I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] twixo. FK adminos "CHCI VD"

Příspěvekod enTyyUJgusmvD » 26 čer 2021, 20:46

Dobrý den, velmi dlouho jsem tady nebyl...Dělám to nerad ale dostal jsem FK od admina A musím to dam sem :) ¨

Název tématu [Server / Nick admina]: JB 3 twixo.

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/rapedbyjesus

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Začla velmi krásná mapa jménem jb_sg_dojo_v5-6 a a byli 2 poslední hráči jeden byl Twixo a druhá nějaká zebra a já řekl "Jméno" druhé zebry" najdi mi toho rebelanta Twixo stal u schodu před zbrojkou potom měli jít na čáru a Twixo měl jit na vystřel vedle čáry a Twixo vzal ze země AK47 a nevyhodil ho hned až došel na vystřel a tam až asi po 2 sekundach vyhodil ak47 tak jsem ho zabil pote říkal neco s menu "měl jsem otevřené menu" příští kolo mi ještě říkal že to FK nebyl vyhodil to hned což nebyla pravda a pote co jsem jen chtěl ukázat jestli nemám náhodou pravdu tak mi dal kick a ban :)

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: http://mysharegadget.com/622440217

časovaní začátek : 43:51 : kick od ct v 45:35 a následně ban za FK

jen ban na 4 hod ale to je jedno ban nepravém BRUH
CSGO JailBreak adminos
CSGO TTT adminos
Uživatelský avatar
enTyyUJgusmvD
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 19 úno 2021, 19:57
Bydliště: Černobílej svět

[Vyřešeno] twixo. FK adminos "CHCI VD"

od Rumcajz » 26 čer 2021, 20:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Černobílej svět

Re: twixo. FK adminos "CHCI VD"

Příspěvekod Twixo38 » 26 čer 2021, 21:00 VIP

Ako som ti povedal na serveri, zbraň som vyhadzoval najrýchlejšie ako sa dalo. Ty si mal s tým problém a VD si mi nenahlásil. I keby bolo neprávom, tvoja povinnosť bola mi ho dať, čož si neučinil, preto som ti dal ban za freekill.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: twixo. FK adminos "CHCI VD"

Příspěvekod Heppsak » 26 čer 2021, 22:44 VIP

Ahoj,
Twixo byl zrovna otočen zády k té zbrani, tudíž hned jak chtěl jít na čáru, tak do ní omylem vlezl a dá se pochopit, že si to třeba hned nemusel uvědomit.
Celá situace byla na hraně, takže chápu, že někomu se prodleva zdála velká. Myslím si, že k banu dojít nemuselo, ale tys ho taky vůbec nemusel zabíjet a už vůbec né se s ním hádat. Proto jsi taky nejspíš ten ban dostal.

Twixo se pokusí nebanovat takovéto drobné situace, kde hrajou roli milisekundy. Tebe, eNty, bych poprosil, abys nezabíjel tak unáhleně a měl pochopení pro tyto zvláštní situace, které mohou nastat.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků