale opatrný, tak se ti to rozhodně nestane tolikrát aby si snad dostal ban

4. Perma je a bude pouze za hacky popřípadě pro problémové hráče

5. Traitor může intrikovat a snažit se nepřítele zmást, ale nesmí nikoho jiného označit jako 100% traitora

Jsme rádi že máš zájem a každý názor či návrh uvítáme, takže se nenech odradit a val sem další ;)
Pokud chceš něco víc a hraješ tam, tak po splnění podmínek zvaž zažádání o práva a můžeš se na zlepšení serveru podílet ještě více z první ruky jako admin
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod sedated » 02 črc 2018, 20:56

- VIP/eVIP má za Traitora & Detektiva viac HP & môže si vybrať zbraň (150hp,AK alebo m4,možno aj flash/he/smoke)
- VIP/eVIP na BAN potrebuje 25 karmy (Ak by bolo aj eVIp tak VIP na 25 a eVIP na 0)
- Score tabulka aby sa nejako využila,tak by sa mohli Traitor killy zapisovať hráčovi ako killy,Detective killy ako assisty a Innocent killy ako deathy.
- Detektiv má molotov a he
- Traitor má smoke a 2x flash aby bola hra zaujímavejšia
rokkazSedated - s1xty_nine - SinatraVII
Obrázek

https://www.youtube.com/rokkazmvm


Former CSGO Admin,CSGO Support & GTA Admin
Uživatelský avatar
sedated
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 06 črc 2015, 12:44

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod TenLula » 02 črc 2018, 22:12 VIP

sedated píše:- VIP/eVIP má za Traitora & Detektiva viac HP & môže si vybrať zbraň (150hp,AK alebo m4,možno aj flash/he/smoke)


Už teď lidi na serveru brečí že VIP má víc HP..

sedated píše:- VIP/eVIP na BAN potrebuje 25 karmy (Ak by bolo aj eVIp tak VIP na 25 a eVIP na 0)


Takže chápu to tak, že VIP budou prostě moct dávat víc random killů? Tohle mě příjde jako nesmysl a podporování v random killech..

sedated píše:- Score tabulka aby sa nejako využila,tak by sa mohli Traitor killy zapisovať hráčovi ako killy,Detective killy ako assisty a Innocent killy ako deathy.


To mě příjde jako dost zbytečná úpráva. :D A co když dá někdo random kill? Tak mu to zase sebere kill? Podle mě další zbytečné nastavování.

sedated píše:- Detektiv má molotov a he
- Traitor má smoke a 2x flash aby bola hra zaujímavejšia


Ok, uvidím hrače (Traitra) jak má flash a dostane hned kill jelikož má flash.. Taky mě to příjde jako nesmysl a na serveru jsou zakázaný granáty asi kvůli nějakému důvodu.

Ale je hezké že by si chtěl něco vymýšlet.. Ale myslím si že zkus na TTT více hrát a po nějaké době hraní zkus něco vymyslet.
Cením snahu a pěkný večír. :)
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod sedated » 02 črc 2018, 22:52

TenLula píše:
sedated píše:Ale je hezké že by si chtěl něco vymýšlet.. Ale myslím si že zkus na TTT více hrát a po nějaké době hraní zkus něco vymyslet.
Cením snahu a pěkný večír. :)


Mne je ten server u p**i len mi mám nervy keď ma tam 12 ročný chlapec 3 krát zabije pretože som ho raz zabil keď bol Traitor :D Však sa tam choď pozrieť,je tam zmätok,každý porušuje pravidlá :twisted:
rokkazSedated - s1xty_nine - SinatraVII
Obrázek

https://www.youtube.com/rokkazmvm


Former CSGO Admin,CSGO Support & GTA Admin
Uživatelský avatar
sedated
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 06 črc 2015, 12:44

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod TenLula » 02 črc 2018, 23:19 VIP

sedated píše:ne je ten server u p**i len mi mám nervy keď ma tam 12 ročný chlapec 3 krát zabije pretože som ho raz zabil keď bol Traitor :D Však sa tam choď pozrieť,je tam zmätok,každý porušuje pravidlá :twisted:


Natoč demo a dej ho na fórum do PP..
A teď mě ještě řekni jestli si ho zabil právem nebo si mu dal random kill... Jelikož si myslím že by tě nezabil jen tak 3x, kdyby si ho zabil pravém bez random killu. :) Takže chyba bude asi u někoho jiného. :? :twisted:
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod sedated » 03 črc 2018, 00:34

TenLula píše:
sedated píše:ne je ten server u p**i len mi mám nervy keď ma tam 12 ročný chlapec 3 krát zabije pretože som ho raz zabil keď bol Traitor :D Však sa tam choď pozrieť,je tam zmätok,každý porušuje pravidlá :twisted:


Natoč demo a dej ho na fórum do PP..
A teď mě ještě řekni jestli si ho zabil právem nebo si mu dal random kill... Jelikož si myslím že by tě nezabil jen tak 3x, kdyby si ho zabil pravém bez random killu. :) Takže chyba bude asi u někoho jiného. :? :twisted:


:D Však už asi 3 dni tam mám 150 karmy :D
Za to že to je decko a nedokáže to zniesť...Dobre to je ajtak jedno :D
90% ludí čo tam hrá má pod 14,pravidlá sú stanovené ale za tých pár týždňov som tam ešte admina nevidel ani raz :roll: Však tí týpci ti normálne povedia že ťa budú zabíjať len tak lebo ich nemá kto potrestať :?
rokkazSedated - s1xty_nine - SinatraVII
Obrázek

https://www.youtube.com/rokkazmvm


Former CSGO Admin,CSGO Support & GTA Admin
Uživatelský avatar
sedated
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 06 črc 2015, 12:44

Re: TTT nápady na zmeny

Příspěvekod ZelezoBeton » 03 črc 2018, 07:32 VIP

Snaha sa ceni ale vela veci co navrhujes su pekne na papieri ale v praxi ti ludia zacnu skakat do molotovov a kricat po adminovi ze dostali random, je dovod preco to je vypnute.

K tym deckam, kazdy sa stazuje ale nikto nie je schopny natocit demo do PP pritom kidi na jaile tocia 100MB demo pre jeden neumyselny free kill... Alebo si poziadaj o prava a mozes nam priamo pomoct na serveri.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Trouble in Terrorist Town

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků