Všeobecný pokec o hrdinech ve hře.

Twitch

Příspěvekod Sarmi » 14 kvě 2015, 20:39 VIP

Twitch
Obrázek
morová krysa


CHAMPION SPOTLIGHT


Role: Adc
RP: 790
IP: 3150



SCHOPNOSTI


Smrtící jed (Passivka)
Obrázek
Twitchovy základní útoky cíl nakazí a každou sekundu mu způsobují přímé poškození.

Přepadení (Q)
Obrázek
Dosah: Na sebe

Twitch se na krátkou dobu zneviditelní a po tuto dobu získá vyšší rychlost pohybu. Po opětovném zviditelnění Twitch získá na krátkou dobu vyšší rychlost útoků.

Po uplynutí 1.5 sek., kdy není Twitchovi způsobeno žádné poškození, nebo po 6 sek. se na určitou dobu zneviditelní. Když je Twitch neviditelný, získává 20 % k rychlosti pohybu a po dobu 5 sekund po zrušení neviditelnosti se mu zvýší rychlost útoků.

Soudek s jedem (W)
Obrázek
Dosah: 950

Twitch vrhne na danou pozici soudek s jedem. Ten vybuchne, zpomalí zasažené cíle a způsobí jim smrtící otravu.

Twitch vrhne soudek s jedem, který vybouchne v dané oblasti, přičemž přidá 2 jednotky Smrtícího jedu a zpomalí cíle na dobu 3 sek.

Kontaminovat (E)
Obrázek
Dosah: 1200

Twitch výbuchem rozšíří zákeřné nemoci a způsobí tak ještě větší masakr v řadách otrávených nepřátel.

Způsobí všem okolním nepřátelům zasaženým Smrtícím jedem fyzické poškození a další poškození za každý stupeň Smrtícího jedu, který na sobě mají.

Ratatata (R)
Obrázek
Dosah: Na sebe

Twitch uvolní veškerou sílu své kuše a na velikou vzdálenost vystřelí šipky, které proniknou všemi nepřáteli, kteří se jim postaví do cesty.

Na dobu 7 sek. získá Twitch 300 k dosahu útoku, bonus k útočnému poškození a jeho základní útoky se změní na průrazné výboje, které každému následujícímu cíli způsobí o 20 % menší poškození než předchozímu, minimální poškození je 40 %.


MYTOLOGIE

H.I.V.E. - Hlášení o incidentu
Typ přečinu: Obecné ohrožení
Stav případu: neuzavřeno
Vyšetřující agent: Rol, P.

Tým reagoval na hlášení o podezřelé osobě a kriminální aktivitě; přesunul se do kalové laboratoře v sektoru 90TZ. Sektor 90TZ zcela zmizel v závrtu. Zůstala jen obří jáma, kouř a jedovaté výpary. Výslech pracovníků soukromé ostrahy prokázal zvýšenou potřebu lepších pracovníků soukromé ostrahy.
Vyslaný tým se vydal prozkoumat závrt. Toxický odpad zcela rozpustil trosky budov. Byli nalezeni dva přeživší, jeden z nich byl částečně rozpuštěný a odkapávaly z něj různé tkáně. Mezi troskami bylo objeveno šest těl, ve třech případech se jednalo jen o částečné ostatky; dvě nejspíš pocházela ještě z doby před tímto incidentem. Příčinou smrti obětí byly prudký náraz, rozleptání žíravinou či smrtící zásahy z kuše, případně kombinace uvedených možností. Není jisté, zda zničení laboratoře bylo pachatelovým hlavním cílem, nebo jen pokusem o zahlazení stop.

Přeživší č. 1 (Ra Qintava, výzkumný pracovník) byl předveden k výslechu, ovšem nebyl schopen poskytnout žádné informace 1) z důvodu posttraumatické poruchy a 2) kvůli rozleptání jazyka a spodní čelisti. Je nutné vyčkat na rozbor toxinu a vyrobení protézy.

Pátrací a záchranný tým objevil doupě vybudované z odpadků. Byly nalezeny mimo jiné následující předměty:

57 promáčených románů pro ženy, nečitelné, s poznámkami napsanými pastelkou
108 neoznačených lahví (zřejmě toxický odpad nebo vyhozené zbytky šampónu)
100 kilogramů žvýkací gumy (zřejmě pokus o umělecké dílo)
1 zavařovací sklenice s odstřiženými nehty, u všech je uveden prst, datum a nálada
Přeživší č. 2 (Valori Olantová, analytička usazenin) prochází rekonvalescencí; k navrácení rozumových schopností došlo pomocí opakovaných elektrošoků. Následuje přepis části výslechu:

V.O.: MUSÍME NĚCO UDĚLAT!
OŠETŘOVATELKA: Ztratila tolik krve...
P.R.: Její kolegové toho ztratili mnohem víc...
V.O.: POŘÁD TAM NĚKDE JE!
P.R.: Paní, soustřeďte se, prosím. Povězte mi, jak vypadal.
V.O.: JAKO KRYSA! (pauza)
OŠETŘOVATELKA: Jako co?
P.R.: Chcete říct, že byl malý? Drobné oči? Tak trochu krysí obličej...?
V.O.: TÍM CHCI ŘÍCT, ŽE VYPADAL JAKO ZATRACENÁ OBŘÍ KRYSA! (pauza) S KUŠÍ! (pauza)
P.R.: (k ošetřovatelce) Můžeme nějak upravit dávkování těch léků proti bolesti?
V.O.: VY MĚ NEPOSLOUCHÁTE! JE TO OBŘÍ, ZABIJÁCKÁ, PSYCHOPATICKÁ, PODĚLANÁ KRYSA!
A NOSÍ VESTU!
P.R.: Sestři?
OŠETŘOVATELKA: (dává Olantové injekci se sedativy) Už jdu na to.
[STŘIH]
V.O.: Náš výzkumný tým pracoval na přeměně lidského odpadu na levnou dětskou výživu... [STŘIH] Viděla jsem... nevím, jak jinak to říct... obrovskou zuřivou KRYSU... ječela na nás! Převrhovala kádě s roztoky! Plivala nám do jídla! [STŘIH] Laboratoř byla uzavřená. Všude se rozléval průmyslový odpad. Nebylo kam utéct. [STŘIH] Když jsem se probudila, nic jsem neviděla. Ta kyselina mi rozleptala oči. CÍTILA jsem obličej toho mizerného parchanta jen pár centimetrů před sebou. Řekl: 'NIKDO NEBUDE KRÁST TWITCHOVU ŠŤÁVU!' Pak se bláznivě zachechtal a odběhl... Ještě pořád se mi zdá, že ho cítím. BOHOVÉ, POŘÁD HO CÍTÍM!

Konec přepisu. V tento okamžik začala oběť křičet, dosud nepřestala.

[AKTUALIZACE: Qintava, zápis svědecké výpovědi]
Souhrn nahlášených informací o podezřelém:
JMÉNO / ZNÁMÉ PŘEZDÍVKY: ''Twitch''
POHLAVÍ: Muž (nepotvrzeno)
VĚK: Není známo
VÝŠKA: 150 cm (nahrbený)
VÁHA: < 50 kg (mokrý).
POZNÁVACÍ ZNAMENÍ: Je to obří krysa.
STAV: Na útěku; ozbrojený, extrémně nebezpečný; NEPOKOUŠEJTE SE JEJ ZADRŽET.

H.I.V.E - Uvolňujeme cestu pokroku!



STAVĚNÍ POSTAVY

KLIKNI PRO ZOBRAZENÍ KOMPLETNÍ STAVBY POSTAVY

SKINY

Twitch
Kingpin Twitch (Unavailable)
Whistler Village Twitch (Unavailable)
Medieval Twitch (Unavailable)
Gangster Twitch (975 RP)
Vandal Twitch (975 RP)
Pickpocket Twitch (750 RP)
SSW Twitch (Unavailable)
Uživatelský avatar
Sarmi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 536
Registrován: 30 led 2013, 15:18

Twitch

od Rumcajz » 14 kvě 2015, 20:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Hrdinové

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník