Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] TTT/TheKibaa

Příspěvekod DwaPalce » 03 kvě 2018, 16:34

Steam ID STEAM_1:0:96134446

Jedná se o včerejší ban , jistě si pamatuješ . Minule jsem dostal měsíční ban zrovna když mi někdo koupil vip (to jsem neřešil)
Včera jsem odstal ban za opakované porušení pravidel - 3 měsíce . Přiznávám že jsem pochybyl ale nemyslím si že v takové míře aby se dával 3 měsíce ban . Jsou lidi kteří si radí , kteří dávají xxx randomů . Když jsem něco takového já udělal tak většinou z pádného důvodu a pokud ne tak v menším případě ze srandy . Taktéž sem dostal několikrát grab za random ale vždy jsem si ho obhájil . Nechci se zde rozepisovat , jestli chceš můžeme si o tom promluvit jinde . Nicméně sem tam ban za málo karmy apod . přiznávám že jsem sem tam zabil innocenta . Budu se snažit abych více innocentů nezabil a taktéž random FH .

Předem děkuji za odpověď .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

[V] TTT/TheKibaa

od Rumcajz » 03 kvě 2018, 16:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT/TheKibaa

Příspěvekod TheKibaa » 03 kvě 2018, 17:03

Nemusíme se o tom bavit nikde
Máš 22 banů a všechny za stejnou věc a to kazení hry nebo málo karmy. Mute bany k tomu ani nepočítám
S někým kdo tam chodí jenom zabíjet lidi a kazit ostatním hru se nemá cenu nijak dohadovat, můžeš si za to sám
Po asi 15 banech si dostal ban na měsíc za opakované porušování pravidel a šanci se napravit
Hned jak ti ban vypršel tak si za 3 dny nasbíral dalších 6 banů, čímž si dal jasně najevo, že furt nemáš v plánu hrát jako normální hráč a ban se ti prodloužil
Pokud se situace bude opakovat znova po vypršení tohoto banu, bude další ban ještě delší

Unban můžeš dostat výměnou za VIP
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň

Re: [V] TTT/TheKibaa

Příspěvekod DwaPalce » 03 kvě 2018, 17:23

Dobře , můžeš toto téma uzavřít .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků