Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] TTT neoprávnění perma ban

Příspěvekod tomaswan » 05 říj 2021, 20:01

Moje SID: STEAM_0:1:489293218
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/i ... 218&Submit

co se stalo: dobrý den dostal sem oprávněný perma ban za wh potom jmes si koupil unban a ten samí den sem dostal asi z tejden stárého forka ban za gousting a když jsem se dneska podíval na ban list kdy mě ban končí videl sem tam perma ban ale zvledem k tomu ze sem hral na TTT po zakoupení unbanu jen asi 3 mapy asi s 5 adminama a samodřejme bez hacku takze z tech 3 map tato perma být nemohla tudíž jsem usoudil ze perma ban je za to samé za co už sem ho jednou dostal jen me ho dal jiny admin a asi nevěl ze sem uz perma ban dostal koupil jsi unban
pokud to tak není tak me opravte pokud jo prosim o unban at si ho nemusím kupovat po druhý za samou věc dekuji za pochopení.
tomaswan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 15:46

[V] TTT neoprávnění perma ban

od Rumcajz » 05 říj 2021, 20:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT neoprávnění perma ban

Příspěvekod ericek111 » 05 říj 2021, 21:28

Áno, ban som Ti predĺžil ja po vyriešení UB žiadosti. Nevedel som, že si si kúpil unban (+ ešte pred vyriešením žiadosti stihol dostať ďalší ban do hry).

Máš unban.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník