Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Ujasnění pravidla.

Příspěvekod mrouzz » 20 úno 2024, 23:26

Zdravicko, potreboval bych poradit. Cca 2 dny zpatky jsem hral na JB#1 a byl tam Miselin (tusim ze Miselin je admin?) a delala se tusim nejaka atrakce a delaly se u toho posledni reakce atp. S tim ze Miselin byl simon a rekl doslovne "Posledni reakce skok". Takze jsem neskocil, protoze jsem myslel, ze se na to reagovat nema, no dostal jsem hlavu a kdyz jsem se ho ptal jestli se na to teda ma skakat, tak mi rekl ze ano. Nechal jsem to byt, protoze jsem cekal ze to teda je spravne tak jak to rika on, jelikoz je zkusenejsi a ja hraju na GS od roku 2018 prakticky poprve co jsem dal comeback na JB:D. No dnes jsem hral JB znovu a na serveru byl znovu admin, jako Simon (netusim presne jmeno ale to je nepodstatne) a zas a znovu dal presne cituju "Posledni reakce skok", takze jsem skocil protoze naposled jsem dostal od Miselina kill za to, ze jsem neskocil. No a zase jsem dostal hlavu spolu s ostatnima hracema co skocili. :D Chci se jen teda zeptat, jak to teda doopravdy je, abych furt neumiral na takovou hloupost, díky moc všem co mi to vysvětlí tak jak to je :D
Uživatelský avatar
mrouzz
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 17 pro 2017, 14:00

Ujasnění pravidla.

od Rumcajz » 20 úno 2024, 23:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ujasnění pravidla.

Příspěvekod PetrPavelos » 20 úno 2024, 23:35 VIP

Čus,

co jsme se shodli s kolegou, v tomhle příkazu nevidíme žádný problém, proč by se neměl plnit.

V dřívější době se tohle používalo normálně a nikdo s tím neměl problém.

Ovšem pokud si myslíš, že jsem pochybil, jak píšeš v druhé části (což teda jako by mě zajímalo kde :D), můžeš to dát do stížností, kde se to následně dá vyřešit. ;)

KinXandor.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: Ujasnění pravidla.

Příspěvekod PetrPavelos » 20 úno 2024, 23:39 VIP

Sorry, tvoji druhou část, jsem blbě pochopil, pokud si myslíš, že někdo pochybil, dá se to vyřešit ve stížnostech.

KiNXandor.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: Ujasnění pravidla.

Příspěvekod Whh » 21 úno 2024, 00:49 VIP

Ahoj,

mohou se používat obě varianty:
  • Poslední reakce na skok
  • Poslední reakce skok

Příště můžeš pro své dotazy využít patřičné téma zde.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09

Re: Ujasnění pravidla.

Příspěvekod mrouzz » 21 úno 2024, 10:59

PetrPavelos píše:Sorry, tvoji druhou část, jsem blbě pochopil, pokud si myslíš, že někdo pochybil, dá se to vyřešit ve stížnostech.

KiNXandor.


V zadnym pripade si stezovat na nic nechci, jen si chci teda ujasnit jak to doopravdy je. Dekuju teda za vysvetleni ;)
Uživatelský avatar
mrouzz
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 17 pro 2017, 14:00


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků