Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené]unban f1 / huhu

Příspěvekod larkuhuh » 01 zář 2022, 18:55

1. nick: huhu
2.
=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Vesmir
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Furien #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheaty [Flat]
[=] Zabanovany nickname: huhu
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:600593283
[=] Zabanovana IP: 95.103.142.213
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
3. proste som dosiel na furienos nie? ze sak idem si zahrat zo srandy, ziadny tryhard nic a zrazu po chvili ze bum raketa jak delo permaban od vesmira. kukam ze: ????? pozrem dovod a ze: cheaty flat? nasralo ma to akoze chcel by som vidiet dokaz/casy/demo vsetko mozne ze akoze co je take divne na mne

4. niesom vip hrac
larkuhuh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 zář 2022, 18:50

[Vyriešené]unban f1 / huhu

od Rumcajz » 01 zář 2022, 18:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: unban f1 / huhu

Příspěvekod VesmirCZ » 02 zář 2022, 17:01

Nemohl jsem si pomoct a hodil jsem ti tam flat za pár jeho features jako strafe helper, skipped frames, removals, bgs/bhop script etc.
Pokud jsem se zmýlil a byl jsem jen omámen tvým skillem, pak se samozřejmě omluvím...

demo

časy:
54:01:00 - 54:19:00
58:22:00 - do konce kola
59:45:00 - do konce kola
60:54:00 - 61:30:00
65:25:00 - 66:00:00
68:20:00 - 68:35:00
69:00:00 - 69:15:00

Dále bych tu rád nastínil i sekundární důvod banu, což bylo podezření z obcházení...

Není nic neobvyklého, že se hráč ptá na reset... ale když se po odpovědi dotázá i na reset banlistu, hned zpozorníte.
Tím jsem si pak začal být jistější při procházení účtů na hlstats a nalezení pár aktivních banů za obcházení.

Zde řešený účet:
hlstats
steam

Po banu jsi mi sám z jednoho již zabanovaného steam účtu napsal, že co jsem za debila, že tě banuju :)
viz. zde
Odkud mi psal: STEAM_0:1:434126048 ; steam
aktivní ban: banlist, hlstats


Další zabanovaný účet:
hlstats
banlist


Psát mi tu, že vlastně obcházíš ban není úplně od věci, když jsem ti právě hodil ban, i když jiný důvod... důsledek stejný.
viz. zde


Chápu, že chh jsou jen lidi, ale mít k nim lepší vztah a nadhled a případně řešit věci jinak než obcházením, ale domluvou, by bylo podle mého ideální řešení. :)


"idem si zahrat zo srandy, ziadny tryhard nic" uričtě vypadá z mého pohledu jinak,
ale rozhodnutí o tom nechám na tzv. "tupých opicích".
Srdcem pravý KNIFER since 2008

Obrázek
Uživatelský avatar
VesmirCZ
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 362
Registrován: 10 bře 2014, 16:32
Bydliště: Praha

Re: unban f1 / huhu

Příspěvekod F3N0M3N » 02 zář 2022, 19:41 VIP

Zdravím, v rámci cheatů demo přesouvám do CHH sekce, kde bude prozkoumáno, verdikt pak doplníme (asi).

Co se týče obcházení banů, tak to určitě není v pořádku. Předpokládám, že budou oprávněné vzhledem ke stáří a budou potřeba také vyřešit, ale to už patří do kompetencí vyšších (upozorním někoho na tento topic), prakticky i mimo případný cheating jsi obcházel ban.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: [V řešení]unban f1 / huhu

Příspěvekod larkuhuh » 02 zář 2022, 22:42

1. mohol by si prosim ta vesmir napisat aj aky konkretny "cheat" vidis v kazdom tom case?
2. ak uz by som pouzival strafehelper tak preco som sa v niektorych tych casoch dokazal otacat bez strafu? pretoze pokial viem tak strafe helper ti neumozni sa svojvolne otacat vo vzduchu pokial si predtym v danom "airtime" uz strafoval alebo celkovo ti strafehelper neumozni zmenit direkciu/smer strafov pocas jedneho "letu"
3. v niektorych tych casoch ked si spomalis dokonca aj vidiet ze moje strafy niesu 100% presne co vlastne strafehelper nedovoli takze by som asi ten strafehelper vylucil.

dalej skipframy, removal etc.... naco? ked 1000fps mam priblizne stabilnych aj bez pouzitia hocijakych "pomocok" alebo modifikacii takze to by som asi tiez tak trosku vylucil.

a bgs script? to nema nikto ako zistit ani nikdy nezistite, jedine ze by sa na server pridali nejaky ukazovatel klaves ktore dany hrac prave stlaca alebo by bol na mape rebrik, po ktorom by som nedokazal vyliezt kvoli -jwj scriptu, ktory mimochodom pouziva kazdy druhy hrac ale nikto to nikdy nikomu nedokaze :'D

sgs/gs script? to neviem ako si sa k tomu dostal kedze na tom deme som skoro nikde nerobil prilis dlhe gs/sgs maximalne na zvladnutie nejakej situacie alebo nieco :D a aj tak si myslim ze moje gs niesu tak skvele aby to vyzeralo ako gs script ale ok

bhop script? to by bolo k comu dobre na furiene?:D ved by som podrzal space o pol sekundy dlhsie a uz by mi to druhy krat skocilo = mensi airtime = nevyhoda na furiene si myslim :D

neviem no :D zaujimave ze nikdy som nikde nedostal ban za strafehelper/emulator a to som mal hitnute na roznych serveroch lj topky s 100% sync strafes ale zrazu pride nejaky vesmir, ktory si mysli ze mam urcite strafehelper :D:D:D lebo uplne nerealne strafy robim asi :D a mimochodom polka furienu ma bindy na strafes ktore som par rokov dozadu rozposlal co umozni hracom presnejsie strafovat ale nikdy sa to neda zistit pretoze su to tiez len bindy v cfg, ktore zakazane niesu len nikto na to este asi neprisiel :D:D takze si myslim ze strafehelper sa nikdy neda urcit zo spectu pretoze vidiet to je jedine na deme ked sa to spomali :D (teda ak je ten hrac aspon trochu rozumny a nebude robit veci, ktore ho usvedcia hned na oko)

podla mna cela clownfiesta tento dovod banu :D
larkuhuh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 zář 2022, 18:50

Re: [Vyriešené]unban f1 / huhu

Příspěvekod eXtr3mer » 03 zář 2022, 10:33

Na demo už síce pozerajú admini z CHH teamu, každopádne v tomto prípade nebude mať konečný verdikt žiadny vplyv na túto žiadosť, pretože úmyselne obchádzaš bany :)

Ban oprávnený
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků