Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Turnaje

Příspěvekod Leaders69 » 05 srp 2016, 23:57

Zdravím toto jsem již psal ve furien update, nicméně mi bylo sděleno, že to tam nepatří tak to dávám zde. Jedná se o to nemít možnost hrát turnaje když má hráč VAC ban.

V následujícím textu bych rád odůvodnil co a jak.
1) Ano VAC Ban mají pouze hráči, kteří měli kdy cheaty na GOčku.. Nicméně když [b]točíme demo[b], nevidím důvod proč nemůžeme kvůli tomuto zákazu hraní GO hrát také 1.6 konkrétně se mi jedná o furien.


2) VAC Ban je ban na GO jak jsem již v minulém bodě sdělil, nicméně, většina hráčů, kteří 1.6 hrají už nějaké cheaty měli, najdou se výjimky, nicméně je to vážně ojedinělé. Většina lidí si třeba založila nový steam a koupili CSko, nebo hrají na NS. Co když někdo z nich také měl permanentní ban za cheaty (AB,WH,SH,KB) a podobné Proč tito hráči mohou hrát a ti, kteří mají VAC nemohou


3)Tento nesmyslný zákaz hraní turnajů jako všeobecně má a teprve bude mít vysoce špatný vliv na ostatní, kteří ten VAC nemají. Ptáte se proč Jednoduché, bude 1 team, který bude vyhrávat každý turnaj, jelikož nebudou mít mezi sebou soupeře. Ostatní hráči si řeknou, proč tam budeme chodit, když stejně dostaneme Tak raději prostě nepříjdou.
Vážně chcete, aby jste v budoucí době dělali turnaje pro 1 klan A hráči od vás odcházeli Nemyslím si, proto bych byl rád kdyby se zde případně vyjádřil DarkMouse,Smokeyy a ostatní vysoce postavení admini, jaký mají na tuto věc názor, mluvím za několik lidí, né jen za sebe, rád si v případě nějaké nesrovnalosti popovídám ať už na ts nebo zde na forum s někým z nich.


Díky za váš čas přeji příjemný zbytek dne
:arrow: N1 Sevik :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Leaders69
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10 bře 2013, 17:48

Turnaje

od Rumcajz » 05 srp 2016, 23:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Turnaje

Příspěvekod Diaz » 07 srp 2016, 23:20 VIP

Jednoduchá odpověd : Pokud necheatuješ, můžeš hrát. Pokud cheatuješ, nehraješ...jednoduché jako facka...
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: Turnaje

Příspěvekod fr0s7 » 09 srp 2016, 02:37

Abych se k tomu vyjádřil myslím si, že zrovna v případě Ševíka, když on má VAC ban starý 2 roky a to ještě na jiné hře než 1.6 by bylo rozumné mu povolit hrát.
Obrázek
10,000fps
Uživatelský avatar
fr0s7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 148
Registrován: 31 srp 2015, 14:32
Bydliště: Nástupiště devět a tři čtvrtě

Re: Turnaje

Příspěvekod Leaders69 » 10 srp 2016, 00:17

Diaz píše:Jednoduchá odpověd : Pokud necheatuješ, můžeš hrát. Pokud cheatuješ, nehraješ...jednoduché jako facka...

jde o to, že jsem "cheatoval" před 2mi lety.. no cheatoval, měl jsem autoBH script, který byl povolen..
Uživatelský avatar
Leaders69
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10 bře 2013, 17:48


Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků