Uložiště ssd

Příspěvekod SirCechro » 28 zář 2017, 16:58

Dobrý den, mám takový problém. Nevím z jakého důvodu, ale zaplňuje se mi cčko neznámým způsobem, mám 42,9 GB volného místa a následující den mám jen 30,9 GB. Nic nestahuji, nic tam neinstaluji. Před pár dni to začalo tím, že mi windows napsal, že nemám žádné volné místo na disku (C:) ... Nikdy před tím jsem s tím problémy neměl, projel jsem všechno antivirusem, jestli nemám nějaký vir bůh ví co ještě. Kamarád, který se nějak orientuje v počítačích mi projížděl přes teamwiever všechny složky co mám na céčku a nikde jsme nenašli problém. Nikde jsem nic neměl. Proto Vás žádám o pomoc, jestli v tom nemůže být nějaký vir, který avast! nepochytí, nebo nějaký jiný problém. Na cčku mám jen windows, teamspeak, discord věci od nvidie a razer synapse... Žádné jiné soubory jako jsou hry atd... Všechno se snažím instalovat na (D:). Dostal jsem radu stáhnou CCleaner a projet to, aby se mi smazali zbytečné soubory. Udělal jsem to a uvolnilo se mi 15GB na disku. Jenže teď z těch 42,9 GB mám opět jen 30 a zaplňuje se to bůh ví čím. Díky za jakoukoliv pomoc.

Hydrei.
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Uložiště ssd

od Rumcajz » 28 zář 2017, 16:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: SWEDEN

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod useless » 28 zář 2017, 18:09 VIP

Stahni si tento program a spust ho jako Spravce.
Pak tam zapni sken pro dany disk. Po jeho dokonceni uvidis co zabira nejvic mista.

Pokud dost mista zabira slozka System volume information, tak budes muset snizit kapacitu pro body obnovy:
  • Zmackni Start + R > napis tam sysdm.cpl > Ok.
  • Otevre se ti okno, v nem nahore klikni na Ochrana systemu.
  • Dole klikni na Konfigurovat… a nastav si tam maximalni vyuziti dle libosti. Nemusis nic mazat, o to se system postara sam.
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod SirCechro » 01 říj 2017, 14:10

V tom volume system information mám asi 40gb.... Nevím, zda-li je to normální.
Přikládám snímek: https://ctrlv.cz/0rll
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod SirCechro » 01 říj 2017, 14:23

To maximální využití mám na 1%... Stále to zabírá 40gb, +ccleaner mi vždycky někde smaže třeba 11 GB z cčka a nevím odkud... Prolézal jsem snad všechny soubory a nikde nic.
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod useless » 01 říj 2017, 14:33 VIP

A jo, on je jeste potreba restart pc.
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod zima » 02 říj 2017, 11:35

SirCechro píše:To maximální využití mám na 1%... Stále to zabírá 40gb, +ccleaner mi vždycky někde smaže třeba 11 GB z cčka a nevím odkud... Prolézal jsem snad všechny soubory a nikde nic.


Napr. Internet Explorer takých 11GB zožerie (ako cache) za jeden deň surfovania. Skús chodiť na internet v režime inkognito. Po vypnutí prehliadača sa vymažú údaje o prehliadaní.

Ďalej je dobré sem tam spustiť "čistenie disku" a odstrániť aj systémové súbory (systémové zálohy a tieňové kópie systému).
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod SirCechro » 03 říj 2017, 12:47

Zkusím. :)
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Uložiště ssd

Příspěvekod Taygete » 03 říj 2017, 18:48 VIP

Místo používání těchto prohlížečů kteří žerou vše co můžou zkus si stáhnout SrWare Iron je to Google Chrome od německých vývojářů který zobrazuje sám o sobě mnohem méně reklam a žere místa.
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků