Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Z]Unban GTAV

Příspěvekod DenyCZ01 » 25 pro 2019, 12:27

Steam:https: //steamcommunity.com/profiles/76561198316607596/
Caš banu: 25.12.2019 0:36
Co se stalo: Dojel jsem do Luxury cars a stalo tam auto tak jsem do neho nasedl a vysedl a jeste jsem tam byl s kamosem ktery potom do toho auta nasedl a vjel s tím autem a ja potom byl celou dobu v jinem aute potom dojel zpatky do Luxury cars a nechal tam to auto a potom odjel svojim autem na garaz ulozil si ho a potom jsem jeli k bance a tam dostali ban
DenyCZ01
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 pro 2019, 12:19

[Z]Unban GTAV

od Rumcajz » 25 pro 2019, 12:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban GTAV

Příspěvekod Pisk0t » 25 pro 2019, 14:53

Abych se vyjádřil k situaci... Byla 1h ráno. Ingame jste spolu sokoro vůbec nekomunikovali, nebudu řešit, jestli jste spolu byly na discordu nebo jinde... Každopádně nepřijde mi normální vběhnout do podniku, kde nikdo není pobíhat po kancelářích ukradnout auto uprostřed firmy, jezdit s ním po městě a pak se ještě k tomu vrátit. Oba jste se vědomě této akce účastnili, proto jsem vás zabanoval oba. Je to 1 den, tudíž si myslím, že na unban není důvod a vy se aspoň zamyslíte, zda to, co děláte je normální.
"Volžte motivační citát"
Uživatelský avatar
Pisk0t
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 lis 2019, 23:11

Re: Unban GTAV

Příspěvekod Amaya » 26 pro 2019, 02:07 VIP

Ahoj,

Podľa toho, ako to tu bolo opísané, ban bol oprávnený.

Nemôžeš len tak prísť do podniku, ukradnúť odtiaľ niečo a neskôr sa vrátiť ako by sa nič nestalo. Nedáva to zmyseľ a dokonca toto nie je GTA online.

K tej komunikácii mimo hru... Je to metagaming a na to si dávajte pozor. Kazíte si tým sami zážitok z roleplay-u a existujú vysielačky a dokonca telefón.. Za mňa mala byť riešený aj tento metagaming. Admin bude poučený.

Žiadosť zamietnutá.

Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků