Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod CodouDAKING » 09 črc 2020, 19:38 VIP

Ahoj, přemýšlel jsem o banech a došel jsem k závěru že jsou totálně o ničem (Pokud není na den+)
Takže bych zde rád prohlásil a prosadil to, ať minimální ban na chat/hraní hry je alespoň na 6hod. protože z 10min,30min,1hod.. se hráč opravdu neponaučí, nebo vůbec se na hře neukazuje a nebo ještě a to je asi to hlavní .. hráč vůbec není doma .. takže defakto je to jako volání do tmy a doufání v to, že se vám někdo ozve (Že se hráč ponaučí)


Děkuji Čoud.
Uživatelský avatar
CodouDAKING
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 379
Registrován: 07 kvě 2020, 22:27

Tvrdší tresty nahned!

od Rumcajz » 09 črc 2020, 19:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod eXtr3mer » 09 črc 2020, 20:07

Ahoj, ďakujeme za názor, ale nič takéto sa robiť nebude. Problémových hráčov trestáme prísnejšie a to stačí...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod KSomaS » 10 črc 2020, 00:31 VIP

Troj dňový ban človeku ktorý dostal viac ako 50 banov určite pomôže sa zlepšiť a na 100 percent sa uvedomí že robí niečo zlé :lol:
Neviem čo je lepšie udržať si dobrých hráčov alebo hráčov ktorý DIPKUJU a kazia hru ostatným. V tomto súhlasím s Codou ale tieto veci sa tu riešili mnoho krát a bez významné, dnes, zajtra alebo o mesiac to bude to isté ale príde čas keď všetci normálny hráči odídu a až potom sa tieto veci budú riešiť lepším spôsobom. Nehovorím o hráčov ktorý dostanú 10 banov a 11ty bude rovno perma ale keď ma hráč cez 50 banov na konte tak čo čakáte? Ale to sú len názory nás úbohých jedincov ktorý aspoň takéto veci riešia slovné.
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod eXtr3mer » 10 črc 2020, 06:51

Ak si myslíte, že bany rozdávame, aby sme naučili hráčov slušnému správaniu, tak ste na omyle a celá táto téma stráca zmysel :)

KSomas narážaš na Ignaca, no pravdou je, že existuje xy horších hráčov ako on, pričom on vie hrať aj normálne ak chce. Ak to bude nutné tak dostane aj dlhší ban, no zatiaľ je to tak ako je a nič sa na tom nezmení.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod KSomaS » 10 črc 2020, 10:09 VIP

Ignác je len príklad :) ja viem že sa banovaci postup nezmení že to bude stále tak. My ako hráči o tom môžeme iba písať my neviem čo a ako sa robí ale vy to viete a mate možnosť to urobiť ale trvá to strašne pomaly. Zároveň viem že ty stym taktiež nemôžeš nič urobiť, tak ako si hovoril na TS "cez Garlina nikdo neprejde". Toť vše môžte dať kladku a reťaz a hodiť to do rieky :)
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod eXtr3mer » 11 črc 2020, 10:36

KSomaS píše:Ignác je len príklad :) ja viem že sa banovaci postup nezmení že to bude stále tak. My ako hráči o tom môžeme iba písať my neviem čo a ako sa robí ale vy to viete a mate možnosť to urobiť ale trvá to strašne pomaly. Zároveň viem že ty stym taktiež nemôžeš nič urobiť, tak ako si hovoril na TS "cez Garlina nikdo neprejde". Toť vše môžte dať kladku a reťaz a hodiť to do rieky :)

Ako práve Garlin s tým nemá veľa spoločného.. A ja osobne tiež vidím viac problémov ako výhod v tom, čo píšete ;)
Tiež si nemyslím, že niečo trvá strašne pomaly, zmena sa dá urobiť zo dňa na deň, ak sa nájde vhodný dôvod :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod AliA » 11 črc 2020, 21:49

Čoud, ty jsi fakt naprostý neandrtálec.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod G4SM4SK » 11 črc 2020, 22:22

eXtr3mer píše:Ak si myslíte, že bany rozdávame, aby sme naučili hráčov slušnému správaniu, tak ste na omyle a celá táto téma stráca zmysel :)

KSomas narážaš na Ignaca, no pravdou je, že existuje xy horších hráčov ako on, pričom on vie hrať aj normálne ak chce. Ak to bude nutné tak dostane aj dlhší ban, no zatiaľ je to tak ako je a nič sa na tom nezmení.

a nemělo by PRÁVĚ to být proč zavést bany??? aby se lidi prostě poučili a už to nedělali?
To můžete za jeden přestupek dát rovnou permu a je to ne? easy peasy lemon squeazy
------------------------------------------------------------------------------------
Servery kde hraju:
[TTT 1#] = EVIP
[Jailbreak 2] = EVIP
[Jailbreak 7# mini]
------------------------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
G4SM4SK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 07 srp 2019, 17:32
Bydliště: Brno

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod Focusss » 11 črc 2020, 23:54

eXtr3mer píše:
KSomaS píše:Ignác je len príklad :) ja viem že sa banovaci postup nezmení že to bude stále tak. My ako hráči o tom môžeme iba písať my neviem čo a ako sa robí ale vy to viete a mate možnosť to urobiť ale trvá to strašne pomaly. Zároveň viem že ty stym taktiež nemôžeš nič urobiť, tak ako si hovoril na TS "cez Garlina nikdo neprejde". Toť vše môžte dať kladku a reťaz a hodiť to do rieky :)

Ako práve Garlin s tým nemá veľa spoločného.. A ja osobne tiež vidím viac problémov ako výhod v tom, čo píšete ;)
Tiež si nemyslím, že niečo trvá strašne pomaly, zmena sa dá urobiť zo dňa na deň, ak sa nájde vhodný dôvod :)


Hele narovnu EXI, kdybyste dělali to nejlepší pro portál, tak byste příklad : Yeazovi dali perma ban bez možnosti UB, tím že mu to možnost dáváte, chcete z něj vytěžit love, takže ez
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod JoynerLucas » 12 črc 2020, 01:19 VIP

Blbost, krátké bany (myslím tím hlavně na chat) jsou chytrá věc, jen jsi nepochopil jejich účel.
pog
tusylove
Uživatelský avatar
JoynerLucas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 13 lis 2018, 18:54

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod killermacka » 12 črc 2020, 11:13

Ak si myslíte, že bany rozdávame, aby sme naučili hráčov slušnému správaniu, tak ste na omyle a celá táto téma stráca zmysel


Nie,vy ich rozdávate preto,lebo sa cítite byť menejcenní.Potom od čoho sú tie bany ak nemajú slúžiť k náprave? To je ako basa,ukradneš niečo v obchode,dostaneš podmienku tu konkrétne kick,urobíš to zase pôjdeš na rok do basy. A čo má urobiť basa? Ona ho vlastne má len držať aby nekradol? Takých je na svete miliony čo to robia..... Tá basa slúži na to aby sa ten daný človek prevychoval a od toho by mali slúžiť aj tie bany,aby si hráči vstúpili do svedomia. Je jasné že nie každý to urobí,ale príde mi niekedy nezmyselné banovať hráčov za nadávky do pič. a pod. A potom sa čudujeme že tu sú dipkari a podobne. Jednodcuho povedané toto tu na GS UB je biznis.Neviem či toto čo si napísal vyššie si myslel normálne alebo si to nechcel pomenovať priamo... :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod Focusss » 12 črc 2020, 14:52

JoynerLucas píše:Blbost, krátké bany (myslím tím hlavně na chat) jsou chytrá věc, jen jsi nepochopil jejich účel.


Nevím jestli přímo se ti trefim do řeči, ale ty časy jak jsem tu začínal 2012 ? asi ? nevím dejme tomu

BANY
TEXTURA = 1 HOD BAN DO HRY
FK = 8 HODIN BAN DO HRY
MFK = BAN NA TÝDEN DO HRY
Já jsem napsal slovo cigán a dostal jsem od Hybrida :D Ban na den za rasismus, DO HRY

A tenkrát to mělo smysl, lidi si z toho aspon neco vzali ..
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod GrooS » 12 črc 2020, 17:20 VIP

Focusss píše:
JoynerLucas píše:Blbost, krátké bany (myslím tím hlavně na chat) jsou chytrá věc, jen jsi nepochopil jejich účel.


Nevím jestli přímo se ti trefim do řeči, ale ty časy jak jsem tu začínal 2012 ? asi ? nevím dejme tomu

BANY
TEXTURA = 1 HOD BAN DO HRY
FK = 8 HODIN BAN DO HRY
MFK = BAN NA TÝDEN DO HRY
Já jsem napsal slovo cigán a dostal jsem od Hybrida :D Ban na den za rasismus, DO HRY

A tenkrát to mělo smysl, lidi si z toho aspon neco vzali ..


Není rok 2012 kde byli ještě full servery plné hráčů, podívej jak to vypadá teďka, jentak se podaří naplnit JB1, krátké bany jsou zavedeny hlavně kvůli úbytku hráčů.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod Focusss » 12 črc 2020, 18:26

Stáňo, v době kdy se to zavedlo to ještě bylo okey, sám jsem byl v tu dobu admin ..
Ale chápu to no, hold je třeba
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Tvrdší tresty nahned!

Příspěvekod KSomaS » 12 črc 2020, 19:06 VIP

GrooS píše:
Focusss píše:
JoynerLucas píše:Blbost, krátké bany (myslím tím hlavně na chat) jsou chytrá věc, jen jsi nepochopil jejich účel.


Nevím jestli přímo se ti trefim do řeči, ale ty časy jak jsem tu začínal 2012 ? asi ? nevím dejme tomu

BANY
TEXTURA = 1 HOD BAN DO HRY
FK = 8 HODIN BAN DO HRY
MFK = BAN NA TÝDEN DO HRY
Já jsem napsal slovo cigán a dostal jsem od Hybrida :D Ban na den za rasismus, DO HRY

A tenkrát to mělo smysl, lidi si z toho aspon neco vzali ..


Není rok 2012 kde byli ještě full servery plné hráčů, podívej jak to vypadá teďka, jentak se podaří naplnit JB1, krátké bany jsou zavedeny hlavně kvůli úbytku hráčů.


Je to úplné naopak keby boli tvrdšie bany tak sú plné serveri normálnych hráčov :)
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník