Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

[Vyřešeno] UB forum...

Příspěvekod Pustty » 21 zář 2019, 09:04

Zdravim , chcel by som vás požiadať o unban tu na forku na mojom main účte ... Mám tam vip a veľa príspevkov keďže som bol hlsa niekoľko rokov a staral som sa tu o to seriózne ... Buď mi vráťte peniaze za moje vip alebo mi dajte unban prosím ... Dostal som ho za to že som povedal vedeniu niečo čo sa im očividne nepáčilo... Čiže pravdu ... To že sa nezaujímajú o tf2 a že keď som urobil pohovor s potenciálnym adminom ktorý bol úspešný , a žiadal som od nich aby mu dali práva na server a čakali sme na to vyše mesiaca alebo niekoľko týždňov ... Nemôžete sa na mňa hnevat pretože keď si dáte ruku na srdce musíte uznať sami že proste váš záujem o tf2 nebol naozaj taký aký by mal byť ... Viem že tfko nevynasa tak do toho nebudete dávať svoj čas ktorý dávate na iné hry ktoré vynášajú ... Čas sú peniaze to chápem ... Ale admina nahodiť bolo skutočne otázka pár sekúnd čiže .. ale tak to je jedno :) nepýtam tu od vás práva ani byť naspet hlsa.. (coz by mi nerobilo problem) , ziadam Len o unban na forku Alebo vrátenie peňazí za moje vip...

PS: s aktuálnym hlsa sú admini není moc spokojný neviem prečo vraj kazí fórum a nechodí na serveri , vraj je to nejaky cs admin neviem ... To je jedno asi nevermind... Ty čo ma poznajú tu na tf a gs vedia , že som si svoju robotu robil dobre a nebol žiaden problém až do vtedy pokiaľ vedenie nezačalo totálne na to srat... Bola to aj vaša chýba proste nie len moja ... Myslíte si že by som vám povedal že sa nestarate , a urobil by som to všetko len tak z nudy ? ... Veru nie ... Ale tak to je jedno už to naspet nevrátim a adminov máte očividne dosť a s hlsa ste spoko :) čiže keď to ide tak to ide pohoda .. ja vás len žiadam o unban zde na forku Alebo vrátenie peňazí za to vip ...

PS2: nie všetko by sa malo riešiť banom... Proste keď je problém treba to riešiť .. sme ľudia :) a nie hneď plesk ban... To je najjednoduchšie ale :)

PS3: chcem len dopísať že.. Taygette v tedy tiež mal nejakú potyčku s vedením a mal dokonca aj ban aj na servery aj na forum (nic proti nemu just sayin) ... a tiež je tu bez banu.. dokonca ma mozno aj nejaky post :) .. btw moj link na main profil > pusttyy-u31057.html

Ďakujem za váš čas :)
Pustty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2019, 08:12

[Vyřešeno] UB forum...

od Rumcajz » 21 zář 2019, 09:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UB forum...

Příspěvekod zygyy98 » 21 zář 2019, 09:09

Byl jsem tehdy admin spolecne s pusttym (a porad jsem) a myslim si ze si unban (nebo vraceni penez jak sam pise) zaslouzi..
At uz to byl tehdejsi problem mezi nami a vedenim a nebo cokoli co se mohlo stat mezi pusttym a vedenim.. ale i pres to vsechno, resit to perma banem? Neni to trochu moc? At uz po foru a nebo i game serverech se pohybuji horsi individua a permu nemaji a vesele si nici naladu, gameplay nebo celkove pocit z hrani na nasich serverech, a pustty za ty roky sluzby proste dostane permu kvuli takove hlouposti..
2015 - 9/2019 / all TF2 servers admin

UGC Profile http://www.ugcleague.com/players_page.cfm?player_id=76561198059446117
ETF2L Profile http://etf2l.org/forum/user/100789/
Uživatelský avatar
zygyy98
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 143
Registrován: 18 kvě 2015, 18:15

Re: UB forum...

Příspěvekod Izmael » 21 zář 2019, 10:06 VIP

Ahoj, někdo z vedení se ti sem brzo vyjádří, nikdo jiný prosím aby se už sem z adminů nevyjadřoval.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Čekáme na vyjádření VEDENÍ] UB forum...

Příspěvekod Pustty » 21 zář 2019, 10:26

Proc ne? Admini maju už zakázané sa vyjadrovať do topicov? Good ..
Pustty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2019, 08:12

Re: [Čekáme na vyjádření VEDENÍ] UB forum...

Příspěvekod Pustty » 21 zář 2019, 10:35

este chcem dopisat moj link na main profil... to co som dal v prvom - hlavnom prispevku nieje link ospravedlnujem sa ..
link > pusttyy-u31057.html
Pustty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2019, 08:12

Re: [Čekáme na vyjádření VEDENÍ] UB forum...

Příspěvekod Gustik » 21 zář 2019, 22:54 VIP

Nevím co jsi komu provedl a proč ti někdo udělil permu, nicméně já tvůj ban nemůžu najít (a ne jen já).
Nemáš zabanovaný/deaktivovaný účet, ani ban na IP nebo něco jiného. Pokud se ti ale opravdu nejde přihlásit do tvého účtu, pošli mi do PM zde na webu screen toho, co ti to píše.

Admini si do teď mohli dělat co chtěli a proto se provedené změny těm pár zbylým nelíbí. Už nemůžou zneužívat práva, vyjadřovat se kam chtějí, špatně banovat atp. Bez těchto věcí totiž nikdy nebude sekce normálně fungovat. Pokud se někomu z nich něco nelíbí, můžou mi napsat a navrhnout třeba jiné řešení, nicméně se jim to asi nepovede.

Topic beru jako uzavřen - dále to vyřešíme v PM zde na webu viz výše. Samozřejmě se mě můžeš zeptat na TF2...

A ano, to já jsem to zlé HLA.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník