Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

unban Jailbrake

Příspěvekod AjLeeeee » 19 pro 2017, 19:46

nick: AjLeeeee
SID:STEAM_0:1:14072124
odkaz :http://www.gamesites.cz/serversoubory/ostatni/csgoblnew2/index.php?p=banlist&
Dnes asi před deseti minuta jsem dostal ban na 8 hodin. Nechápu za co na serveru bylo přes 20 lidi admin přišel řekl jsem mu ,že někdo buguje hru on mě neřekl ani nic do mikrofonu neřekl nic napsal jednou něco do chatu a konec ban..Pokud admin něco po mě chtěl což asi chtěl tak mohl mě přerušit v Simonovaní a řict mě to ale když na serveru je přes 20 lidi je situace v chatu nepřehledná a jedna věta nic neřekne do voicu a ban. Nikdy jsem žadný ban nedostal tak mě dost udivuje, že dostanu ban za co vlastně nemužu. Prosil bych o unban. Kdyby aspon admin něco řekl pochopim ale tahle pro mě pro simona velmi těžká situace abych si vždycky všimnul všeho..
AjLeeeee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2017, 20:38

unban Jailbrake

od Rumcajz » 19 pro 2017, 19:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: unban Jailbrake

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 19 pro 2017, 19:56

Napsal si takové kraviny, že se mi na to nechce ani reagovat..
Admin přišel a nic ti neřekl? Ale přitom napsal jednu věc do chatu? Které sis nevšiml? Wtf?
Jasně jsem ti řekl aby si poslal vězně po jednom na místo, abychom zjistili kdo buguje dveře od cely a dostal by ban. 3x si řekl nick hráče který nevypadal že to buguje a hráč který tak vypadal toho ihned nechal.
Když jsem ti znova řekl že mě zajímá kdo to dělá, řekl si že tebe ne, že je ti to jedno a hrál dál.

Chceš nechat hráče kazit hru, tak se nediv.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: unban Jailbrake

Příspěvekod AjLeeeee » 19 pro 2017, 20:06

Awee (cti ejvi) píše:Napsal si takové kraviny, že se mi na to nechce ani reagovat..
Admin přišel a nic ti neřekl? Ale přitom napsal jednu věc do chatu? Které sis nevšiml? Wtf?
Jasně jsem ti řekl aby si poslal vězně po jednom na místo, abychom zjistili kdo buguje dveře od cely a dostal by ban. 3x si řekl nick hráče který nevypadal že to buguje a hráč který tak vypadal toho ihned nechal.
Když jsem ti znova řekl že mě zajímá kdo to dělá, řekl si že tebe ne, že je ti to jedno a hrál dál.

Chceš nechat hráče kazit hru, tak se nediv.


No zas tak přesně to nebylo. To o tom že si napsal aby jsem si je po jednom vyzkousel kdo to dělá jsem fakt nečetl za to se omlouvam. Oznamil jsem že někdo buguje dveře dobře. Kdyby si mě to řekl do voice tak by to asi bylo lepší a věnoval tomu větší pozornost. Jiný admin jestli to je admin mě řekl abych si dal mikrák dál od pusy poslech jsem a hned napravil chybu. Tak nevim proč si nemohl mě to říct.. Abych je vyzkoušel a nechápu jak já jsem tím kazil hru.. Dostanu ban do čeho jsem se omylem zamotal se mě zdá nefer mohlo se to stát komukoliv. A říct něco by nebylo taky špatný abych věděl ... Jestli je možné chtěl bych vidět demo ale stále si myslím že bych mohl dostat unban...
AjLeeeee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2017, 20:38

Re: unban Jailbrake

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 19 pro 2017, 20:11

Je mi jedno co si myslíš. Řekl si jasně že je ti jedno kdo to dělá a nezajímá tě to a o pomoc situaci napravit si neměl zájem. Já teď nemám zájem dávat ti unban.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků