[Z] UFOTcz/ Survival/ Event Master

Příspěvekod UFOTcz » 30 čer 2020, 17:17

1) Nick na serveru: UFOTcz
2) Věk: 14
3) Originální MC: bohužel nevlastním
4) Denní aktivita: 3-7h
5) Přestupky na Gamesites: Nemám vůbec žádné přestupky ani trestné činy :)
6) Přestupky mimo Gamesites: Neuvědomile jsem udělal reklamu na teamspeak server. A od té doby jsem to už nikdy neudělal.
7) Něco o sobě: Mé pravé jméno je Daniel, je mi 14 let a jsem národnosti České. Jsem rád, když lidé okolo mě se baví a jsou šťastní. Ve svém volném čase hraji a učím se triky ve hře Minecraft. Také se se zálibou starám o svou kočičku Kity. Minecraft hraji už od svých 6 let od verze 1.4.2 s přestávkou mezi verzemi 1.9 a 1.12.
8) Proč právě ty: Zdá se mi, že na serveru je velice málo aktivních Event Masterů a když už nějaký přijde, tak má buď plno práce, nebo se mu "prostě" nechce spustit event. Proto jsem si řekl, že i přesto, že mám 14 let se zkusím přihlásit na roli Event Mastera. Také eventy velice rád obdivuji (stavby) a často chci učinit ostatní hráče radostnými, rád bych eventy spouštěl, stavěl a sledoval jejich průběh.
9) Event ze singlu:Pohled zvenčí, Pohled zevnitř, Vstupní místnost, Ovládací místnost, Jak to vypadá, když je barva vylosována, Výherní místnost
disabled
Uživatelský avatar
UFOTcz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 čer 2020, 19:38

[Z] UFOTcz/ Survival/ Event Master

od Rumcajz » 30 čer 2020, 17:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UFOTcz/ Survival/ Event Master

Příspěvekod OriolGamer » 02 črc 2020, 16:52

Přemýšlel jsem hodně dlouho... a to jako fakt hooooodně... ale něco mi nesedí na tom jak by tvůj event měl fungovat. Sice chápu jak to má vše probíhat, ale nemáš tak dobře promyšlené různé mechaniky které se týkají eventů. Navíc tvůj event je spíš gamble, než pořádný event.

ZAMÍTÁM
Obrázek
Uživatelský avatar
OriolGamer
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 269
Registrován: 16 bře 2018, 22:05


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků